Patronat medialny


 


12 maja na gali KnockOut Boxing Night #1 w Wałczu na ring powróci Paweł Stępień (8-0, 7 KO). Rywalem boksującego w kategorii półciężkiej niepokonanego szczecinianina będzie Michał Ludwiczak (15-7, 7 KO). 

Uważany za zawodnika z ogromnym potencjałem Stępień sparował niedawno z szykującym się do pojedynku z Danielem Jacobsem Maciejem Sulęckim. Popularny "Striczu" po treningowych potyczkach chwalił kolegę z grupy KnockOut Promotions.

- Paweł robi ogromne postępy. To największy kozak młodego pokolenia w polskim boksie. Gwarantuję, że jeśli promotorzy odpowiednio w niego zainwestują, to będzie mistrzem świata. Mówią to z pełną odpowiedzialnością - stwierdził Sulęcki. 

- Postaram się, żeby 2018 rok był konkretnym w karierze Pawła. To z całą pewnością bardzo ciekawy zawodnik - ocenia promujący pięściarza ze Szczecina Andrzej Wasilewski.

Główną atrakcją majowej gali w Wałczu będzie konfrontacja byłego czempiona WBO wagi junior ciężkiej Krzysztofa Głowackiego (29-1, 18 KO) z Kolumbijczykiem Santanderem Silgado (28-4, 22 KO). 

 Kup bilety na galę KnockOut Boxing Night #1 w Wałczu >>