onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 

Przemysław Zyśk (11-0, 4 KO) wygrał przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie z Denisem Kriegerem (14-11-2, 9 KO) podczas gali Nosalowy Dwór Knockout Boxing Night 9. Pięściarz z Ostrołęki bardzo dobrze wszedł w pojedynek i od pierwszego gongu trafiał regularnie mocnymi ciosami z prawej ręki.

Walka zakończyła się w pierwszej rundzie, kiedy oszołomiony od kolejnych uderzeń rywala Krieger oparł się o liny. Zyśk doskoczył do przeciwnika i po całej serii potężnych, czysto trafionych ciosów, narożnik Kriegera poddał swojego pięściarza. Dla Kriegera była to pierwsza porażka przed czasem na zawodowych ringach. Dla Zyśka było to drugie tegoroczne zwycięstwo.

W Zakopanem wygrał również Damian Kiwior (6-1-1, 0 KO). 26-letni pięściarz grupy KnockOut Promotions wypunktował Ivana Njegaca (12-12, 4 KO) na dystansie sześciu rund.

Kiwior kontrolował walkę od samego początku i zdominował swojego rywala, który nie był w stanie poradzić sobie z siłą fizyczną oraz stylem Polaka. Po finałowym gongu wszyscy sędziowie punktowali 60-54 dla pięściarza z Tarnowa.

Add a comment

 

Denis Krieger (14-10-2, 9 KO) będzie kolejnym przeciwnikiem Przemysława Zyśka (10-0, 3 KO), który wróci na ring 30 listopada podczas gali Knockout Boxing Night 9 w Zakopanem. Pojedynek, który będzie częścią imprezy organizowanej w luksusowym ośrodku Nosalowy Dwór zakontraktowano na 8 rund.

Dla niepokonanego pięściarza z Ostrołęki będzie to pierwszy występ od marca. Podopieczny trenera Fiodora Łapina miał boksować podczas październikowej gali w Sosnowcu, jednak jego plany pokrzyżowała niedyspozycja zdrowotna.

W Zakopanem kibice zobaczą w akcji także Damiana Kiwiora (5-1-1, 0 KO). 26-latek z Tarnowa skrzyżuje rękawice z Chorwatem Ivanem Njegacem (12-11, 4 KO), który trzykrotnie występował już na galach organizowanych w Polsce. Podczas KBN 9 w Nosalowym Dworze wystąpią także Mateusz Tryc, który w najtrudniejszym teście na zawodowych ringach zmierzy się z Kanadyjczykiem Shakeelem Phinnem oraz Kamil Bednarek, który w drugim profesjonalnym występie sprawdzi się z Sergiejem Żukiem.

Główną atrakcją tej imprezy będzie pojedynek dwukrotnego mistrza świata wagi junior ciężkiej Krzysztofa Włodarczyka (57-4-1, 39 KO) z Taylorem Mabiką (19-4-1, 10 KO). "Diablo" w przypadku wygranej może zapewnić sobie prawo do walki o wakujący tytuł mistrzowski federacji WBC. Transmisja w Telewizji Polskiej.

 

Add a comment

Wielu kibiców i pięściarzy nie wyobraża sobie łączenia profesjonalnej kariery bokserskiej z pracą zawodową w innej branży. Dla Przemysława Zyśka (10-0, 3 KO) to od lat codzienność. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z ostrołęckim "Taranem", który na ring powróci 30 listopada na gali w Zakopanem.

Add a comment

Przemysław Zyśk (10-0, 3 KO) otrzymał nagrodę specjalną od prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika. Zawodnik grupy KnockOut Promotions jest jednym z najpopularniejszych sportowców w swoim rodzinnym mieście, co zawsze przekłada się na głośny doping podczas kolejnych zawodowych występów.

W uzasadnieniu wyróżnienia przyznanego Zyśkowi, możemy przeczytać, że jest on bardzo utalentowanym pięściarzem, który przez lata osiągał niezwykle wartościowe wyniki w boksie amatorskim reprezentując Victorię Ostrołęka. Wychowanek trenera Mieczysława Mierzejewskiego już trzeci sezon rywalizuje na zawodowym ringu.

Ostatnim sukcesem ostrołęczanina była wygrana walka podczas Knockout Boxing Night #6 w Łomży, gdzie pokonał pochodzącego z Ukrainy Artema Karpeca. Do wręczenia nagrody doszło podczas VIII sesji Rady Miasta Ostrołęki, w czwartek 28 marca.

Add a comment

Przemysław Zyśk (9-0, 3 KO) i Mateusz Tryc (6-0, 5 KO) poznali nazwiska rywali, z którymi skrzyżują rękawice 23 marca podczas gali KnockOut Boxing Night 6 w Łomży.

