Patronat medialny


 


Po dotkliwej porażce z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO) w lutowej walce o pas WBC wagi ciężkiej Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO) całkowicie zniknął z mediów. Jak jednak przekonuje jego podopieczny - boksujący w wadze ciężkiej Raphael Akpejiori - "Bronze Bomber" choć milczy, mocno trenuje, by zrewanżować się swojemu jedynemu pogromcy. 

- Z tego co widziałem, to jedyną osobą, która teraz może pokonać Deotaya Wildera, jest on sam - oświadczył Akpejiori w rozmowie ze Sky Sports. 

- On wygra z Furym, jeśli tylko będzie się trzymał wskazówek trenerów. Jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne, ma wszystko, czego potrzeba, a aktualnie jest w znakomitej formie - o tym mogę was zapewnić - powiedział protegowany olbrzyma z Alabamy, dodając: - Zobaczycie teraz kompletnie innego Wildera, i mentalnie i fizycznie! On jest pewny siebie i podekscytowany trzecim pojedynkiem z Furym!

Do konfrontacji domykającej trylogię Fury - Wilder dojść ma 19 grudnia na stadionie w Las Vegas. Ogłoszenie pojedynku powinno nastąpić w ciągu najbliższych dni.

Add a comment

Shelly Finkel zdradził w rozmowie z portalem worldboxingnews.net, że już wkrótce powinien pojawić się komunikat w sprawie trzeciej walki o pas WBC wagi ciężkiej pomiędzy Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO) i Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO).

- Ogłosimy wszystko w ciągu dwóch tygodni. Damy znać, gdy będziemy gotowi. Deontay jest teraz skoncentrowany na trzecim pojedynku z Furym. Większość plotek na jego temat nie jest nawet warta komentowania. Deontay pragnie zemsty! - oświadczył prawnik Wildera, odnosząc się do spekulacji, że "Bronze Bomber" rozważa rezygnację z trylogii ze swoim jedynym pogromcą.

Walka Deontaya Wildera z Tysonem Furym pierwotnie planowana była na lipiec. Później z powodu pandemii koronawirusa przeniesiono ją na października. Ostatnie doniesienia mówią o 19 grudnia jako możliwej dacie.

Add a comment

Junior Fa, jeden ze sparingpartnerów Deontaya Wildera (42-1-1, 41 KO) przed lutowym rewanżem z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO), zdradził w rozmowie ze Sky Sports, że Amerykanin podczas obozu przygotowawczego doznał urazu bicepsa.

- Nie wiem na ile to było poważne, ale tak - rzeczywiście miał uszkodzony biceps - oświadczył niepokonany pięściarz z Nowej Zelandii. 

Wilder rewanżowe starcie z Furym przegrał przez techniczny nokaut, tracąc na rzecz Brytyjczyka pas WBC kategorii ciężkiej. Po walce "Bronze Bomber" istotnie musiał poddać się operacji bicepsa, jednak nie wiadomo, czy była to kontuzja powstała przed czy w trakcie pojedynku. 

Olbrzym z Alabamy - zgodnie zapisami kontraktowymi - ma prawo do trzeciej próby sił ze swoim jedynym pogromcą. Trylogia dwumetrowców miała zostać pierwotnie domknięta w lipcu, ale przez epidemię koronawirusa walkę odwołano - być może dojdzie do niej 19 grudnia.

Add a comment

Eddie Hearn nadal zdaje się nie dowierzać, że Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO), który w lutym został w rewanżu zastopowany przez Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO), zdecyduje się na trzecią konfrontację z "Królem Cyganów". Promotor Anthony'ego Joshuy jest zdania, że jeśli "Bronze Bomber" faktycznie zrezygnuje z trylogii o pas WBC wagi ciężkiej, to nie ma już dla niego miejsca w boksie.

- Jeżeli on nie weźmie tego rewanżu, powinien zakończyć karierę , bo jaki sens będzie miało jego dalsze boksowanie? - pyta retorycznie szef Matchroom Boxing w rozmowie z IFL TV. 

