Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Adam Balski (16-2, 9 KO) i Alen Babic (11-0, 10 KO) skradli wczoraj show w londyńskiej O2 Arena, serwując widzom dziesięć rund ringowego thrillera. Pod wrażeniem rywalizacji Polaka i Chorwata był cały bokserski świat.

Największy portal pięściarski Boxingscene o wczorajszym pojedynku pisze tak: "Walka Babica z Balskim miała prawie wszystko. Zaczęło się od totalnej wymiany ognia i nokdaunu, potem pięściarze z wyczerpania utknęli w pacie, by w końcu wykazać się oszałamiającą odwagę i odpornością. Był nieprzepisowy cios, który prawie zmienił losy pojedynku i dramatyczne zakończenie. Czasem było też i sporo umiejętności". 

Hasło "Babic" wczoraj na brytyjskim Twitterze było najczęściej wyszukiwanym słowem. Nic dziwnego, bo o występie Chorwata przeciw Balskiemu pisały ważne persony pięściarskiego środowiska. Wybrane wpisy poniżej. 

Eddie Hearn: "Co za WOJNA!". Tony Bellew: "Jeszcze DŁUGO nie zobaczycie lepszej 10-rundowej walki w wadze bridger!". Dan Rafael: "Żadne zaskoczenie - Babic vs Balski to cholerna wojna".