Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Fiodor Czerkaszyn (23-1, 14 KO) poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że stoczy kolejny zawodowy pojedynek 24 maja na gali KnockOut Boxing Night 35 w Rzeszowie.

Nazwisko rywala pięściarza klasyfikowanego w czołówce światowych rankingów wagi średniej wkrótce ma zostać oficjalnie potwierdzone. Będzie to drugi tegoroczny występ pięściarza grupy KnockOut Promotions.

W lutym Czerkaszyn wygrał na punkty z Kolumbijczykiem Jairo Delgado. 28-latek klasyfikowany jest w czołowych piętnastkach rankingów federacji WBO i IBF.

Główną atrakcją gali KBN 35 będzie walka o mistrzostwo świata WBC wagi bridger. Panujący mistrz Łukasz Różański będzie bronił tytułu z byłym czempionem wagi junior ciężkiej Lawrencem Okoliem.

ZOBACZ POWRÓT CZERKSZYNA - KUP BILET NA GALĘ KBN 35 >>

Add a comment

Trzech polskich pięściarzy znalazło się w pierwszym tegorocznym rankingu federacji IBF. Na dwunaste miejsce w wadze średniej awansował Fiodor Czerkaszyn.

Pięściarz grupy KnockOut Promotions w ubiegłym miesiącu wrócił na ring i wygrał na punkty z Jairo Delgado. Czerkaszyn po tym zwycięstwie awansował o dwie pozycje w zestawieniu International Boxing Federation.

Najwyżej klasyfikowanym pięściarzem przez IBF pozostaje Michał Cieślak, który jest szósty w wadze junior ciężkiej. Czternasty w tej samej kategorii wagowej jest Krzysztof Włodarczyk. Pas mistrzowski tej dywizji jest aktualnie wakujący, a dwa pierwsze miejsca w rankingu nieobsadzone.

Add a comment

Notowany wysoko w światowych rankingach wagi średniej Fiodor Czerkaszyn (23-1, 14 KO) w sobotę udanie wrócił na ring po pierwszej zawodowej porażce i wygrał na punkty z Jairo Delgado. Pięściarz grupy KnockOut Promotions nie zamierza długo odpoczywać od sali treningowej.

- Cały czas jestem w treningu i nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolony ze współpracy z trenerem. Jestem też na etapie otrzymania wizy, ale nie chcę jechać do USA bez żadnego planu. Najpierw muszę znać nawet przybliżony termin, aby nie marnować sił na przygotowania, które nie zakończą się walką. Zobaczymy jak się to ułoży - powiedział po sobotnim występie Czerkaszyn.

- Na polskich galach czuję się jak w domu. Cieszę się, że wróciłem i ponownie jestem w grze. Wraz z trenerem Andrzejem Liczikiem szlifujemy moje atuty, które powinienem pokazywać w ringu - dodał 28-latek.

Czerkaszyn stoczył dwie ostatnie walki w Polsce. Wcześniej zaliczył serię trzech kolejnych występów na galach organizowanych w USA.

- W USA jest fajnie boksować duże walki na dużych galach, ale na duże walki trzeba jeszcze też się doczekać. Trzeba mieć na pewno sporo szczęścia, ale także promotora, który poprowdzi na ten szczyt. Zobaczymy jak życie poprowadzi mnie dalej - podsumowuje.

Add a comment

Boksujący w kategorii średniej Fiodor Czerkaszyn (23-1, 14 KO) wygrał jednogłośnie na punkty z Jairo Delgado (11-2, 8 KO) w walce poprzedzającej główną atrakcję gali KnockOut Boxing Night 33 w Białymstoku.

Pojedynek od początku przebiegał pod dyktando Czerkaszyna, który kontrolował tempo walki, spychał rywala pod liny i szukał okazji do mocnych trafień. Pięściarz grupy KnockOut Promotions był bardzo aktywny, zadawał wiele ciosów i polował na zakończenie rywalizacji przed czasem.

