Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Fiodor Czerkaszyn (24-1, 15 KO) odniósł w tym roku już dwa zwycięstwa i skutecznie odbudował swoją pozycję w rankingach wagi średniej. Niepokonany pięściarz klasyfikowany jest w pierwszych piętnastkach rankingów IBF i WBO, co daje mu prawo pretendenta do tytułu mistrza świata. Zawodnik grupy KnockOut Promotions jest zadowolony z pierwszej połowy roku.

- Trzeba iść w kierunku, aby mieć swój team, który będzie się tobą opiekował i korygował twoje błędy. Wtedy można rozkręcać się z walki na walkę ze swoim teamem, który czuje ciebie i trzyma rękę na pulsie. W sierpniu ubiegłego roku popełniłem bolesny błąd, ale rozwijam się i pilnuję, żeby więcej takiego błędu nie popełnić - mówi Czerkaszyn.

Podopieczny trenera Andrzeja Liczika nie ukrywa, że chciałby wrócić na amerykańskie ringi. 28-latek w swojej karierze stoczył za Oceanem już trzy walki.

- Chcę wrócić do USA, mam wizę i chcę tam toczyć walki. Można robić tak, że będę przygotowywał się tutaj, a toczył pojedynki w USA. Typowo technicznych szkoleniowców w USA, którzy potrafią uczyć i poprawiać błędy jest bardzo mało. Ja lubię kiedy wszystko jest poukładane, zdyscyplinowane i widzę swój rozwój przy takich warunkach - deklaruje Czerkaszyn.

- Będę starał się wrócić na amerykański rynek, ale łączyć to z przygotowaniami w Polsce i jednym trenerem, który będzie mnie prowadził. Bardzo bym chciał teraz zaboksować w USA. Stoczyłem dwie walki w Polsce, uwielbiam polskich kibiców, ale wiem, że walki z najlepszymi mogą się odbyć tylko w USA. Moi promotorzy też pracują i wierzę, że razem dojdzie do upragnionego celu - podsumowuje pięściarz, który w tym roku wygrywał z Jorge Cotą i Jairo Delgado.

Add a comment

Duży awans zaliczył Fiodor Czerkaszyn (24-1, 15 KO) w rankingu boxrec.com po wczorajszej wygranej na gali KnockOut Boxing Night 35 w Rzeszowie. 28-latek jest aktualnie klasyfikowany na dziesiątym miejscu w światowym rankingu wagi średniej.

W piątek Czerkaszyn wygrał przez techniczny nokaut w siódmej rundzie z doświadczonym Meksykaninem Jorge Cotą. Podopieczny Andrzeja Liczika odniósł w ten sposób drugie tegoroczne zwycięstwo.

Czerkaszyn jest także klasyfikowany na czołowych miejscach w rankingach federacji IBF i WBO. Kolejny zawodowy pojedynek pięściarz grupy KnockOut Promotions ma stoczyć jesienią.

Add a comment

Fiodor Czerkaszyn (24-1, 15 KO) wygrał przez techniczny nokaut w siódmej rundzie z Jorge Cotą (31-7, 28 KO) w pojedynku poprzedzającym główną atrakcję gali KnockOut Boxing Night 35 w Rzeszowie.

Pieściarz grupy KnockOut Promotions szybko narzucił swoje warunki i punktował szybkimi kombinacjami. Meksykanin próbował odpowiadać mocnymi kontrami, jednak brakowało mu precyzji oraz dynamiki.

Cota wykazał się sporą odpornością na ciosy i po kilku jednostronnych rundach, Czerkaszyn od piąteego starcia delikatnie zwolnił. Podopieczny trenra Andrzeja Liczika w dalszym ciągu kontrolował dystans, przebieg rywalizacji i nie pozwalał rozwinąć skrzydeł rywalowi.

W ostatnich sekundach siódmej rundy narożnik Coty rzucił ręcznik, poddając swojego pięściarza. Dla Czerkaszyna było to drugie tegoroczne zwycięstwo.

Add a comment

Cztery polskie nazwiska znalazły się w najnowszym rankingu federacji WBO. Najwyżej klasyfikowany jest Michał Cieślak, który zajmuje drugie miejsce w kategorii junior ciężkiej.

Na trzecie miejsce w rankingu WBO kategorii cruiser awansował dwukrotny mistrz świata Krzysztof Włodarczyk, zaś jedenasty jest Mateusz Masternak, który niedawno wygrał przed czasem na gali we Wrocławiu.

Na ósme miejsce w wadze średniej awansował Fiodor Czerkaszyn, który w najbliższy piątek na gali KnockOut Boxing Night 35 w Rzeszowie stoczy drugą tegoroczną walkę. Pięściarz grupy KnockOut Promotions zmierzy się z doświadczonym i mocno bijącym Meksykaninem Jorge Cotą.

Add a comment

 

Fiodor Czerkaszyn (23-1, 14 KO) kończy przygotowania przed drugim tegorocznym występem. Po wygranej w lutym w Białymstoku czeka go pojedynek 24 maja na gali KnockOut Boxing Night 35 w Rzeszowie, gdzie w walce wieczoru Łukasz Różański będzie bronił tytułu mistrza świata WBC wagi bridger.