Zyśk w swoim dziesiątym zawodowym pojedynku stanie naprzeciw Ukraińca Artioma Karpeca (21-11, 6 KO), zaś Tryc spotka się z innym reprezentantem Ukrainy Siergiejem Żukiem (3-2-2, 0 KO). 

Głównym wydarzeniem marcowej imprezy będzie konfrontacja dwukrotnego mistrza świata kategorii junior ciężkiej Krzysztofa Włodarczyka (56-4-1, 39 KO) z Alexandru Jurem (18-2, 7 KO). Ponadto odbędą się walki Fiodor Czerkaszyn (11-0, 7 KO) - JJ McDonagh (16-5, 8 KO) i Marek Matyja (15-1-1, 7 KO) - Bartłomiej Grafka (22-32-3, 10 KO).

Kup bilet na galę KnockOut Boxing Night #6 w Łomży! >>

Add a comment

W pojedynku otwierającym kartę walk gali KnockOut Boxing #5 w Gliwicach Przemysław Zyśk (9-0, 3 KO) pokonał jednogłośnie na punkty Igora Faniyana (16-17-3, 8 KO). Po ośmiu rundach sędziowie punktowali 78-74 oraz dwukrotnie 79-73 dla Polaka.

Obaj pięściarze od pierwszego gongu byli aktywni i chcieli narzucić swoje warunki. Zyśk tradycyjny szedł do przodu, jednak napotkał na duży opór ze strony Ukraińca.

Ostatecznie Polak był pięściarzem aktywniejszym i skuteczniejszym, chociaż na przestrzeni ośmiu rund zainkasował kilka solidnych uderzeń. Dla Zyśka była to czwarta tegoroczna wygrana.

Podczas tej samej gali kolejną szybką wygraną zanotował boksujący w wadze ciężkiej Łukasz Różański (10-0, 9 KO), który wygrał przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie Eugenem Buchmullerem (13-4, 10 KO).

 

Add a comment

10 listopada na gali w Gliwicach kolejny zawodowy pojedynek stoczy Przemysław Zyśk (8-0, 3 KO). Boksujący w wadze super półśredniej pięściarz z Ostrołęki zmierzy się z Igorem Faniyanem (16-16-3, 8 KO). Główną atrakcją tej imprezy będzie pojedynek Artura Szpilki z Mariuszem Wachem.

 

Kup bilet na walkę Artur Szpilka - Mariusz Wach  na ebilet.pl (od 39 PLN) >>
Kup bilet na walkę Artur Szpilka - Mariusz Wach  na kupbilet.pl (od 39 PLN) >> 

Add a comment

W jednym z pojedynków poprzedzających starcie Artura Szpilki z Mariuszem Wachem na gali KnockOut Boxing Night #5 w Gliwicach Przemysław Zyśk (8-0, 3 KO) zmierzy się z Igorem Faniyanem (16-16-3, 8 KO). Wczoraj niepokonany pięściarz z Ostrołęki pokazał się na treningu medialnym.

Kup bilet na walkę Artur Szpilka - Mariusz Wach  na ebilet.pl >>
Kup bilet na walkę Artur Szpilka - Mariusz Wach  na kupbilet.pl >>

Add a comment

Przemysław Zyśk (8-0, 3 KO) pokonał jednogłośnie na punkty na gali w KnockOut Boxing Night #3 w Łomży Pawła Hryszkawieca (3-7, 2 KO). Po ośmiu starciach wszyscy trzej sędziowie punktowali 80-72.

Polak dominował między linami od pierwszego do ostatniego gongu, jednak mimo że ulokował w celu mnóstwo potężnych uderzeń, twardy Białorusin nie padł na deski.

- Przeciwnik miał bardzo twardą głowę, biłem z dużą siłą, chciałem go skończyć, zwłaszcza w ostatniej rundzie, ale coś nie pykło - powiedział po walce niepokonany Zyśk.

Add a comment

Przemysław Zyśk (7-0, 3 KO) poznał nazwisko przeciwnika, z którym stoczy walkę 22 września podczas gali Knockout Boxing Night w Łomży. Przeciwnikiem pięściarza z Ostrołęki będzie Pawel Hryszkawiec (3-4, 2 KO).

29-letni Białorusin w tym roku stoczył dwie walki. Będzie to dla niego drugi występ na gali organizowanej w Polsce. Blisko dwa lata temu Hryszkawiec przegrał na punkty z Sebastianem Skrzypczyńskim w Kaliszu.

Dla Zyśka będie to trzeci tegoroczny występ. W czerwcu podopieczny Fiodora Łapina wygrał na punkty z Pawlem Semjonowem, zaś w lutym znokautował Kevina Ongenae.

Głównym wydarzeniem imprezy w Łomży będzie walka o mistrzostwo Europy wagi średniej pomiędzy Kamilem Szeremetą i Rubenem Diazem. Kibice zobaczą w akcji także m.in. Pawła Stępnia oraz Michała Syrowatkę.

Add a comment