Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Przemysław Runowski (20-2-1, 5 KO) zmierzy się z Juanem Ruizem (27-9, 19 KO) podczas gali MB Boxing Night, która odbędzie się 22 marca w Legnicy. "Kosiarz" wróci w ten sposób na ring po ubiegłorocznym remisie z Vladyslavem Gelą. Ruiz po raz trzeci wystąpi na gali organizowanej w Polsce.

Podczas tej samej gali dojdzie także m.in. do pojedynku Kamila Młodzińskiego (17-5-4, 8 KO) z Czechem Lukasem Dekysem (12-0, 4 KO) oraz starcia Łukasza Wierzbickiego (22-2, 8 KO), który w powrocie na ring po rocznej przerwie skrzyżuje rękawice z Bartłomiejem Wańczykiem (15-1, 7 KO).

Główną atrakcją tej imprezy będzie walka Karola Weltera (15-1, 4 KO) z Brytyjczykiem Andrew Robinsonem (29-7-2, 8 KO). Wydarzenie pokaże TVP Sport.

Add a comment

22 marca podczas gali MB Boxing Night kolejny zawodowy pojedynek stoczy Przemysław Runowski (20-2-1, 5 KO). 29-latek ze Słupska wróci w ten sposób na ring po ubiegłorocznym remisie z Vladyslavem Galą.

Podczas marcowej imprezy na ring wróci również boksujący w kategorii średniej Karol Welter (15-1, 4 KO), który w ubiegłym roku stoczył trzy walki, a ostatni raz boksował w październiku.

Kibice zobaczą między linami także m.in. Łukasza Wierzbickiego (22-2, 8 KO), Czecha Lukasa Dekysa (12-0, 8 KO) i Kamila Młodzińskiego (16-5-4, 8 KO).

Add a comment

Ukrainiec Vladyslav Gela (13-5, 8 KO) będzie przeciwnikiem Przemysława Runowskiego (20-2, 5 KO) na gali MB Promotions organizowanej 8 lipca we Wrocławiu.

W stolicy Dolnego Śląska kibice obejrzą też pojedynki Kamila Łaszczyka (30-0, 11 KO) z Martinem Parlagi (29-5-2, 15 KO) i Karola Weltera (13-1, 3 KO) z Kristapsem Bulmeistarsem (11-0, 5 KO). Zapowiedziano również walkę z udziałem Sebastiana Ślusarczyka (9-2, 6 KO). Transmisja w TVP Sport.

Add a comment

29 kwietnia podczas gali organizowanej w Madrycie ma dojść do walki pomiędzy Przemysławem Runowskim (20-2, 5 KO) i byłym mistrzem Europy dwóch kategorii wagowych Kermanem Lejarragą (34-3, 26 KO).

Dla 30-letniego Hiszpana będzie to powrót po ubiegłorocznej porażce z Jamesem Metcalfem. Przed tym pojedynkiem Lejarraga zaliczył serię sześciu kolejnych zwycięstw.

Runowski w ostatnim zawodowym występie wygrał na punkty z Samuelem Vargasem. Walka odbyła się w marcu ubiegłego roku. Pojedynek Polaka z Hiszpanem odbędzie się w limicie wagi super półśredniej.

Add a comment

Na gali w Toronto Przemysław Runowski (20-2, 5 KO) zanotował cenne zwycięstwo, pokonując doświadczonego faworyta gospodarzy Samuela Vargasa (31-8-2, 14 KO).

Polak od pierwszego gongu boksował mądrze, dobrze kontrolując poczynania ofensywnie nastawionego Kolumbijczyka. W szóstej rundzie "Kosiarz" posłał Vargasa na deski lewym sierpowym. 

Mimo nokdaunu rywal nadal naciskał na Runowskiego, jednak polski pięściarz efektywnie pracował na nogach i kontrował z defensywy. Po ostatnim gongu sędziowie punktowali 97-92, 98-91, 98-91 na korzyść Runowskiego, który dzięki wygranej stał się posiadaczem pasa IBO International kategorii półśredniej. Samuel Vargas, który wcześniej przegrywał tylko z zawodnikami ze światowego topu, po ogłoszeniu werdyktu oświadczył, że kończy zawodową karierę.

