Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Dwóch Polaków - Robert Parzęczewski (32-2, 20 KO) i Jan Czerklewicz (12-1, 3 KO) - pomaga aktualnie czempionowi WBC, WBO i IBF wagi półciężkiej Arturowi Beterbijewowi (20-0, 20 KO) w przygotowania do walki z Dimitrim Biwołem (22-0, 11 KO).

Stawką pojedynku zaplanowanego na 1 czerwca w Rijadzie będzie komplet mistrzowskich tytułów w kategorii do 175 funtów.

Add a comment

W walce wieczoru piątkowej gali Tymex Boxing Promotion w Dzierżoniowie Robert Parzęczewski (32-2, 20 KO) zastopował Adriana Valentina (5-2, 3 KO).

"Arab" dobrze prezentował się od pierwszego gongu, jednak mocny Valentin pozostawał w grze. W piątej rundzie Parzęczewski trafił rywala potężnym prawym i ten padł ciężko na matę. Valentin co prawda zdołał się podnieść, jednak był zamroczony i pojedynek został przerwany.

Add a comment

Dziś na gali grupy Tymex w Radomsku kolejną walkę stoczy Robert Parzęczewski (30-2, 18 KO). Rywalem popularnego "Araba" będzie Kasim Gashi (20-3, 12 KO).

Między linami zaprezentują się także: Stanisław Gibadło (9-1, 1 KO), Kamil Kuździeń (9-0, 3 KO), Igor Pyrga (4-1, 1 KO) i Paweł Brach (1-0, 0 KO). Transmisja w TVP Sport.

Add a comment

29 września kolejny zawodowy pojedynek stoczy boksujący w kategorii półciężkiej Robert Parzęczewski (30-2, 18 KO). Walka z udziałem "Araba" będzie główną atrakcją gali Korner Radomski Boxing Night.

Będzie to drugi tegoroczny występ 29-latka. W marcu Parzęczewski wygrał przez techniczny nokaut z Nuhu Lawalem.

Podczas gali w Radomsku kibice zobaczą także w ringu m.in. Stanisława Gibadło, Kamila Kuździenia oraz Pawła Bracha. Wydarzenie pokaże TVP Sport.

Add a comment

Grupa Tymex Boxing Promotion wraca po wakacjach swoją 22. galą, na której na ringu zaprezentuje się między innymi Robert "Mr. KO" Parzęczewski (28-2, 17 KO). Transmisja w TVP Sport. Kto będzie rywalem ambitnego częstochowskiego wojownika? - To na razie niespodzianka. Kibice czekają na takie pojedynki, więc wkrótce hitowa walka - mówią szefowie Tymexu.

Pod koniec 2021 roku Robert Parzęczewski wygrał w walce wieczoru Tymex Boxing Night 19 w Radomsku jednogłośnie na punkty z Ukraińcem Tarasem Golovashchenko (6-5) i obronił tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski wagi super średniej. Jak się okazuje, za kilka tygodni wystąpi w nowej kategorii. - Robert Parzęczewski wraca do wagi półciężkiej, w której był bardzo wysoko w rankingach światowych. Naszym celem jest powrót do czołówki list największych federacji. Wierzymy, że na najbliższej gali wykona ważny krok – powiedział Mariusz Konieczyński, prezes grupy Tymex Boxing Promotion.

Współpracujący z MB Promotions Mateusza Borka i Queensberry Polska Mariusza Krawczyńskiego włodarze Tymexu zapowiadają kolejne polsko-polsko starcia. - Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom kibicom, którzy chcą oglądać oraz więcej pojedynków między Polakami? - dodają.

Czy przeciwnika-rodaka może spodziewać się "Mr. KO" Parzęczewski. A jeśli, kogo spróbuje znokautować na TBN 22? Odpowiedzi na te pytania poznamy niebawem. - Na najbliższej gali między liny wraca także m.in. niepokonany zawodowiec Kamil "Kundzia" Kuździeń, notowany na 5 miejscu krajowej listy boxrec kategorii super półśredniej. To kolejny z częstochowskich pięściarzy, z którym wiążemy duże nadzieje na przyszłość - dodał Mariusz Konieczyński.

