Patronat medialny


 


Przemysław Zyśk (11-0, 4 KO) wygrał przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie z Denisem Kriegerem (14-11-2, 9 KO) podczas gali Nosalowy Dwór Knockout Boxing Night 9. Pięściarz z Ostrołęki bardzo dobrze wszedł w pojedynek i od pierwszego gongu trafiał regularnie mocnymi ciosami z prawej ręki.

Walka zakończyła się w pierwszej rundzie, kiedy oszołomiony od kolejnych uderzeń rywala Krieger oparł się o liny. Zyśk doskoczył do przeciwnika i po całej serii potężnych, czysto trafionych ciosów, narożnik Kriegera poddał swojego pięściarza. Dla Kriegera była to pierwsza porażka przed czasem na zawodowych ringach. Dla Zyśka było to drugie tegoroczne zwycięstwo.

W Zakopanem wygrał również Damian Kiwior (6-1-1, 0 KO). 26-letni pięściarz grupy KnockOut Promotions wypunktował Ivana Njegaca (12-12, 4 KO) na dystansie sześciu rund.

Kiwior kontrolował walkę od samego początku i zdominował swojego rywala, który nie był w stanie poradzić sobie z siłą fizyczną oraz stylem Polaka. Po finałowym gongu wszyscy sędziowie punktowali 60-54 dla pięściarza z Tarnowa.