Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Tymczasowy mistrz świata WBA wagi średniej Chris Eubank Jr (19-1, 14 KO) ma nadzieję, że już niedługo dostanie szansę walki z Giennadijem Gołowkinem (34-0, 31 KO). 26-letni Brytyjczykm który niedawno podpisał kontrakt promotorski z grupą Matchroom, na ring wróci w sobotę walką z Tonym Jeterem (20-4-1, 14 KO).

- Chcę walczyć z najlepszymi, a skoro ludzie twierdzą, że on jest najlepszy w naszej kategorii wagowej, to ja chętnie to zweryfikuję. Inni przed nim uciekają, a ja będę go ścigał. Mam zamiar zunifikować wszystkie pasy mistrzowskie w kategorii średniej i nie widzę powodu, dla którego miałbym tego nie zrobić. Gołowkin jest łatwy do trafienia, mogę pokazać jak powinno się z nim walczyć - twierdzi Eubank Jr. Podobne zdanie ma ojciec pięściarza - były mistrz świata wagi średniej i super średniej.

- Ludzie mówili mi przed pierwszą walką z Nigelem Bennem, że nie mam z nim szans. Straszyli mnie, że zostanę znokautowany. Mój syn może pokonać Gołowkina już dzisiaj, jest numerem jeden w rankingu WBA, więc Gołowkin niedługo będzie musiał z nim walczyć - twierdzi Chris Eubank, który zawsze pojawia się w trakcie walk w narożniku syna.