- Był mistrzem kategorii ciężkiej i teraz wszystko stracił. Jego milczenie jest niepokojące - dodaje Hearn.

Deontay Wilder faktycznie od czasu przegranej z Furym nie pojawia się w mediach. Ostatnio, po porażce Dilliana Whyte'a z Aleksandrem Powietkinem zamieścił na Twitterze wpis o treści "Wierzę w glaz za glaz" [po rosyjsku "oko za oko"], choć trudno jednoznacznie stwierdzić, czy słowa adresowane były do Whyte'a czy Fury'ego. Warto jednak zaznaczyć, że reprezentujący Amerykanina Shelly Finkel deklarował już kilkakrotnie, iż "Bronze Bomber" chce domknąć trylogię ze swoim jedynym pogromcą.

Add a comment

Nie ma już raczej szans, by trzecia walka o pas WBC wagi ciężkiej pomiędzy Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO) i Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO) odbyła się w Las Vegas.

Właściciele drużyny futbolowej Las Vegas Raiders, której stadion był główną opcją na organizację mistrzowskiej gali w światowej stolicy hazardu, postanowili zamknąć swój obiekt dla kibiców do końca sezonu 2020/21.

Promotor Bob Arum ze względów finansowych wyklucza scenariusz, w którym Fury i Wilder boksują bez udziału publiczności. Wygląda więc na to, że wielka trylogia, wstępnie planowana na 19 grudnia, będzie musiała zostać dopełniona poza Las Vegas. 

Add a comment

Shelly Finkel, menadżer Deontaya Wildera (42-1-1, 41 KO), stanowczo zaprzeczył spekulacjom medialnym, jakoby jego zawodnik miał zrezygnować z trzeciej walki z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO).

Wilder w lutym przegrał rewanż z Furym przez techniczny nokaut, tracąc na rzecz Brytyjczyka mistrzowski pas WBC kategorii ciężkiej. Od chwili dotkliwej porażki, pierwszej w zawodowej karierze, wcześniej bardzo rozmowny "Bronze Bomber" udzielił zaledwie dwóch wywiadów, zniknął także niemal całkowicie z mediów społecznościowych, co spowodowało, że część kibiców zaczęła wierzyć, iż Amerykanin - za odpowiednio duże pieniądze - odstąpi od gwarantowanej mu kontraktem ponownej konfrontacji ze swoim pogromcą.

Portal worldboxingnews.net o zajęcie stanowiska w sprawie przyszłości Wildera poprosił jego reprezentanta Shelly'ego Finkela. Odpowiedź była klarowana: - Gdybym nie uważał was za przyjaciół, to nawet bym nie odpowiadał. Już wcześniej to mówiłem: Deontay Wilder i Tyson Fury stoczą walkę i koniec! - oświadczył Finkel.

Na razie nie wiadomo, kiedy i gdzie miałaby zostać domknięta bokserska trylogia Fury - Wilder. Wstępnie mówi się w tym kontekście o przełomie listopada i grudnia i stadionach w Las Vegas lub w Arlington w Teksasie.

Add a comment

Eddie Hearn stwierdził ostatnio kilkakrotnie, że w jego opinii Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO) może rezygnować z przysługującego mu prawa do rewanżu z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO), który odebrał mu pas WBC wagi ciężkiej w lutowej walce. 

Do teorii Hearna w zdecydowany sposób odniósł się dziś prawnik "Bronze Bombera" Shelly Finkel, zapewniając w rozmowie ze Sky Sports, że Amerykanin na pewno będzie chciał pomścić swoją jedyna porażkę w karierze. - Deontay Wilder zmierzy się z Furym w tym roku - oświadczył krótko Finkel.

Na razie nie wiadomo, gdzie i kiedy miałoby dojść do konfrontacji Fury'ego z Wilderem. Najczęściej w tym kontekście mówi się o przełomie listopada i grudnia i trzech lokalizacjach: USA, Australii i Chinach.

Add a comment

Eddie Hearn w rozmowie z The Athletic przyznał, że nie jest do końca pewien, czy Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO) naprawdę ma ochotę na szybki rewanż z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO).

