Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut

Dziś w nocy serwis prasowy Premier Boxing Champions wysłał do mediów informację, że zaplanowana na 18 czerwca w Houston walka o pas WBC wagi średniej pomiędzy Jermallem Charlo (32-0, 22 KO) i Maciejem Sulęckim (30-2, 11 KO) została odwołana z powodu kontuzji czempiona. W komunikacie czytamy, że pojedynek odbędzie się w późniejszym, bliżej nieokreślonym, terminie. 

Zdaniem promotora Sulęckiego Andrzeja Wasilewskiego nie ma mowy o całkowitym skasowaniu walki i niebawem wyznaczona zostanie nowa data amerykańsko-polskiej konfrontacji.

Na taki scenariusz liczy także trenujący za Oceanem Sulęckiego Andrzej Fonfara. - Czekamy na nowy termin od Showtime i PBC. Charlo, jesteśmy gotowi, nie zawiedź nas! Wracaj do zdrowia, mistrzu i do zobaczenia wkrótce! - napisał na Twitterze "Polski Książę".

Maciej Sulęcki do starcia z Jernallem Charlo szykował się w USA od kilku tygodni. Polak w ostatnich tygodniach zaliczył ponad 100 rund sparingowych. W konsekwencji odwołania pojedynku Sulęcki - Charlo nie dojdzie do skutku także amerykański debiut Fiodora Czerkaszyna.