Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut


Mikkel KesslerGrupa Sauerland Event ogłosiła dzisiaj oficjalnie dokładne miejsce rozegrania pojedynku pomiędzy mistrzem świata WBC wagi super średniej Mikkelem Kesslerem (43-2, 32 KO) oraz Allanem Greenem (29-2, 20 KO). Starcie, które będzie rozpoczynać trzecią kolejkę fazy grupowej turnieju "Super Six" odbędzie się MCH Multiarenie w Herning, czyli dokładnie w tym samym miejscu, w którym Duńczyk pokonał kilka miesięcy temu Carla Frocha.

- To będzie wyjątkowy wieczór dla kibiców boksu w Danii, ale także na całym świecie. Na szali będzie nie tylko należący do Mikkela tytuł federacji WBC, ale także awans do finałowej czwórki turnieju. Allan Green to bardzo niebezpieczny rywal, ale wierzę, że z pomocą kilkunastu tysięcy duńskich kibiców na trybunach Mikkel jest go w stanie znokautować - mówi Kalle Sauerland.

Po dwóch kolejkach fazy grupowej imprezy Kessler ma na koncie dwa punkty turniejowe odnotowując porażkę z Andre Wardem i wygraną nad Frochem. Green stoczył w "Super Six" tylko jedną walkę zastępując po pierwszej serii pojedynków Jermaina Taylora i awans do półfinału może zapewnić mu jedynie wygrana przed czasem.