Patronat medialny


 


33-letni Estończyk Pavel Semjonov (22-9-2, 8 KO) skrzyżuje rękawice z Przemysławem Zyśkiem (6-0, 3 KO) podczas sobotniej gali KnockOut Boxing Night #2 w Rzeszowie, która będzie częścią Kongresu Sportów Walki w stolicy Podkarpacia. Pojedynek zakontraktowano na osiem rund.

- Jestem bardzo zadowolony z przygotowań, czuję się dobrze i chcę pokazać, że przez ostatnie tygodnie ciężko pracowaliśmy na sali. Unormowałem dietę, jem dobrze, więc nie mam też problemów z wagą - mówi Zyśk.

Jego sobotni rywal na zawodowych ringch boksuje od lutego 2009 roku. W swojej karierze miał już okazję walczyć o regonialne tytuły prestiżowych federacji WBA oraz IBF. Ma na koncie także kilka pojedynków 12-rundowych. Zyśk ostatni raz boksował w lutym, kiedy to znokautował w drugiej rundzie Belga Kevina Ongenae.

Główną atrakcją czerwcowej gali KnockOut Boxing Night 2 będzie starcie dwukrotnego mistrza świata wagi junior ciężkiej Krzysztofa Włodarczyka (54-4-1, 38 KO) z Nigeryjczykiem Olanrewaju Durodolą (27-5, 25 KO). W ringu pokażą się także utalentowany Fiodor Czerkaszyn (9-0, 6 KO) oraz niedawny pogromca Alberta Sosnowskiego Łukasz Różański (8-0, 7 KO).

Bilety na Kongres Sportów Walki + KnockOut Boxing Night 2 >>