Delgado cały czas starał się odpowiadać chaotycznymi kontrami, jednak Kolumbijczyk w swoich akcjach był nieskuteczny. Po ośmiu rundach rundach sędziowie punktowali 79-73 i dwukrotnie 80-72 dla Czerkaszyna, który udanie wrócił na ring po pierwszej zawodowej porażce.

Add a comment

W sobotę w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku odbędzie się gala KnockOut Boxing Night 33. Główną atrakcją będzie pojedynek o tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski pomiędzy byłym mistrzem Europy Kamilem Szeremetą (25-2-1, 8 KO) i Abelem Miną (17-3, 9 KO). Kibice zobaczą także w akcji m.in. Fiodora Czerkaszyna (22-1, 14 KO), dwukrotnego mistrza świata Krzysztofa Włodarczyka (64-4-1, 44 KO), mieszkającego w Polsce Kubańczyka Ihosvanego Garcię (11-0, 8 KO), Rafała Wołczeckiego (10-0, 7 KO) oraz polską wojnę pomiędzy Przemysławem Zyśkiem (18-2, 6 KO) i Kamilem Urbańskim (3-1, 2 KO). 

KUP BILETY NA GALĘ KBN 33 W BIAŁYMSTOKU >>

Sponsorem Głównym wydarzenia jest ORLEN Paliwa.

Add a comment

 

Fiodor Czerkaszyn (22-1, 14 KO) zakończył sparingi przed walką z byłym pretendentem do tytułu młodzieżowego mistrza świata WBC Jairo Delgado (11-2, 8 KO). Pojedynek będzie jedną z głównych atrakcji gali Knockout Boxing Night 33, która odbędzie się 24 lutego w Białymstoku.

Po kilku obozach przygotowawczych w USA oraz ubieigłorocznych treningach ze sztabem Oleksandra Usyka, tym razem Czerkaszyn miał okazję trenować w Warszawie z Andrzejem Liczikiem, głównym szkoleniowcem grupy KnockOut Promotions.

- Fajnie, że ponownie mam okazję pracować z Andrzejem Liczikiem. Trener zwraca uwagę na wiele technicznych aspektów, o których ostatnio być może zapominałem. W ostatnich tygodniach miałem wiele indywidualnego podejścia i liczę, że przełoży się to na dobry boks w Białymstoku - zapowiada 28-latek.

- Lubię dyscyplinę i dobrze ułożony plan na sali treningowej. W ostatnich przygotowaniach trochę mi tego brakowało, w Polsce zawsze pracujemy indywidualnie, z myślą, aby szczyt formy był wypracowany w konkretnym dniu. Jeśli mam porównać te treningi z przygotowaniami w USA, to zdecydowanie wolę polskie podejście - przekonuje Czerkaszyn.

Pięściarz grupy KnockOut Promotions w Białymstoku wróci na ring po pierwszej zawodowej porażce. Jego przeciwnikiem będzie ofensywnie boksujący Kolumbijczyk, który po raz trzeci wystąpi w swojej karierze w Europie.

- Rywala będziemy dokładnie oglądać dopiero przed samym pojedynkiem. Na razie skupiam się na swojej pracy, przygotowujemy kilka planów, aby potrafić w ringu zareagować. Trzeba robić swoje, a ja nie mogę doczekać się powrotu - podsumowuje pięściarz, który cały czas klasyfikowany jest w czołówce rankingów wagi średniej prestiżowych organizacji.

KUP BILETY NA GALĘ KBN 33 - ZOBACZ W AKCJI DIABLO I SZEREMETĘ >>

W walce wieczoru gali KBN 33 w Białymstoku były mistrz Europy Kamil Szeremeta zaboksuje z Abelem Miną o tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski. Kibice zobaczą w akcji również m.in. dwukrotnego mistrza świata Krzysztofa Włodarczyka, Rafała Wołczeckiego, mieszkającego w Polsce Kubańczyka ihosvanego Garcię oraz polską wojnę w wadze super półśredniej pomiędzy Przemysławem Zyśkiem i Kamilem Urbańskim. Sponsorem Głównym wydarzenia jest ORLEN Paliwa. Transmisja wydarzenia w TVP Sport.

