Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut

Szykujący się do powrotu na ring po ponad dwuletniej przerwie Dawid Kostecki (39-1, 25 KO) i Andrzej Sołdra (10-1-1, 5 KO) wzięli udział w programu "W narożniku Polsatu", który będzie promował zaplanowaną na 8 listopada walkę pięściarzy podczas gali Polsat Boxing Night. "Polish Gypsy" pozytywnie odebrał pierwsze spotkanie z pięściarzem z Nowego Sącza, choć zaznaczył, że nie podał mu ręki przy przywitaniu.

- Nie przywitałem się z nim, bo powiedziałem mu, że będziemy się witać po walce. Nie chcę, żeby między nami było coś takiego, że będę go miał, chociaż już w zasadzie mam go za fajnego faceta. Widzę, że on ma do mnie szacunek, a wolałbym, żeby była ta zła krew, żeby podszedł do mnie i powiedział, że wyrwie mi serce. Tak niestety nie zrobił i będę musiał sam w sobie się zbierać, żeby wyzwolić agresję - powiedział Kostecki.

- On w tej walce będzie faworytem, ale kto powiedział, że faworyt musi wygrać. Nie denerwuje mnie to, że się ze mną nie przywitał, mam wyrąbane na to - odpowiedział Sołdra.

Kostecki do pojedynku szykuje się w Warszawie, z kolei Sołdra trenuje do najważniejszej walki swojego życia w Dzierżoniowie.

Kup bilety na walkę Dawid Kostecki - Andrzej Sołdra >>