Patronat medialny


 


W ubiegłym tygodniu w bokserskie środowisko uderzyła nieoczekiwania informacja o zakończeniu kariery przez Macieja Miszkinia (19-3, 5 KO). Dzisiaj w telewizji Sportklub w programie "Cwany Gapa" widzowie obejrzą pierwszy wywiad jakiego 33-latek z Sokółki udzielił po zawieszeniu rękawic na kołku.

Miszkiń na zawodowych ringach debiutował w maju 2009 roku, rywalizując w kategorii półciężkiej. Największe sukcesy były już pięściarz odnosił po przenosinach do wagi super średniej, gdzie w ubiegłym roku wygrał m.im. z Pawłem Głażewskim i Tomaszem Gargulą.

Te zwycięstwa pozwoliły mu zaistnieć na eksponowanych miejscach prestiżowych bokserskich rankingów. Kiedy wydawało się, że wielkie walki są już na wyciągnięcie jego ręki, Miszkiń rozwiązał kontrakt z dotychczasowymi promotorami i odszedł z boksu. Swoją decyzję podjął nagle, a motywów postępowania nie chciał ujawniać. Czy w dalszym ciagu będzie milczał? Odpowiedź na to pytanie poznamy już dzisiaj o godz. 20.00, oglądając Sportklub.

W programie "Cwany Gapa" noszący przydomek "Handsome" były bokser zdradzi również plany na życie po zakończeniu kariery sportowej i opowie o tym, jak wyglądają jego dni bez regularnych treningów. Miszkiń podjął także decyzję w sprawie kontynuowania swojej kariery telewizyjnej. 33-latek od dłuższego czasu z powodzeniem występuje w różnych stacjach w roli eksperta oraz komentatora.

Czy pożegnanie się z boksem oznacza, że jego głos także przestanie towarzyszyć telewizyjnym galom? Wszystkie nurtujące kwestie zostaną rozwiązane już dzisiaj o godz. 20.00 w telewizji Sportklub. Powtórka programu w telewizji Fightklub o godz. 21.30.