Add a comment

Robert Parzęczewski (27-2, 17 KO) był nieznacznie cięższy od Trasa Gołowaszczenki (6-4, 3 KO) podczas oficjalnej ceremonii ważenia przed galą Tymex Boxing Night 19 w Radomsku. Polak wniósł 76,7 kg, zaś jego rywal 75,3 kg.

Dla "Araba", który ostatni raz boksował we wrześniu, będzie to trzeci tegoroczny występ. Transmisja gali w TVP Sport.

Pozostałe wyniki ważenia:
Damian Jonak (74,2 kg) - Andrew Robinson (74,1 kg)
Tomasz Nowicki (70,5 kg) - Andres Reynoso (70,8 kg)
Karol Łapawa (67,5 kg) - Vladimir Yushyn (67,9 kg)
Patryk Tołkaczewski (104 kg) - Paweł Sowik (95,3 kg)
Aleksander Jasiewicz (63,3 kg) - Igor Pryga (63,2 kg)
Oskar Wierzejski (91,3 kg) - Łukasz Załuska (91,2 kg)

Add a comment

W piątek w Radomsku odbędzie się gala Tymex Boxing Night. Transmisja na żywo w TVP Sport oraz internecie. W walce wieczoru wystąpi Robert "Arab" Parzęczewski (27-2, 17 KO). Po zeszłorocznej porażce z Sherzodem Husanovem wygrał dwa pojedynki w ostatnich miesiącach: z Facundo Nicolasem Galovarem oraz Sahanem Aybayem. Niemca pokonał przez nokaut w piątej rundzie. Jego rywalem będzie Taras Golovashchenko (6-4, 3 KO), czyli były mistrz Ukrainy amatorów.

Na ringu zaprezentuje się również Damian Jonak (41-1-1, 21 KO). Jego przeciwnikiem będzie Andrew Robinson (25-5-1, 7 KO). Polski pięściarz właśnie z Brytyjczykiem w 2019 roku doznał jedynej porażki w karierze.

Tymex Boxing Night 19. Karta walk:
Robert Parzęczewski (27-2, 17 KO) vs. Taras Golovashchenko (6-4, 3 KO)
Damian Jonak (41-1-1, 21 KO) vs. Andrew Robinson (25-5-1, 7 KO)
Tomasz Nowicki (10-0, 2 KO) vs. Andres Reynoso (13-8-1, 3 KO)
Karol Łapawa vs. Vladimir Yushyn
Patryk Tołkaczewski (0-0-1) vs. Paweł Sowik (3-8, 1 KO)
Aleksander Jasiewicz vs. Igor Pryga
Oskar Wierzejski (4-0-1) vs Łukasz Załuska
Kamil Kuździeń (6-0, 1 KO) vs. Jhon Teheran (16-1, 13 KO)

Szczegóły transmisji:
Kiedy: piątek, 26 listopada
Gdzie transmisja: 20:05 TVP Sport, 19:00 TVPSPORT.PL, aplikacja mobilna, Smart TV
Kto skomentuje: Piotr Jagiełło, Janusz Pindera
Prowadzący studio: Maciej Barszczak
Goście w studio: Maciej Miszkiń, Albert Sosnowski
Reporterka: Anna Kozińska

Add a comment

26 listopada na gali Tymex Boxing Night 19 organizowanej w Radomsku dojdzie do walki  Roberta Parzęczewskiego (27-2, 17 KO) z Tarasem Gołowiaszczenko (6-4, 3 KO).

Podczas tej samej imprezy między linami zaprezentują się także m.in.: Oskar Wierzejski (4-0-1), Tomasz Nowicki (9-0, 2 KO) i Kamil Kuździeń (6-0, 1 KO). Transmisja w TVP Sport.

Add a comment

26 listopada podczas gali Tymex Boxing Night 19 kolejny zawodowy pojedynek stoczy Robert Parzęczewski (27-2, 17 KO). Nazwisko rywala "Araba" nie zostało jeszcze potwierdzone.

Dla 27-latka będzie to trzeci tegoroczny występ. Parzęczeski w marcu wygrał na punkty z Facundo Galovarem, zaś we wrześniu znokautował Sahana Aybaya.

Podczas listopadowej gali kibice zobaczą w akcji także Kamila Kuździenia, Tomasza Nowickiego i Oskara Wierzejskiego. Transmisja w TVP Sport.

Add a comment