Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Damian Jonak

Sebastian Skrzypczyński (7-6-2, 3 KO) będzie ostatecznie przeciwnikiem Damiana Jonaka (31-0-1, 20 KO) podczas gali "Wojak Boxing Night", która odbędzie się 18 lutego w Raciborzu.Wcześniej planowano, że pięściarz grupy 12 Round KnockOut Promotions w pierwszym tegorocznym występie skrzyżuje rękawice z Turkiem Hakunem Akcabalenem.

- Zwykle jesteśmy przeciwni pojedynkom pomiędzy polskimi pięściarzami, ale po tym jak okazało się, że nie jesteśmy w stanie zorganizować na tej gali Damianowi walki z poważnym, zagranicznym rywalem to zdecydowaliśmy wspólnie z grupą Babilon Promotion, że będzie to ciekawa konfrontacja - mówi Andrzej Wasilewski, współpromotor Jonaka.

- Sebastian to bardzo ambitny zawodnik, który w zeszłym roku potrafił sprawić kilka niespodzianek. W Międzyzdrojach pokonał Daniela Urbańskiego, który wcześniej był przymierzany do pojedynku z Damianem. Sądzimy, że takie zestawienie pięściarzy stworzy ciekawe widowisko - tłumaczy Wasilewski.

Głównym wydarzeniem imprezy w Raciborzu będzie starcie Andrzeja Wawrzyka z Clausem Bertino. Stawką walki będą pasy WBC Baltic oraz WBA International wagi ciężkiej.