Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut


Kolejny magazyn sportów walki 16 grudnia o 19.10 w Polsat Sport. Po zakończeniu programu Puncher: Extra Time - tylko na Polsatsport.pl.

Janusz Pindera, Andrzej Kostyra oraz Albert Sosnowski będą gośćmi Mateusza Borka w studiu programu Puncher. Na tapecie z pewnością znajdzie się gala w Radomiu i osoba Mariusza Wacha, który pokonał w piątek doświadczonego Travisa Walkera. Po niezłym występie Polaka eksperci podyskutują o przyszłości "Wikinga".

W Radomiu po ponad rocznej przerwie powrócił Damian Jonak, ale nawet jego ringowy powrót zszedł w cień wobec zatrzymania Piotra Wilczewskiego i dwóch czołowych bokserów gali Windoor Boxing Night. Zarzuty postawione szkoleniowcowi są bardzo poważne, ale sam zainteresowany zapewnia o swojej niewinności. Co tak naprawdę wydarzyło się na dwa dni przed radomską imprezą?

Za oceanem jednego dnia w Las Vegas obejrzeliśmy dwie znakomite gale. W MGM Grand Garden Arena Amir Khan rozprawił się z Devonem Alexandrem, a niespełna kilkaset metrów dalej w hali Cosmopolitan doszło do starcia Diego Chavesa z Timothy Bradleyem. Czarnoskóry pięściarz mimo dobrej postawy tylko zremisował walkę z Argentyńczykiem. Największym wygranym gal w Las Vegas jest zdecydowanie Irlandczyk Andy Lee, który zdobył mistrzowski pas WBO w pojedynku z faworyzowanym Mattem Korobowem.

Nie zapomnimy również o występie Łukasza Wawrzyczka na gali Sauerlanda w Kopenhadze. Polak skazywany na porażkę dotrwał do ostatniego gongu, ale sędziowie musieli przyznać zwycięstwo znacznie lepszemu Patrickowi Nielsenowki.