Patronat medialny


 


Kamil Łaszczyk (30-0, 11 KO) doznał kontuzji łydki i nie zaboksuje 8 lipca na gali MB Promotions we Wrocławiu, gdzie miał wystąpić w walce wieczoru. 

Wobec urazu "Szczurka" do roli main eventu awansowało stracie Karola Weltera (13-1, 3 KO) z Krstapsem Buleistarsem (11-0, 5 KO). W stolicy Dolnego Śląska zaprezentują się też m.in. Przemysław Runowski (22-2, 5 KO) i Oskar Wierzejski (7-0-1, 2 KO).

Add a comment

Kamil Łaszczyk (30-0, 11 KO) poznał nazwisko rywala, z którym zmierzy się 8 lipca na gali MB Promotions we Wrocławiu. Popularny "Szczurek" skrzyżuje rękawice ze Słowakiem Martinem Parlagi (29-5-2, 15 KO).

Dla Łaszczyka będzie to powrót na bokserskie ringi po ponad 10 miesiącach przerwy. W międzyczasie wrocławianin stoczył zwycięski pojedynek w formule MMA.

Na gali we Wrocławiu między linami zaprezentują się także m.in. Przemysław Runowski (20-2, 5 KO), Karol Welter (13-1, 3 KO), Sebastian Ślusarczyk (9-2, 6 KO).

Add a comment

8 lipca na gali MB Boxing Night 16 we Wrocławiu na ring wróci Kamil Łaszczyk (32-0, 11 KO). Dla 32-letniego "Szczurka" będzie to powrót na ring po krótkiej przygodzie z mieszanymi sztukami walki.

Łaszczyk ostatni raz boksował w sierpniu ubiegłego roku. Nazwisko jego rywala nie jest jeszcze znane.

We Wrocławiu kolejny zawodowy pojedynek po ponad rocznej przerwie stoczy także Przemysław Runowski. Kibice zobaczą również m.in. występy Sebastiana Ślusarczyka i Karola Weltera.

Add a comment

15 kwietnia na gali MB Boxing Night 15 w Zgorzelcu na ring wróci Kamil Łaszczyk (32-0, 11 KO), który na dystansie ośmiu rund zmierzy się z Ayim Aryee (22-2-2, 13 KO).

Dla 32-letniego "Szczurka" będzie to powrót na ring po krótkiej przygodzie z mieszanymi sztukami walki. Łaszczyk ostatni raz boksował w siernoi ubiegłego roku.

W Zgorzelcu dojdzie także do walki o pas mistrza Polski w wadze średniej pomiędzy Stanisławem Gibadło i Karolem Welterem. Kibice zobaczą w akcji również Sebastiana Ślusarczyka i Łukasza Wierzbickiego.

Add a comment

Kamil Łaszczyk wygrał w pojedynku wieczoru gali Fame MMA z Amadeuszem "Ferrarim" Roślikiem, jednak niewiele brakowało, by klatkę jako zwycięzca opuścił popularny freak fighter.

"Ferrari" zgodnie z oczekiwaniami od pierwszego gongu dążył do obalenia Łaszczyka, a gdy mu się to udawało, dominował w parterze nad mało doświadczonym w MMA pięściarzem. 

W trzeciej rundzie Roślik wyraźnie opadł jednak z sił i do kontrnatarcia przeszedł "Szczurek" który w pozycji leżącej zasypał "Ferrariego" serią mocnych uderzeń, zmuszając sędziego ringowego do przerwania rywalizacji... 8 sekund przed końcem starcia. Po walce zwycięski Kamil Łaszczyk oświadczył, że zamierza wrócić do boksu.

Add a comment

W piątek na gali Fame MMA Kamil Łaszczyk sprawdzi się w pojedynku na zasadach mieszanych sztuk walki z Amadeuszem "Ferrarim" Roślikiem.

Add a comment