Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut


W sobotę w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku odbędzie się gala KnockOut Boxing Night 33. Główną atrakcją będzie pojedynek o tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski pomiędzy byłym mistrzem Europy Kamilem Szeremetą (25-2-1, 8 KO) i Abelem Miną (17-3, 9 KO). Kibice zobaczą także w akcji m.in. Fiodora Czerkaszyna (22-1, 14 KO), dwukrotnego mistrza świata Krzysztofa Włodarczyka (64-4-1, 44 KO), mieszkającego w Polsce Kubańczyka Ihosvanego Garcię (11-0, 8 KO), Rafała Wołczeckiego (10-0, 7 KO) oraz polską wojnę pomiędzy Przemysławem Zyśkiem (18-2, 6 KO) i Kamilem Urbańskim (3-1, 2 KO). 

KUP BILETY NA GALĘ KBN 33 W BIAŁYMSTOKU >>

Sponsorem Głównym wydarzenia jest ORLEN Paliwa.

Add a comment

 

Fiodor Czerkaszyn (22-1, 14 KO) zakończył sparingi przed walką z byłym pretendentem do tytułu młodzieżowego mistrza świata WBC Jairo Delgado (11-2, 8 KO). Pojedynek będzie jedną z głównych atrakcji gali Knockout Boxing Night 33, która odbędzie się 24 lutego w Białymstoku.

Po kilku obozach przygotowawczych w USA oraz ubieigłorocznych treningach ze sztabem Oleksandra Usyka, tym razem Czerkaszyn miał okazję trenować w Warszawie z Andrzejem Liczikiem, głównym szkoleniowcem grupy KnockOut Promotions.

- Fajnie, że ponownie mam okazję pracować z Andrzejem Liczikiem. Trener zwraca uwagę na wiele technicznych aspektów, o których ostatnio być może zapominałem. W ostatnich tygodniach miałem wiele indywidualnego podejścia i liczę, że przełoży się to na dobry boks w Białymstoku - zapowiada 28-latek.

- Lubię dyscyplinę i dobrze ułożony plan na sali treningowej. W ostatnich przygotowaniach trochę mi tego brakowało, w Polsce zawsze pracujemy indywidualnie, z myślą, aby szczyt formy był wypracowany w konkretnym dniu. Jeśli mam porównać te treningi z przygotowaniami w USA, to zdecydowanie wolę polskie podejście - przekonuje Czerkaszyn.

Pięściarz grupy KnockOut Promotions w Białymstoku wróci na ring po pierwszej zawodowej porażce. Jego przeciwnikiem będzie ofensywnie boksujący Kolumbijczyk, który po raz trzeci wystąpi w swojej karierze w Europie.

- Rywala będziemy dokładnie oglądać dopiero przed samym pojedynkiem. Na razie skupiam się na swojej pracy, przygotowujemy kilka planów, aby potrafić w ringu zareagować. Trzeba robić swoje, a ja nie mogę doczekać się powrotu - podsumowuje pięściarz, który cały czas klasyfikowany jest w czołówce rankingów wagi średniej prestiżowych organizacji.

KUP BILETY NA GALĘ KBN 33 - ZOBACZ W AKCJI DIABLO I SZEREMETĘ >>

W walce wieczoru gali KBN 33 w Białymstoku były mistrz Europy Kamil Szeremeta zaboksuje z Abelem Miną o tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski. Kibice zobaczą w akcji również m.in. dwukrotnego mistrza świata Krzysztofa Włodarczyka, Rafała Wołczeckiego, mieszkającego w Polsce Kubańczyka ihosvanego Garcię oraz polską wojnę w wadze super półśredniej pomiędzy Przemysławem Zyśkiem i Kamilem Urbańskim. Sponsorem Głównym wydarzenia jest ORLEN Paliwa. Transmisja wydarzenia w TVP Sport.

 

Add a comment

24 lutego pojedynkiem z Kolumbijczykiem Jairo Delgado (11-2, 8 KO) na gali KnockOut Boxing Night w Białymstoku na ring powróci Fiodor Czerkszyn (22-1, 14 KO). Dla zawodnika KnockOut Promotions zbliżający się start będzie szczególny, bo wraca po pierwszej porażce w karierze, a kilka tygodni temu na zawsze pożegnał swoją mamę.

