Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Norbert Dąbrowski (24-11-2, 11 KO) przegrał przez techniczny nokaut w dziesiątej rundzie z byłym mistrzem Europy wagi półciężkiej Karo Muratem (35-3-1, 24 KO) w walce wieczoru gali organizowanej w Armenii.

Polak zaakceptował pojedynek z Muratem z niewielkim wyprzedzeniem i nie miał czasu na pełen okres przygotowawczy. Dla Dąbrowskiego, który w maju przegrał walkę o pas WBO European z Adamem Deinesem, to druga tegoroczna porażka.

Murat w maju wrócił na ring po ponad trzyletniej przerwie. Zwycięstwo w Dąbrowskim było jego trzecim tegorocznym i najcenniejszym od wznowzienia zawodowej kariery.

Add a comment

14 maja na gali w Magdeburgu dojdzie do walki o wakujący pas WBO European wagi półciężkiej pomiędzy niedawnym pretendentem do tytułu mistrza świata Adamem Deinesem (20-2-1, 11 KO) i Norbertem Dąbrowskim (24-9-2, 11 KO).

33-letni Dąbrowski w listopadzie wrócił na ring po półtorarocznej przerwie. W ostatnim pojedynku pięściarz z Warszawy wygrał przed czasem z Przemysławem Biniendą.

Deines rok temu boksował z Arturem Beterbijewem o mistrzowskie pasy federacji IBF i WBC. Ostatnią walkę stoczył w lipcu.

Add a comment

 

Norbert Dąbrowski (23-9-2, 10 KO) przegrał jednogłośnie na punkty z Rustamem Tułaganowem (3-0, 1 KO). Zakontraktowany na osiem rund pojedynek był jedną z głównych atrakcją gali organizowanej w Kaliningradzie.

- Nie dałem sobie zrobić krzywdy. Zabrakło kilku tygodni przygotowań - skomentował po ostatnim gongu przebieg walki 31-letni pięściarz z Warszawy.

W grudniu Tułaganow, który ma na koncie brązowy medal olimpijski, wrócił na ring po ponad dwuletniej przerwie. Podczas gali w Kaliningradzie boksował również Bartłomiej Grafka, jednak jego walka z debiutującym Pawłem Siliaginem zakończyła się porażką.

 

Add a comment

Norbert Dąbrowski (23-8-2, 10 kO) i Rustam Tułaganow zmieścili się w limicie wagi półciężkiej podczas oficjalnej ceremonii ważenia przed galą organizowaną w Kaliningradzie. Pięściarze stoczą walkę zakontraktowaną na osiem rund.

Dąbrowski w ubiegłym roku stoczył dwie walki. W kwietniu "Noras" został znokautowany przez Umara Sałamowa, z kolei w październiku wrócił na ring szybkim zwycięstwem na imprezie sportów walki w Pieszycach.

Tułaganow to brązowy medalista z igrzysk w Rio de Janeiro. 28-letni Uzbek pierwszy zawodowy pojedynek stoczył w październiku 2017 roku, jednak na kolejny występ czekał ponad dwa lata. Ostatni raz boksował w grudniu.

Add a comment

1 lutego na gali organizowanej w Rosji kolejny zawodowy pojedynek ma stoczyć Norbert Dąbrowski (23-8-2, 10 KO). 31-letni pięściarz z Warszawy ma skrzyżować rękawice z Rustamem Tułaganowem (2-0, 1 KO).

Dąbrowski w ubiegłym roku stoczył dwie walki. W kwietniu "Noras" został znokautowany przez Umara Sałamowa, z kolei w październiku wrócił na ring szybkim zwycięstwem na imprezie sportów walki w Pieszycach.

Tułaganow to brązowy medalista z igrzysk w Rio de Janeiro. 28-letni Uzbek pierwszy zawodowy pojedynek stoczył w październiku 2017 roku, jednak na kolejny występ czekał ponad dwa lata. Ostatni raz boksował w grudniu.

Add a comment

5 października podczas bokserskiej imprezy w Pieszycach na ring wróci Norbert Dąbrowski (22-8-2, 9 KO). Nazwisko przeciwnika 31-latka z Warszawy nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone.

Dla Dąbrowskiego będzie to pierwszy występ od kwietniowej porażki z Umarem Sałamowem. Stawką tego pojedynku był pas WBO International wagi półciężkiej.

W Pieszycach swój drugi zawodowy występ zaliczy Sławomir Stolarki. Podczas tej samej imprezy w gronie profesjonalistów zadebiutuje z kolei Dawid Guratowski.