– Wyciągnąłem wnioski z popełnionego błędu i jestem przekonany, że moja kariera zmierza we właściwą stronę – mówi Czerkaszyn, który w stolicy Podkarpacia zmierzy się z doświadczonym Meksykaninem Jorge Cotą (31-6, 28 KO). Cota przez blisko dekadę współpracował z Alem Haymonem i regularnie występował w tym czasie na galach Premier Boxing Champions. Dysponujący nokautującym uderzeniem Meksykanin w swojej karierze boksował m.in. z byłymi mistrzami świata Jermellem Charlo i Sebastianem Fundorą.

W lutym Czerkaszyn w pewnym stylu pokonał Kolumbijczyka Jairo Delgado. Po ośmiu rundach sędziowie nie mieli wątpliwości i wypunktowali jednogłośnie wysokie zwycięstwo pięściarza grupy KnockOut Promotions. Dla pochodzącego z Ukrainy, a posiadającego od 2020 roku polskie obywatelstwo zawodnika, był to powrót na zwycięską ścieżkę po pierwszej i jedynej porażce w karierze.

– Ta walka była dla mnie sprawdzianem po sierpniowej porażce. Pojawiały się pytania: jak będę czuł się w ringu? Jak będę znosił te emocje? Wszyscy do tej pory mówili mi, że po porażce zawsze wraca się inaczej. Dlatego podchodziłem do tej walki ostrożnie, nie chciałem przyjąć jakiegoś niepotrzebnego ciosu. W trakcie walki czułem się pewnie, choć przeciwnik był naprawdę twardy i przyjechał, żeby wygrać. Z trenerem zakładaliśmy, że mam go kontrolować, wyeliminować jego mocne strony, a przy okazji popracować nad swoją techniką i poczuć tę pewność. Myślę, że to się udało - mówi pięściarz grupy KnockOut Promotions.

Po dłuższym pobycie w USA oraz treningach z obozem Oleksandra Usyka, Czerkaszyn wrócił do treningów z głównym szkoleniowcem grupy KnockOut Promotions Andrzejem Liczikiem.

– My jako zawodnicy często zapominamy o tym, jak mamy tutaj dobrze. W USA żeby trener był zaangażowany w twój rozwój, albo w ogóle żeby zwrócił na ciebie uwagę, to musisz być dwukrotnym mistrzem świata albo medalistą olimpijskim. Panuje tam raczej luźne podejście. Wróciłem do współpracy z Andrzejem Liczikiem i uważam, że układa się ona bardzo dobrze. Oczywiście, nie zamykam się zupełnie na USA, bo zdaję sobie sprawę, że wielki boks jest za oceanem. Fajnie, gdyby udało się na przykład połączyć treningi w Polsce z walkami w Stanach Zjednoczonych, ale to temat na przyszłość. Niemniej, uważam, że pod skrzydłami trenera Liczika cały czas się rozwijam i mam nadzieję, że dojdziemy do upragnionego celu. Tym celem jest walka o zawodowe mistrzostwo świata - deklaruje pięściarz.

W rankingach wagi średniej najbardziej prestiżowych organizacji świata Czerkaszyn zajmuje wysokie miejsca: WBO – 9., IBF – 12. i WBC – 25.

Pełna treść artykułu w Dzienniklodzki.pl >>

 

Add a comment

Mocne sportowe wyzwanie czeka 24 maja Fiodora Czerkaszyna (23-1, 14 KO). Zawodnik KnockOut Promotions na gali w Rzeszowie skrzyżuje rękawice z reprezentantem Meksyku Jorge Cotą (31-6, 28 KO). Cota, którego starcie z Czerkaszynem, zakontraktowano na dziesięć rund, boksując w Stanach Zjednoczonych dla Premier Boxing Champions, mierzył się z najlepszymi pięściarzami globu, m.in. z mistrzami świata Jermellem Charlo, Jeisonem Rosario i Sebastianem Fundorą.

 

KUP BILET NA GALĘ KBN 35: RÓŻAŃSKI - OKOLIE >>

Add a comment

Doświadczony Meksykanin Jorge Cota (31-6, 28 KO) będzie przeciwnikiem notowanego w czołówce światowych rankingów wagi średniej Fiodora Czerkaszyna (23-1, 14 KO) podczas gali KnockOut Boxing Night 35. Zakontraktowany na dziesięć rund pojedynek będzie co-main eventem gali, która odbędzie się 24 maja w Rzeszowie.

Cota przez blisko dekadę współpracował z Alem Haymonem i regularnie występował w tym czasie na galach Premier Boxing Champions. Dysponujący nokautującym uderzeniem Meksykanin w swojej karierze boksował m.in. z byłymi mistrzami świata Jermellem Charlo i Sebastianem Fundorą. Na swoim koncie 36-latek ma zwycięstwa z Kubańczykiem Yudelem Johnsonem i byłym pretendentem do tytułu mistrzowskiego w wadze średniej Thomasem LaManną.

