Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

KołodziejRichard Hall (30-12, 28 KO) będzie rywalem Pawła Kołodzieja (30-0, 17 KO) podczas gali "Wojak Boxing Night" w Rzeszowie 20 kwietnia. W głównym wydarzeniu wieczoru Artur Szpilka (13-0, 10 KO) zaboksuje z Tarasem Bidenko (28-5, 12 KO).

Walczący pod ringowym przydomkiem "Niszczyciel" Hall aż 28 z 30 zwycięskich walk rozstrzygnął przez nokaut, jest leworęczny w swoim dorobku posiada tytuł mistrza świata federacji WBA.

- Hall to doświadczony pięściarz, który krzyżował rękawice z wielkimi gwiazdami światowego boksu. Ma już swoje lata, jednak doświadczenie między linami ma kolosalne znaczenie, więc Paweł będzie musiał solidnie zapracować na wygraną. Cieszymy się, że kolejna legenda światowych ringów zawita do Polski, by sprawdzić naszego zawodnika - mówi promotor Kołodzieja Andrzej Wasilewski o przeciwniku z Jamajki, którego polscy kibice boksu znakomicie pamiętają z ringowych wojen z Dariuszem Michalczewskim.

- Gala w Rzeszowie zapowiada się naprawdę ciekawie. Po gali w Częstochowie wracamy z mocnym uderzeniem, a w maju czekają nad dwie kolejne imprezy - w Legionowie, gdzie współpracujemy z Tomaszem Babilońskim przy starciu Krzysztofa Zimnocha z Oliverem McCallem i w Jastrzębiu Zdroju, gdzie w walce wieczoru wystąpi Damian Jonak. Emocji nie powinno zabraknąć! - dodaje współwłaściciel grupy Ulrich KnockOut Promotions.

Bilety na galę "Wojak Boxing Night" w Rzeszowie, w cenie od 40 PLN, dostępne są już w sprzedaży na stronach eventim.pl i ebilet.pl.