KUP BILETY NA GALĘ KBN 33 - ZOBACZ W AKCJI DIABLO I SZEREMETĘ >>

Sponsorem Głównym wydarzenia jest Orlen Paliwa

Add a comment

Już 24 lutego w wyjątkowej Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku gala boksu zawodowego Knockout Boxing Night 33. W walce wieczoru bohater lokalnej publiczności, białostoczanin, były pretendent do tytułu Mistrza Świata, Kamil Szeremeta (25-2-1, 8 KO), który stanie do walki z pochodzącym z Ekwadoru Abelem Miną (17-3, 9 KO) o tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski wagi super średniej. To nie koniec wrażeń na deskach białostockiej opery! W pozostałych walkach powrót nadziei polskiej wagi średniej - Fiodora Czerkaszyna (22-1, 14 KO). Jego przeciwnikiem będzie kolumbijski bombardier Jairo Delgado (11-2, 8 KO). W ringu pojawi się również były 2-krotny Mistrz Świata, Krzysztof "Diablo" Włodarczyk (64-4-1, 44 KO). Kartę walk dopełni występ mieszkającego w Polsce Kubańczyka, Ihosvanego Garcii (11-0, 8 KO) oraz wrocławianina Rafała Wołczeckiego (10-0, 7 KO).

Sponsorem Głównym wydarzenia jest Orlen Paliwa

Add a comment

Fiodor Czerkaszyn (22-1, 14 KO) zrezygnował z występu na gali KnockOut Boxing Night Kalisz 27 stycznia. O powodach swojej decyzji pięściarz poinformował w mediach społecznościowych. Treść komunikatu poniżej.

"Szanowni Fani, Przyjaciele i Współpracownicy! Z głębokim smutkiem i bólem w sercu zwracam się do Was z oficjalnym oświadczeniem dotyczącym mojej decyzji o wycofaniu się z planowanej walki. To niełatwa chwila, która wymaga ode mnie wielkiej siły, ale jestem przekonany, że zrozumiecie powód mojej decyzji. Z wielkim żalem informuję, że niedawno straciłem bliskiego członka mojej rodziny. Postanowiłem, że teraz, w obliczu tej tragedii, moje miejsce jest u boku moich najbliższych. Nie jestem W stanie skoncentrować się na treningach i przygotowaniach do walki, gdy serce i myśli są gdzie indziej. Przepraszam wszystkich, którzy czekali na tę walkę. Mam nadzieję, że zrozumiecie moją decyzję i podzielicie się ze mną współczuciem w tym trudnym dla mnie czasie. Dziękuję za zrozumienie". 

Główną atrakcją kaliskiej gali będzie pojedynek Adam Balski (18-2, 10 KO) - Artur Górski (8-1, 4 KO) o pas WBC Francophone kategorii bridger. W innych ciekawych starciach Paweł Stępień (18-1-1, 12 KO) zmierzy się z Petro Lakotskyi (3-3, 3 KO), a Miłosz Grabowski (6-0-1, 3 KO) z Maciejem Drozdowskim (2-1-1, 0 KO). 

KUP BILETY NA KNOCKOUT BOXING NIGHT: KALISZ >>

Add a comment

27 stycznia na gali KnockOut Boxing Night Kalisz na ring wróci Fiodor Czerkaszyn (22-1, 14 KO). Dla zawodnika KnockOut Promotions będzie to powrót między liny po pierwszej porażce w karierze poniesionej w sierpniu.

Add a comment

Fiodor Czerkaszyn (22-1, 14 KO) przygotowuje się do swojego pierwszego tegorocznego startu. Notowany w czołówce światowych rankingów wagi średniej pięściarz wystąpi 27 stycznia na gali Knockout Boxing Night: Kalisz.

W najbliższą sobotę w Suwałkach Czerkaszyn weźmie udział w charytatywnym turnieju piłkarskim im. Tomasza Godlewskiego. 27-latek wystąpi w drużynie Suwałki Team.

