Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Wach KliczkoW sobotę 10 listopada bokserski pojedynek, na który fani boksu czekają od lat. Mariusz Wach (27-0, 15 KO) stanie do walki z królem wagi ciężkiej Władimirem Kliczką (58-3, 51 KO). Stawką będą mistrzowskie pasy federacji WBA, WBO, IBF i IBO. Transmisja gali 10 listopada w jakości obrazu HD dostępna będzie na platformie n w systemie Pay Per View.

- Walki braci Kliczko to coś więcej niż boks, to globalna rozrywka, naznaczona perfekcyjną autokreacją. Władimir lub Witalij, najpierw umiejętnie dobierają rywali, potem rozgrzewają publiczność wejściem do ringu i kończą walkę wygraną, najczęściej przed czasem. 10 listopada młodszy z braci, Władimir po raz kolejny będzie chciał wypełnić scenariusz, ale może mieć nieoczekiwane trudności. Polski Wiking, Mariusz Wach, to pięściarz z niebywale mocnym charakterem. Na pewno nie przestraszy się Kliczki i nie przegra tej walki mentalnie, jeszcze przed pierwszym gongiem. Wach posiada doskonałe warunki fizyczne. Potrafi boksować w dystansie i zadać kończący cios. Siedem ostatnich pojedynków wygrał przed czasem, co nie jest przypadkiem. Hamburg, gdzie odbędzie się gala dobrze kojarzy się kibicom w Polsce. Nad Łabą swój pierwszy pas mistrza świata zdobył Dariusz "Tiger" Michalczewski - mówi Bartosz Gleń, dziennikarz nSport HD, który razem z Albertem Sosnowskim będzie tę galę komentować.

34-letni Mariusz Wach mierzy 202 centymetry wzrostu i wygrał w karierze wszystkie 27 pojedynków, z czego 15 przez nokaut. Władimir Kliczko jest starszy od Polaka o dwa lata i niższy o cztery centymetry. Może się poszczycić niesamowitym rekordem - 58 zwycięstw (51 przez nokaut!) i tylko trzy porażki. Przed walką Kliczko - Wach odbędzie się pojedynek Rafała Jackiewicza z Anglikiem Rickiem Goddingiem.

Gala z Hamburga oferowana jest przez platformę n w systemie PPV (Pay Per View). Cena gali wynosi 40zł. Zamówienia można składać od środy 31 października poprzez ICA (Internetowe Centrum Abonenta), Telefoniczne Centrum Abonenta lub dekoder podłączony do Internetu. Zamawiający musi posiadać dekoder PVR.