Add a comment

30 stycznia na gali organizowanej w Toronto kolejny zawodowy pojedynek stoczy Przemysław Runowski (19-2, 5 KO), który zmierzy się z Samuelem Vargasem (31-7-2, 14 KO).

Polak wróci w ten sposób na ring po sierpniowej porażce z rąk Michaela McKinsona. Będzie to drugi kolejny pojedynek "Kosiarza" stoczony poza granicami Polski.

32-letni Vargas w dwóch ostatnich występach przegrywał przed czasem z Conorem Bennem oraz Vergilem Ortizem. Mieszkający w Kanadzie Kolumbijczyk w przeszłości posiadał pas NABA wagi półśredniej.

Add a comment

Przemysław Runowski (19-2, 5 KO) nie będzie dobrze wspominał Wielkiej Brytanii. Druga wyprawa na Wyspy zakończyła się dla pięściarza ze Słupska drugą porażką. 

"Kosiarz" podczas sobotniej gali grupy Matchroom Boxing w hrabstwie Essex uległ na punkty po jednostronnym pojedynku faworyzowanemu reprezentantowi gospodarzy Michaelowi McKinsonowi (21-0, 2 KO).

Brytyjczyk od pierwszego gongu łatwo punktował prawym prostym Polaka i dobrze wykorzystywał momenty, gdy ten próbował atakować. Runowski trzykrotnie po kontrach rywala chwiał się, jednak było to bardziej wynikiem niestabilnej pozycji niż siły McKinsona. Ostatecznie po dziesięciu rundach sędziowie punktowali 99-91 99-91, 98-92 na korzyść Wyspiarza, który obronił tym samym pas WBO Global wagi półśredniej.

Add a comment

 

Przemysław Runowski (19-1, 5 KO) i Michael McKinson (20-0, 2 KO) zmieścili się w limicie wagi półśredniej podczas oficjalnej ceremonii ważenia przed galą Fight Camp w Brentwood. Stawką pojedynku będzie należący do Brytyjczyka pas WBO Global.

Dla Polaka, który w ostatnim występie wygrał przed czasem z Michałem Syrowatką, będzie to pierwsza tegoroczna walka. 27-letni McKinson po raz ostatni boksował w marcu, wygrywając na punkty z Chrisem Kongo.

Główną atrakcją tej gali będzie pojedynek pomiędzy Joshuą Buatsim i Ricardsem Bolotniksem o pas WBA International wagi półciężkiej. Wydarzenie będzie można obejrzeć na platformie DAZN.

Add a comment

14 sierpnia na gali organizowanej przez Matchroom Boxing w Brentwood na ring wróci Przemysław Runowski (19-1, 5 KO). Przeciwnikiem Polaka będzie Michael McKinson (20-0, 2 KO).

Dla Runowskiego będzie to pierwszy tegoroczny występ. Polak miał boksować na majowej gali Polsat Boxing Night w Louisem Greenem, jednak pojedynek w ostatniej chwili został odwołany.

Główną atrakcją tej imprezy będzie walka o pas WBA Intercontinental wagi półciężkiej pomiędzy Joshuą Buatsim i Ricardsem Bolotniksem. Zwycięzca będzie blisko pojedynku o mistrzostwo świata World Boxing Association.

Add a comment

Przemysław Runowski (19-1, 5 KO) poinformował w mediach społecznościowych, że nie dojdzie do jego walki z Louisem Greenem (12-2, 7 KO). Pojedynek miał być jedną z głównych atrakcji piątkowej gali Polsat Boxing Night w Warszawie.

Runowski po raz ostatni boksował w grudniu, wygrywając z Michałem Syrowatką. Greene, który ma na koncie wygraną z Łukaszem Wierzbickim, ostatnią walkę stoczył w sierpniu ubiegłego roku.

Główną atrakcją piątkowej imprezy będzie pojedynek Michała Cieślaka z Jurim Kaszinskim. Zwycięzca będzie klasyfikowany na drugim miejscu rankingu IBF wagi junior ciężkiej.

Add a comment