Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny

Kamil Szeremeta (21-2-1, 5 KO) zremisował z Nizarem Trimechem (9-2-1, 4 KO) na gali Knockout Boxing Night 19 w Ostrołęce. Po ośmiu ciekawych rundach sędziowie punktowali 77-75 dla Szeremety i dwukrotnie 76-76.

W walkę lepiej wszedł Francuz, który przebijał się przez gardę byłego mistrza Europy i od początku narzucił wysokie tempo. Polak odpowiadał, jednak potrzebował kilku minut, żeby zacząć boksować z większą intensywnością.

Druga połowa pojedynku była bardzo wyrównana. Szeremeta otworzył się i zaczął mocniej naciskać na przeciwnika. Francuz został zepchnięty do obrony, ale cały czas aktywnie odpowiadał. Ostatnie dwa starcia były bardzo otwarte z obu stron. Pięściarze mocno trafiali, jednak żadnemu nie udało się wypracować widocznej przewagi.

Po ośmiu rundach sędziowie wypunktowali remis na kartach punktowych. Dla Szeremety był to pierwszy występ przed polską publicznością po ponad dwuletniej przerwie.