 

Add a comment

24 lutego pojedynkiem z Kolumbijczykiem Jairo Delgado (11-2, 8 KO) na gali KnockOut Boxing Night w Białymstoku na ring powróci Fiodor Czerkszyn (22-1, 14 KO). Dla zawodnika KnockOut Promotions zbliżający się start będzie szczególny, bo wraca po pierwszej porażce w karierze, a kilka tygodni temu na zawsze pożegnał swoją mamę.

KUP BILETY NA GALĘ KBN 33 - ZOBACZ W AKCJI DIABLO I SZEREMETĘ >>

Sponsorem Głównym wydarzenia jest Orlen Paliwa

Add a comment

Już 24 lutego w wyjątkowej Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku gala boksu zawodowego Knockout Boxing Night 33. W walce wieczoru bohater lokalnej publiczności, białostoczanin, były pretendent do tytułu Mistrza Świata, Kamil Szeremeta (25-2-1, 8 KO), który stanie do walki z pochodzącym z Ekwadoru Abelem Miną (17-3, 9 KO) o tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski wagi super średniej. To nie koniec wrażeń na deskach białostockiej opery! W pozostałych walkach powrót nadziei polskiej wagi średniej - Fiodora Czerkaszyna (22-1, 14 KO). Jego przeciwnikiem będzie kolumbijski bombardier Jairo Delgado (11-2, 8 KO). W ringu pojawi się również były 2-krotny Mistrz Świata, Krzysztof "Diablo" Włodarczyk (64-4-1, 44 KO). Kartę walk dopełni występ mieszkającego w Polsce Kubańczyka, Ihosvanego Garcii (11-0, 8 KO) oraz wrocławianina Rafała Wołczeckiego (10-0, 7 KO).

Sponsorem Głównym wydarzenia jest Orlen Paliwa

Add a comment

Fiodor Czerkaszyn (22-1, 14 KO) zrezygnował z występu na gali KnockOut Boxing Night Kalisz 27 stycznia. O powodach swojej decyzji pięściarz poinformował w mediach społecznościowych. Treść komunikatu poniżej.

"Szanowni Fani, Przyjaciele i Współpracownicy! Z głębokim smutkiem i bólem w sercu zwracam się do Was z oficjalnym oświadczeniem dotyczącym mojej decyzji o wycofaniu się z planowanej walki. To niełatwa chwila, która wymaga ode mnie wielkiej siły, ale jestem przekonany, że zrozumiecie powód mojej decyzji. Z wielkim żalem informuję, że niedawno straciłem bliskiego członka mojej rodziny. Postanowiłem, że teraz, w obliczu tej tragedii, moje miejsce jest u boku moich najbliższych. Nie jestem W stanie skoncentrować się na treningach i przygotowaniach do walki, gdy serce i myśli są gdzie indziej. Przepraszam wszystkich, którzy czekali na tę walkę. Mam nadzieję, że zrozumiecie moją decyzję i podzielicie się ze mną współczuciem w tym trudnym dla mnie czasie. Dziękuję za zrozumienie". 

Główną atrakcją kaliskiej gali będzie pojedynek Adam Balski (18-2, 10 KO) - Artur Górski (8-1, 4 KO) o pas WBC Francophone kategorii bridger. W innych ciekawych starciach Paweł Stępień (18-1-1, 12 KO) zmierzy się z Petro Lakotskyi (3-3, 3 KO), a Miłosz Grabowski (6-0-1, 3 KO) z Maciejem Drozdowskim (2-1-1, 0 KO). 

KUP BILETY NA KNOCKOUT BOXING NIGHT: KALISZ >>

Add a comment