Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Dawid Kostecki4 kwietnia odbędzie się rozprawa kasacyjna Dawida Kosteckiego (39-1, 25 KO) w sprawie odsiadywanego od czerwca zeszłego roku wyroku pozbawienia wolności. "Cygan" został skazany na dwa i pół roku więzienia, w sobotę w areszcie odwiedzili go Artur Szpilka, Paweł Kołodziej i Krzysztof Głowacki.

- Nie widziałem kolegi już prawie rok, więc emocje wzięły górę. Bardzo się ucieszył, kiedy nas zobaczył, wszystkich pozdrawiał. Ma dostęp do telewizji, więc śledzi wszystkie nasze walki. Jest szansa, że 4 kwietnia wyjdzie po kasacji wyroku. W innym wypadku zostało mu jeszcze kilkanaście miesięcy - opowiada Kołodziej.

- Dawid ma specjalną dietę, utrzymuję wagę w okolicach 79, 80 kg. Twierdzi, że czas mija mu szybko. Codziennie ćwiczy, wykorzystując wagę ciała. Czyta też sporo książek. A niedawno urodził mu się czwarty synek, więc bardzo to przeżywa. Niestety, mieliśmy tylko godzinę na rozmowę, która minęła zbyt szybko. Po gali w Rzeszowie chcemy zostać i znów go odwiedzić - relacjonuje pięściarz z Krynicy.