Add a comment

Norbert Dąbrowski (22-8-2, 9 KO) przegrał przez techniczny nokaut w dziewiątej rundzie z Umarem Sałamowem (23-1, 17 KO) na gali organizowanej w Groznym. Stawką walki był pas WBO International wagi półciężkiej.

30-letni Polak przyjął pojedynek z Rosjaninem z 3-tygodniowym wyprzedzeniem. Dla Dąbrowskiego był to powrót na ring po blisko rocznej przerwie.

Walka zakończyła się po dwóch mocnych ciosach Sałamowa z prawej ręki. Dąbrowski w dziewiątym starciu padał na deski dwukrotnie przed zastopowaniem walki przez sędziego ringowego Leszka Jankowiaka. Do momentu przerwania rywalizacji, Sałamow prowadził wysoko na kartach punktowych.

Add a comment

18 kwietnia podczas gali organizowanej w Groznym na ring wróci Norbert Dąbrowski (22-7-2, 9 KO). Polski pięściarz zmierzy się z Umarem Sałamowem (23-1, 17 KO) o pas WBO International wagi półciężkiej.

Dla Dąbrowskiego będzie to pierwszy występ od ubiegłorocznego zwycięstwa nad Robertem Talarkiem. "Noras" miał swoją kolejną walkę stoczyć 28 kwietnia w Starachowicach, jednak zmienił plany.

Sałamow ostatni raz boksował w grudniu ubiegłego roku. Do swoich występów 24-letni Rosjanin trenuje z Javanem Hillem. Wcześniej nad jego przygotowaniami czuwał Kevin Barry.

Add a comment

- Wracam na stałe do wagi półciężkiej - mówi Norbert Dąbrowski (21-7-2, 9 KO), który w tym roku planuje stoczyć cztery pojedynku. Pięściarza z Warszawy w najbliższym czasie częściej możemy oglądać na galach zagranicznych.

Ostatni raz boksowałeś w październiku. Mamy luty, jakie plany na ten rok?
Norbert Dąbrowski: Plany na ten rok zakładają stoczenie czterech walk. Nastawiam się bardziej na wyjazdy zagraniczne ponieważ chcę się rozwijać jako zawodnik, a co za tym idzie, chcę rywalizować z zawodnikami na wysokim poziomie sportowym.

Co się z tobą działo przez ostatnie tygodnie, jak długo odpoczywałeś po rewanżu z Jordanem Kulińskim?
Po rewanżu z Jordanem odpoczywałem około trzech tygodni i od tamtej pory cały czas trenuję. Przeszedłem dwumiesięczny okres przygotowania fizycznego, ponieważ wróciłem na stałe do wagi półciężkiej i obecnie wchodzę w trening bokserski.

Jak oceniasz poprzedni rok? Cztery walki - dwie wygrane, porażka i remis. Rok stracony?
Nie uważam go za stracony. Każda walka uczy czegoś nowego, jest to nauka. Jak to się mówi - mądry człowiek uczy się całe życie, z kolei głupi uważa, że już wszystko wie.

Od kilku miesięcy korzystasz z diety pudełkowej Fit by Nature, jaki ma ona wpływ na twój organizm?
Na pewno działa to na plus. Jestem osobą mocno zabieganą, mam w ciągu dnia bardzo dużo zajęć i dzięki Fit by Nature nie muszę tracić czasu na przygotowanie posiłków oraz szybko mogę dostarczyć swojemu organizmowi kolejnych kalorii potrzebnych do pracy na wysokim poziomie

Bazując na kilku miesiącach doświadczenia, czy dietę pudełkową da się produkować tak, żeby się nie znudzić?
Oczywiście, że tak. Fit by Nature codziennie dostarcza zróżnicowane posiłki, więc jedzenie mi się nie nudzi. Wręcz przeciwnie, bardzo często jestem pozytywnie zaskakiwany. Jeśli ktoś przygotowuje jedzenie z pasją, to zawsze to będzie dobrze smakowało.

Czy pięściarze zawodowi mogą w pełni zaufać diecie pudełkowej i korzystając z niej robić wagę?
Każdy organizm jest inny. Dieta pudełkowa bardzo pomaga w utrzymaniu wagi, jednak kiedy zrzuca się około 10 kilogramów do walki, potrzeba bardzo specjalistycznej diety. Pudełka mogą pomagać, jednak przy takiej ilości kilogramów do zbicia robi to się zupełnie inaczej i przechodzi na bardzo ograniczony program żywieniowy. {jcomments off}

Add a comment