Featured

DUBOIS WRACA W RZESZOWIE, CELUJE W TAYLOR

Wschodząca gwiazda brytyjskiego boksu Caroline Dubois (6-0, 5 KO) celuje w walkę o tytuł mistrzyni świata wagi lekkiej jeszcze w tym roku. Urodzona w Londynie 22-latka zadebiutowała na zawodowych ringach niecały rok temu, ale eksperci nie mają wątpliwości, że Dubois szybko otrzyma szansę walki o najważniejszy tytuły.

- Mam nadzieję, że do końca tego roku zapracuję na walkę o tytuł mistrzyni świata – zapowiada Dubois w rozmowie z BBC London.

Kolejny zawodowy pojedynek pięściarka z Anglii stoczy 22 kwietnia na gali Knockout Boxing Night 27 w Rzeszowie. Będzie to jej drugi tegoroczny występ.

- Chcę, aby każda walka była krokiem do przodu, nauką i doświadczeniem, z którego mogę wyciągać wnioski. W pierwszej walce w tym roku oczekiwałam bardziej wymagającej rywalki, ale moja pierwotna przeciwniczka była niedostępna. Liczę, że każda kolejna rywalka będzie krokiem do przodu - dodaje niepokonana Brytyjka.

Dubois boksuje w limicie wagi lekkiej, gdzie wszystkie mistrzowskie pasy należą do Katie Taylor. Pod koniec roku 22-latka chciałaby zyskać status oficjalnej pretendentki do walki z niepokonaną pięściarką z Irlandii.

Główną atrakcją rzeszowskiej gali będzie pojedynek o pas WBC kategorii bridger pomiędzy Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO) i Alenem Babicem (11-0, 11 KO). Kibice zobaczą także walkę o mistrzostwo Europy wagi junior ciężkiej pomiędzy Michałem Cieślakiem i Francuzem Dylanem Bregeonem.

Wejściówki na hitowe wydarzenie dostępne są na stronie ebilet.pl

KUP BILET NA GALĘ KBN 27 W RZESZOWIE! >>