Patronat medialny


 


Andrzej Wawrzyk24 marca w Atlantic City odbędzie się pierwsza gala w ramach cyklu "Heavyweight Regeneration", podczas której wystąpi trzech niepokonanych zawodników wagi ciężkiej - Mariusz Wach (29-0, 14 KO), David Price (12-0, 10 KO) i Artur Szpilka (9-0, 7 KO). W tym składzie bokserzy zaprezentują się na co najmniej trzech imprezach organizowanych wspólnie przez grupy Global Boxing Promotions, 12round KnockOut Promotions i Frank Maloney Promotions, ale jest całkiem prawdopodobne, że niebawem dołączy do nich także notowany na 14. pozycji rankingu WBA Andrzej Wawrzyk (24-0, 13 KO).

- "Heavyweight Regeneration" to bardzo ciekawy projekt, którego koncepcja cały czas się rozwija. Nie chcielibyśmy ograniczać programu walk w wadze ciężkiej na tych galach do występów trzech już anonsowanych zawodników. Andrzej Wawrzyk z pewnością doskonale pasowałby do trójki Wach, Price, Szpilka, tym bardziej, że poważnie myślimy o tym, by Andrzej zaczął boksować także w USA. Dlatego w którejś z kolejnych gal nie wykluczamy udziału Andrzeja - mówi promotor pięściarza Andrzej Wasilewski.

Video. Wawrzyk o Bertino, swojej żelaznej pięści i meczach ze Szpilką >>

24-letni Wawrzyk swoją kolejną walkę stoczy 18 lutego na gali "Wojak Boxing Night" w Raciborzu. Rywalem Polaka w starciu o pasy WBC Baltic i WBA International będzie dwumetrowy Duńczyk Claus Bertino (13-2, 8 KO).


http://www.youtube.com/watch?v=B67n1VibkPg{jcomments on}