- Otrzymałem zaproszenie, aby zagraż w Suwałki Team. Będę w Suwałki Arena i zagram, aby pomóc potrzebującym. Przywiozę także na licytację rękawice mistrza świata wagi ciężkiej Oleksandra Usyka - zapowiada pięściarz grupy KnockOut Promotions.

Czerkaszyn ma już za sobą najcięższą część przygotowań do kaliskiej gali KBN. W najbliższych dniach 27-latka czekają finałowe sesje sparingowe przed tym występem.

Podczas gali KBN: Kalisz kibice zobaczą w ringu również m.in. notowanego na drugim miejscu w rankingu WBC Adama Balskiego, Pawła Stępnia i Miłosza Grabowskiego, który po raz pierwszy na profesjonalnych ringach zaboksuje przed własną publicznością.

Add a comment

Fiodor Czerkaszyn (22-1, 14 KO) poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że kolejny zawodowy pojedynek stoczy w przyszłym roku.

Wcześniej boksujący w kategorii średniej pięściarz grupy KnockOut Promotions zapowiadał powrót na ring w listopadzie. Ostatecznie na następny występ 27-latka trzeba będzie poczekać trochę dłużej.

- Owocnie spędziłem 2 miesiące w USA. Jestem bardzo wdzięczny trenerom i wszystkim sparingpartnerom za obóz. Przed nami nowe wyzwania i nowe sukcesy. Dziękuję za wiarę! Niestety w tym roku się nie uda wrócić na ring. Do zobaczenia w 2024 roku z nowymi osiągnięciami - napisał Czerkaszyn.

Add a comment

Pięć polskich nazwisk znalazło się w najnowszych rankingach federacji WBO. Po dłuższej przerwie do zestawień World Boxing Organization trafił Krzysztof Włodarczyk, który jest klasyfikowany na ósmym miejscu w wadze junior ciężkiej.

Drugi w tej kategorii wagowej jest Michał Cieślak, szósty Mateusz Masternak, który 10 grudnia zaboksuje z Chrisem Billamem-Smithem o tytuł mistrza świata, a piętnasty Krzysztof Głowacki.

Czternaste miejsce w wadze średniej zachował Fiodor Czerkaszyn, który jeszcze w tym roku ma wrócić na ring podczas gali organizowanej w USA.

Add a comment

Fiodor Czerkaszyn (22-1, 14 KO) poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że kolejny zawodowy pojedynek stoczy w listopadzie.

Dla boksującego w kategorii średniej pięściarza grupy KnockOut Promotions będzie to powrót na ring po sierpniowej porażce z Anauelem Ngamissengue.

Czerkaszyn w tym roku stoczył dwie walki. W kwietniu wygrał przez techniczny nokaut z Eliasem Espadasem.

Add a comment

Andrzej Wasilewski skomentował w rozmowie z TVP Sport niedawną porażkę Fiodora Czerkaszyna (22-1, 14 KO) na gali we Wrocławiu. Pięściarz grupy KnockOut Promotions niespodziewanie przegrał na punkty z Anauelem Ngamissengue.

- Porażka Fiodora to jest dla nas katastrofa. Osobiście bardzo to przeżyłem, Fiodor także. Duża część tego co się stało, to jest moja wina, ponieważ Fiodor bardzo chciał uczestniczyć w obozie przygotowawczym Usyka, ja się na to zgodziłem, a ten eksperyment okazał się fatalny w skutkach - mówi polski promotor.

- Nowe metody treningowe, inne jednostki treningowe. Fiodor był zadowolony, że charakter pozwala mu wytrzymywać te obciążenia, ale wszedł do ringu i nie był w stanie boksować. Był kompletnie przetrenowany. Pluję sobie mocno w brodę, ale stało się - dodaje prezes KnockOut Promotions.

W tym roku Czerkaszyn stoczył dwa zawodowe pojedynki. Niewykluczone, że powrót na ring 27-latka będzie miał miejsce jeszcze w tym roku.

- Teraz musimy Fiodora mocno odbudować, ponieważ był uważany za świetnego prospekta w USA. Był krok od poważnego kontraktu z telewizją amerykańską oraz krok od walki o mistrzostwo świata. Teraz oddaliliśmy się od tych celów o dużych kilka kroków - podsumowuje Wasilewski.

Add a comment