Patronat medialny


 

Lawrence Okolie (17-0, 14 KO), podobnie jak Michał Cieślak (21-1, 15 KO), zbliża się do końca sesji sparingowych przed walką o pas WBO wagi junior ciężkiej. 

Brytyjczyk opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie ze swoimi sparingpartnerami - mistrzem Europy Chrisem BIllamem-Smithem i brązowym medalistą olimpijskim Davidem Nyiką. - Każdy dzień przybliża mnie do zwycięstwa. 12 świetnych rund, już jestem gotów. Ja tę walkę wygrałem lata temu, gdy zrozumiałem, że wielkość tkwi w moim wnętrzu - napisał pod zdjęciem czempion WBO.

Pojedynek Cieślaka z Okolie będzie główną atrakcją gali Matchroom Boxing w Londynie zaplanowanej na 27 lutego. Transmisja w Polsce na platformie DAZN.

Walka Cieślak - Okolie tylko na DAZN (reflink) >>

Add a comment

7 września ostatni zawodowy pojedynek stoczy Krzysztof Cieślak (23-7, 7 KO). 34-letni "Skorpion" pożegna się z ringiem podczas organizowanej przez Dariusza Snarskiego gali w Białymstoku.

Jesienią ubiegłego roku Cieślak wrócił na ring po ponad 3-letniej przerwie, jednak w marcu przegrał na punkty z Artemem Ayvazidim i jesienią wejdzie między liny po raz ostatni. Nazwisko jego rywala na razie nie jest jeszcze znane.

"Skorpion" boksuje zawodowo od września 2007 roku. Podczas imprezy w Białymstoku kibice zobaczą w akcji także m.in. Przemysława Gorgonia, Timura Kuzachmedowa oraz Aleksandra Babanowa.

Add a comment

Tomasz Babiloński, promotor Tomasza Babilońskiego, był bardzo zadowolony z postawy Michała Cieślaka (19-0, 13 KO) w zwycięskiej walce z Olanrewaju Durodolę (29-7, 27 KO). Szef Babilon Promtion uważa, że niepokonany radomianin może pójść w ślady Krzysztofa Głowackiego i sięgnąć niebawem po mistrzowski pas kategorii junior ciężkiej.

Add a comment

Dziś na gali w Białymstoku na ring po ponad 3-letniej przerwie powróci były młodzieżowy mistrz świata IBF wagi super piórkowej Krzysztof Cieślak (22-6, 7 KO). Rywalem "Skorpiona" na gali w Białymstoku będzie Andrei Sudas (8-22-1, 6 KO).

Add a comment

7 kwietnia na gali w Legionowie kolejną walkę stoczy niepokonany na zawodowych ringach Michał Cieślak (15-0, 10 KO). Pięściarz z Radomia w swoim poprzednim występie zadebiutował w wadze ciężkiej, jednak promotor Tomasz Babiloński przekonuje, że jego podopieczny nie pójdzie w ślady Tomasza Adamka i Artura Szpilki i nie zmieni kategorii wagowej.

- W wadze junior ciężkiej Adamek byłby jeszcze długo mistrzem świata, zaś Szpilka sięgnąłby po pas czempiona. Obydwu to się nie udało w ciężkiej. Cieślaka nie stać na tak pochopny krok, bowiem jest za "mały" na królewską kategorię, w której jest wielu zawodników mających 2 metry wzrostu i ważących 110 kg. On zdecydowanie odbiegałby warunkami fizycznymi - stwierdził Babiloński w rozmowie z Polską Agencją Prasową.

Nazwisko przeciwnika Michała Cięślaka na galę w Legionowie nie zostało jeszcze ogłoszone. Podczas tej samej imprezy w ringu zaprezentować mają się także Mateusz Tryc (5-0, 4 KO) i Rafał Grabowski (1-0, 1 KO).

Add a comment

7 kwietnia na gali w Legionowie na ring powrócić ma były młodzieżowy mistrz świata wagi super piórkowej Krzysztof Cieślak (22-6, 7 KO). Dla 32-letniego pięściarza będzie to powrót na ring po blisko trzyletniej przerwie. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu, przed Wami Krzysztof "Golden Scorpion King Money Way" Cieślak!

Add a comment

7 kwietnia na gali w Legionowie wróci na ring były młodzieżowy mistrz świata wagi super piórkowej Krzysztof Cieślak (22-6, 7 KO). Dla 32-letniego pięściarza będzie to powrót na ring po blisko trzyletniej przerwie.

- Wracam i zobaczę, czy ja jeszcze potrafię to robić. Na razie myślę, żeby robić to bardziej dla przyjemności, niż celować w walki z mocnymi zawodnikami, ale wszystko okaże się po moim pierwszym pojedynku - tłumaczy Cieślak.

W Legionowie jego przeciwnikiem będzie prawdopodobnie Białorusin Aliaksandr Abramienka. Podczas tej samej gali kibice mają zobaczyć w akcji także m.in. Michała Cieślaka, Mateusza Tryca i Rafała Grabowskiego.

Add a comment