Patronat medialny


 


Paweł Stępień (9-0, 8 KO) i Fiodor Czerkaszyn (9-0, 6 KO) stoczą w przyszłym tygodniu kilka wspólnych sesji sparingowych. Obaj pięściarze przygotowują się do gali KnockOut Boxing Night #2, która odbędzie się 2 czerwca na Kongresie Sportów Walki w Rzeszowie.

- Rzadko zdarza się, żebym miał okazję sparować z zawodnikiem szybszym od siebie, dlatego na tydzień jedziemy z trenerem do Warszawy i zrobimy z Fiodorem trzy sparingi. Nie ma zbyt wiele czasu na przygotowania, więc trzeba dobrze wykorzystać następne dni, a potem już wchodzić w fazę regeneracji - powiedział Stępień, który w ubiegłym tygodniu znokautował w czwartej rundzie Michała Ludwiczaka.

Nazwisko kolejnego przeciwnika 27-latka ze Szczecina ma zostać potwierdzone wkrótce. Dla Stępnia będzie to pierwsza sytuacja na zawodowych ringach, kiedy w krótkim odstępie czasu stoczy dwie walki.

- Fizycznie nie czułem się obolały po walce z Ludwiczakiem. Miałem trochę zakwaszone ręce, bo przyjąłem trochę ciosów na blok, no i sam też starałem się mocno uderzać. Poza tym, czuję się dobrze, więc mam nadzieję dać dobrą walkę. Zbudowanie formy dwa razy w ciągu trzech tygodni na pewno nie jest łatwe, ale mamy swój plan. W tym tygodniu robimy bardzo lekkie zajęcia, w przyszłym będzie trochę mocniej, a potem już odpuszczamy i szukamy szybkości - zdradził boksujący w wadze półciężkiej pięściarz grupy KnockOut Promotions.

Głóqn atrakcją gali KnockOut Boxing Night #2 będzie pojedynek dwukrotnego mistrza świata wagi junior ciężkiej Krzysztofa Włodarczyka z Nigeryjczykiem Olanrewaju Durodolą. W stolicy Podkarpacia kibice zobaczą w akcji również m.in. Przemysława Zyśka oraz boksującego w wadze ciężkiej rzeszowianina Łukasza Różańskiego.

Bilety na Kongres Sportów Walki + KnockOut Boxing Night 2 >>