W ostatnim profesjonalnym występie Cota wygrał przed czasem z Christianem Valverde. Dla Czerkaszyna, który po raz ostatni boksował w lutym, będzie to jedno z największych wyzwań na zawodowych ringach. Pięściarz grupy KnockOut Promotions do występu w Rzeszowie przygotowuje się w Warszawie z trenerem Andrzejem Liczikiem.

Główną atrakcją gali KBN 35 będzie walka o mistrzostwo świata WBC wagi bridger. Panujący mistrz Łukasz Różański będzie bronił tytułu z byłym czempionem wagi junior ciężkiej Lawrencem Okoliem, który aktualnie zajmuje pierwsze miejsce w rankingu World Boxing Council.

Kibice zobaczą także pojedynek pomiędzy niepokonanym na zawodowych ringach Ihosvanym Garcią i wielokrotnym mistrzem świata w kickboxingu Łukaszem Pławeckim. Kolejną zawodową walkę stoczy również Jan Czerklewicz, który zadebiutuje w kategorii superśredniej. Bilety na wydarzenie dostępne są na ebilet.pl.

KUP BILET NA GALĘ KBN 35: RÓŻAŃSKI - OKOLIE >>

Add a comment

Fiodor Czerkaszyn (23-1, 14 KO) i Ihosvany Garcia (12-0, 9 KO) wspólnie sparują w ramach przygotowań do gali KnockOut Boxing Night 35, która odbędzie się 24 maja w Rzeszowie.

Nazwisko rywala Czerkaszyna zostanie wkrótce oficjalnie potwierdzone. Garcia na KBN 35 skrzyżuje rękawice z Łukaszem Pławeckim (7-1-2, 4 KO).

Dla obu pięściarzy będą to drugie tegoroczne występy. Główną atrakcją gali KBN 35 będzie walka o mistrzostwo świata WBC wagi bridger pomiędzy panującym czempionem Łukaszem Różańskim (15-0, 14 KO) i byłym czempionem kategorii junior ciężkiej Lawrencem Okoliem (19-1, 14 KO).

Add a comment

Fiodor Czerkaszyn (23-1, 14 KO) ma przed sobą jeszcze dwa tygodnie przygotowań do występu na gali KnockOut Boxing Night 35, która odbędzie się 24 maja w Rzeszowie. Po raz drugi w tym roku pięściarz grupy KnockOut Promotions przygotowuje się do pojedynku w Warszawie pod skrzydłami trenera Andrzeja Liczika.

- Po ubiegłorocznej porażce zrozumiałem jak ważny jest sztab szkoleniowy i trener, z którym pracuje się indywidualnie. W przygotowaniach do ubiegłorocznej walki we Wrocławiu był bałagan. Popełniłem błąd, wyciągnąłem wnioski i teraz wszystko jest inaczej poukładane - mówi pięściarz grupy KnockOut Promotions.

Podczas gali KBN 35 w Rzeszowie, pojedynek z udziałem Czerkaszyna będzie co-main eventem. Boksujący w kategorii średniej zawodnik jest zadowolony z dotychczasowych treningów.

- Wszystko idzie w dobrym kierunku. Pracujemy z trenerem nad detalami, techniką i wracamy do stylu, który wcześniej prezentowałem. Cieszę się, że szybko wracam na ring i będę miał okazję być częścią tak dużej gali - dodaje Czerkaszyn.

Główną atrakcją gali KBN 35 będzie walka o mistrzostwo świata WBC wagi bridger. Panujący mistrz Łukasz Różański będzie bronił tytułu z byłym czempionem wagi junior ciężkiej Lawrencem Okoliem, który aktualnie zajmuje pierwsze miejsce w rankingu World Boxing Council.

ZOBACZ POWRÓT CZERKSZYNA - KUP BILET NA GALĘ KBN 35 >> 

 

Add a comment

Fiodor Czerkaszyn (23-1, 14 KO) ma przed sobą jeszcze ponad dwa tygodnie sparingów przed występem na gali KnockOut Boxing Night 35, która odbędzie się 24 maja w Rzeszowie.

Pięściarz grupy KnockOut Promotions przygotowuje się do drugiego tegorocznego pojedynku w Warszawie pod skrzydłami trenera Andrzeja Liczika. 28-latek sparował w ostatnim czasie m.in. z Kamilem Kuździeniem i Krystianem Buriańskim.

- Nie mogę się doczekać walki, a przygotowania idą pełną parą - mówi Czerkaszyn.

Główną atrakcją gali KBN 35 będzie walka o mistrzostwo świata WBC wagi bridger. Panujący mistrz Łukasz Różański będzie bronił tytułu z byłym czempionem wagi junior ciężkiej Lawrencem Okoliem, który aktualnie zajmuje pierwsze miejsce w rankingu World Boxing Council.

ZOBACZ POWRÓT CZERKSZYNA - KUP BILET NA GALĘ KBN 35 >> 

Add a comment