Patronat medialny


 

Rafał Jackiewicz (48-16-2, 22 KO) co prawda szuka jeszcze różnych sportowych wyzwań, ale poważnie myśli już o tym, co będzie robił po zakończeniu kariery. 

Były mistrz Europy i pretendent do tytułu IBF, który już od dłuższego czasu prowadzi treningi indywidualne, postanowił ostatnio zająć się organizacją gal bokserskich dla "białych kołnierzyków", czyli osób traktujących pięściarstwo hobbystycznie.

"Walki Białych Kołnierzyków (WCB - White Collar Boxing) zapewniają niezwykle emocjonujące przeżycia i sporą dawkę adrenaliny. Rywalizacja to ważny element tej dziedziny, jednakże najistotniejszym jej aspektem jest promocja zdrowego i aktywnego stylu życia. Zajęcia bokserskie wymagają niebywale intensywnej pracy nad wydolnością organizmu oraz pełnego zaangażowania. Najlepszą nagrodą po 12 tygodniach treningów bokserskich dla początkujących pod okiem zdobywcy tytułu mistrza świata federacji IBC Rafała Jackiewicza, jest zadziwiająca kondycja i wytrzymałość. Pozwoli Ci ona spędzić na ringu, aż trzy rundy, które mogą być wstępem do nowego stylu życia." - czytamy na nowej stronie Jackiewicza boksdlawszystkich.pl.

Obchodzący za dwa tygodnie 40. urodziny Rafał Jackiewicz po raz ostatni boksował dwa miesiące temu, przegrywają w boju o pas WBF wagi półśredniej z Bethuelem Ushoną. Teraz "Wojownik" chce spróbować swoich sił w kickboxingu.