Patronat medialny


 


29 sierpnia na gali KnockOut Boxing Night 12 w Suwałkach trzeci tegoroczny pojedynek stoczy Przemysław Zyśk (13-0, 4 KO). "Ostrołęcki Taran" jest w ostatnich tygodniach aktywny i stara się nie gubić wypracowanej formy.

- Nie robiłem żadnej przerwy po ostatnim występie. Od razu wróciłem do treningów, dlatego jestem gotowy na galę, która odbędzie się 29 sierpnia - mówił w magazynie "Ring TVP Sport" Zyśk, który pod koniec lipca wygrał na punkty z doświadczonym Ivansem Levickisem.

Było to drugie tegoroczne zwycięstwo zawodnika boksującego w kategorii super półśredniej. W marcu pokonał na pełnym dystansie Wasyla Kurasowa.

- Poprzedni rywal był niewygodny. Robił wszystko, żebym nie wygrał przed czasem. To było dobre przetarcie i doświadczenie, ale teraz liczę na przeciwnika o klasę wyżej. Słyszałem już jakie to będzie nazwisko, ale nie będę zdradzał, ponieważ nie jest to jeszcze odpowiedni moment - deklaruje zawodnik grupy KnockOut Promotions.

Główną atrakcją gali KBN 12 w Suwałkach będzie powrót na ring byłego pretendenta do tytułu mistrza świata wagi średniej Macieja Sulęckiego. Kibice zobaczą w akcji również m.in. utalentowanego Kamila Bednarka oraz niepokonanego Mateusza Tryca.