Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Mariusz Wach jest kolejnym pięściarzem, któy poszuka dużych pieniędzy we freak fightach. Dziś ogłoszono, że były challanger do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej związał się z federacją CLOUT MMA.

Na imprezach CLOUT MMA w przeszłości występowali już Andrzej Fonfara, Albert Sosnowski, Marcin Siwy i Marcin Najman. Wach w klatce zaprezentuje się 8 czerwca na gali w katowickim Spodku.

Add a comment

W pojedynku wieczoru piątkowej gali organizowanej przez Jerzego Galarę w Nowym Sączu Mariusz Wach (38-10, 20 KO) pokonał jednogłośnie na punkty Michała Bołoza (5-6-2, 5 KO). 

Wyniki pozostałych walk: Jacek Chruślicki (8-0-1, 4 KO) zastopował w pierwszej rundzie Stefana Kollara (2-12-2), Krzysztof Twardowski (11-5, 8 KO) wygrał w pierwszej rundzie z Tamasem Laską (19-35-1, 10 KO), Kacper Salabura (4-2-1, 1 KO) pokonał w pierwszej rundzie Csabę Bolcskei (7-26-1, 5 KO).a Daniel Bociański (12-4, 2 KO) wypunktował Roberta Studzińskiego (5-43, 3 KO).

Add a comment

13 października na gali organizowanej w Nowym Sączu kolejny zawodowy pojedynek stoczy były pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej Mariusz Wach (37-10, 20 KO).

"Wiking" zmierzy się z Michałem Bołozem (5-5-2, 5 KO). Dla obu zawodników będą to powroty po porażkach. Wach w ostatnim występie przegrał z Frazerem Clarkem, zaś Bołoz został pokonany przez Jeamiego Tschikevę.

Dla Wacha będzie to trzeci tegoroczny występ. W czerwcu pięściarz z Krakowa wygrał z Jakubem Sosińskim.

Add a comment

Mariusz Wach (37-10, 20 KO) i Frazer Clarke (7-0, 5 KO) otrzymali pochwałę od Anthony'ego Joshuy po wczorajszej walce w Londynie. Dwukrotny czempion wagi ciężkiej pojedynek skomentował na Instagramie.

- Wach okazał się świetnym rywalem - ocenił AJ. - Żeby liczyć się dziś w wadze ciężkiej, nie można popełniać błędów i trzeba zawodnika zbudować, choć niektórzy nazywają to nabijaniem rekordu. Ja nazywam to rowzojem. Mike Tyson robił 15 walk w roku, ale przeciwko komu? No właśnie! Kto to teraz pamięta. Nieważne jak zaczynasz, ważne jak kończysz.

- Dobra robota Mariusz i znakomita Frazer! - podsumował Joshua dziesięciorundowy bój wygrany przez Clarke'a na punkty 100-90. 

Add a comment

Mariusz Wach (37-10, 20 KO) przegrał na punkty z Frazerem Clarkem (7-0, 5 KO) w walce wieczoru gali organizowanej w Londynie. Po finałowym gongu sędzia punktował 100-90 dla Brytyjczyka.

43-letni "Wiking" od pierwszych sekund ustępował szybkością swojemu rywalowi i przyjmował mocne ciosy z prawej ręki. W pierwszej połowie walki Polak był bardzo bierny, rzadko decydował się na ofensywne akcje oraz czekał aż Clarke się wystrzela.

Od szóstej rundy Brytyjczyk zaczął ciężej oddychać. W końcowych starciach Wach miał swoje momenty, trafiał prawym prostym, a przy okazji nie ustępował już tak szybkością, jak w pierwszych minutach. Polak nie był jednak w stanie poważnie zagrozić przeciwnikowi, który pierwszy raz na zawodowych ringach przeboksował dziesięć rund.

Podczas tej samej gali Caroline Dubois (7-0, 5 KO) wygrała na punkty z Yaniną de Carmen Lescano (13-3, 4 KO). Argentynka w piątej rundzie była liczona, a punktacja 80-71 oddała dominację między linami Brytyjki.

 

Add a comment

Wizerunek Frazera Clarke'a (6-0, 5 KO) nieco ucierpiał po tym, jak jego team wycofał go z walki z Fabio Wardleyem (16-0, 15 KO). "Big Fraze" zapewnia jednak, że chętnie zmierzy się ze swoim rodakiem, jeśli pokona dziś pokona Mariusza Wacha (37-9, 20 KO).

- Byłem rozczarowany decyzją mojej ekipy, bo wiedziałem, że będę z tym musiał żyć przez jakiś czas, w sumie nadal jeszcze mnie to męczy, ale teraz przede mną pojedynek z Wachem i tylko na nim chcę się skoncentrować - mówi Brytyjczyk. 

- Owszem, są już jakieś zakulisowe rozmowy pomiędzy moim promotorem i teamem Fabio, jednak boks nauczył mnie, że nie ma co wybiegać myślami do przodu, bo można dostać srogą nauczkę - dodaje Clarke.

W Polsce bezpośrednią transmisję z gali w Londynie, której głównym wydarzeniem będzie konfrontacja Wacha z Clarkiem, przeprowadzi Fightklub.

Add a comment

Fightklub pokaże na żywo piątkową galę grupy Boxxer w Londynie. Główną atrakcją tej imprezy będzie pojedynek pomiędzy byłym pretendentem do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej Mariuszem Wachem (37-9, 20 KO) i Frazerem Clarkem (6-0, 5 KO).

Pojedynek zakontraktowano na osiem rund. Obaj pięściarze wyjdą do ringu po raz drugi w tym roku. Clarke ostatnio boksował w marcu, zaś Wach na początku czerwca.

W telewizyjnej karcie walk znajdą się także walki z udziałem Caroline Dubois (6-0, 5 KO), Aarona McKenny (16-0, 8 KO), Viddala Rileya (8-0, 5 KO) i Isaaka Chamberlaina (14-2, 8 KO).

Add a comment