Patronat medialny


 


Już jutro w Restauracji Champions w warszawskim hotelu Marriott odbędzie się I Gala Finałowa amatorskiej ligi bokserskiej White Collar Boxing - RatSort Boxing Fun. 

Liga White Collar Boxing to nowy projekt, w którym były mistrz Europy i pretendent do tytułu mistrza świata wagi półśredniej Rafał Jackiewicz wyciąga Białe Kołnierzyki zza biurek, szkoli do walk bokserskich i pozwala im się zmierzyć w walce o pas WCB! Projekt promuje zdrowy styl życia i aktywność fizyczną i daje możliwość sprawdzenia się w rywalizacji sportowej. Popularny "Wojownik" wspólnie z firmą RatSort pracuje już nad kolejną inicjatywą, która ma pomóc w wyszukiwaniu młodych bokserskich talentów.

Sobotnia gala RatSort Boxing Fun rozpocznie się o godz. 12.00. Bilety na wydarzenie nabyć można na stronie internetowej www.biletynawalke.pl. Zapraszamy!

Uwaga, na dwie pierwsze osoby, które na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. prześlą e-maila, wpisując w temacie "RatSort Boxing Fun", czekają podwójne zaproszenia na jutrzejszą galę.