Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut


Nathan Cleverly18 września na gali w Birmingham Nathan Cleverly (19-0, 9 KO) stanie do walki o tymczasowy pas WBO wagi półciężkiej, krzyżując rękawice z Karo Muratem (22-0, 13 KO). 23-letni Walijczyk, dla którego będzie to pierwsza mistrzowska próba, zapowiada pięściarski rewanż za mundialową porażkę drużyny Anglii z Niemcami.

- Jestem walijskim patriotą, ale zawsze kibicuję także Szkotom, Anglikom i Irlandczykom - zapewnia Cleverly. - Gdy uczestniczyłem w konferencji prasowej anonsującej galę, wszyscy mówili o piłce nożnej. Chyba jeszcze nigdy nie widziałem tak załamanych Jamesa Degale'a, Frankie Gavina, Kella Brooka i Sama Sextona, jak po porażce Anglii z Niemcami. Kiedy spotkałem ich w zesłzym tygodniu, obiecałem im, że wezmę rewanż na Niemcach, nokautując Murata.

- Może i Niemcy są dobrzy w futbolu, ale w boksie zazwyczaj muszą liczyć na pomoc swoich sędziów. Szanuję Murata, że zdecydował się na przyjazd do Birmingham, ale do Niemiec z tytułem nie wróci - zakończył aktualny wciąż mistrz Europy.