Patronat medialny


 

 

Walka radomianina Michała Cieślaka z Enrico Koellingiem będzie główną atrakcją gali KnockOut Boxing Night 22, która odbędzie się w Hali Legionów w najbliższy piątek. Niemiecki pięściarz to były pretendent do tytułu mistrza świata IBF wagi półciężkiej i aktualny posiadacz europejskiego pasa WBO kategorii cruiser. Michał Cieślak komplementuje rywala.

- To jest mocny pięściarz. Ostro idący do przodu. Potrafi bić w tempo i z kontry. Na pewno trzeba być mocno skoncentrowanym. Moje atuty jakie są to chyba każdy kibic wie: ja wchodzę do ringu i robię robotę – mówił z uśmiechem podczas wtorkowej konferencji prasowej w Hali Legionów Michał Cieślak.

Podczas piątkowej gali odbędzie się także walka, stawiających pierwsze kroki na zawodowym ringu, ale na razie niepokonanych pięściarek, Laury Grzyb i Kanadyjki Valleries Bisson.

W środę Laurę Grzyb i Michała Cieślaka będzie można spotkać w Galerii Echo, gdzie o godzinie 18-tej odbędzie się trening medialny, otwarty również dla kibiców. Natomiast w czwartek o godzinie 18.00 w Galerii Echo w Kielcach odbędzie oficjalna ceremonia ważenia, również otwarta dla kibiców.

Pełna treść artykułu w radiokielce.pl >>