- Może za bardzo kombinuję, ale coś mi tutaj dziwnie pachnie, jeśli chodzi o sprawę Wildera - powiedział szef Matchroom Boxing. - Wilder siedzi cicho, on chce tej walki? Jest w stu procentach sprawny? Będzie gotów na październik, czy kiedy tam oni to planują? Będzie zadowolony z pieniędzy, które może wygenerować ta walka?

- Nie wiem. Jeśli nie będzie gotów, to Dillian Whyte chętnie wskoczy w jego miejsce - dodał promotor "The Body Snatchera" i Anthony'ego Joshuy. 

Według ostatnich informacji do starcia Fury'ego z Wilderem miałoby dojść w grudniu. Lokalizacja pojedynku nie jest jeszcze znana.

Add a comment

Pojawiła się kolejna teoria spiskowa tłumacząca lutową porażkę Deontaya Wildera (42-1-1, 41 KO) z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO). Wcześniej mówiło się, że "Bronze Bomber" osłabiony był wyjściem do ringu w zbyt ciężkim kostiumie, spekulowano też, że Fury mógł boksował ze sprytnie zsuniętymi rękawicami. Teraz młodszy brat zdetronizowanego czempiona WBC wagi ciężkiej Marcellos Wilder zasugerował, że "Król Cyganów" miał w rękawicy ukryty jakiś twardy przedmiot.

- Lekarze z boku głowy mojego brata odkryli zagłębienie powstałe na skutek uderzenia tępym narzędziem podczas ostatniej walki. Według autopsji takiego urazu nie może spowodować ani rękawica ani pięść - napisał w mediach społecznościowych młodszy z braci Wilderów. 

Rewanżowej starcie Fury'ego z Wilderem zakończyło się wygraną Brytyjczyka przez techniczny nokaut w ósmej rundzie. Pod koniec roku odbyć ma się trzecia walka pięściarzy.

Odpowiedź Tysona Fury'ego w poniższym wideo.

Add a comment

Mogący pomieścić 30 tysięcy widzów Bankwest Stadium w Sydney może być areną trzeciej walki o pas WBC wagi ciężkiej pomiędzy Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO) i Deotayem Wilderem (42-1-1, 41 KO) - zdradził promotor Dean Lonergan. Pojedynek miałby się odbyć 26 grudnia.

Lonergan współpracował już w przeszłości z promującym Fury'ego Bobem Arumem przy okazji pojedynków Pacquiao - Horn (Brisbane)  i Horn - Crawford (Las Vegas).

Australia to jedna z trzech potencjalnych lokalizacji dla starcia Fury - Wilder wymienianych w ostatnich dniach. Dwie pozostałe to Makao i Arlington w stanie Teksas.

Add a comment

Pod koniec roku dojść ma do trzeciej walki o pas WBC wagi ciężkiej pomiędzy Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO) i Deontayem Wilderem (42-1, 41 KO). Ben Davison, były trener Brytyjczyka, wierzy w kolejną wygraną "Króla Cyganów", ale Wildera nie lekceważy.

- To będzie ciekawe, jakie korekty w swoim stylu i taktyce poczynią obaj pięściarze - mówi Davison cytowany przez Daily Mail. 

- Wilder ze swoim ciosem zawsze jest groźny, ale Tyson jest wszechstronniejszym zawodnikiem. Może walczyć ofensywnie, na dystans, z pozycji normalnej i jako mańkut - wylicza atuty byłego podopiecznego brytyjski szkoleniowiec i dodaje: - Fury ma bogatszy arsenał i kibicuję jego determinacji, by zostać zapamiętanym jako najlepszy bokser na świecie.

Add a comment

Gdy tylko Mike Tyson ogłosił swój powrót na ring, rozgorzały dyskusje, czy "Żelazny" w swoim prime poradziłby sobie z dzisiejszymi mistrzami wagi ciężkiej. Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO), przez wielu skazywany na porażkę w ewentualnej konfrontacji z "Bestią", na temat dorobku i sławy Tysona wypowiedział się już jakiś czas temu, będąc jeszcze czempionem federacji WBC.

Add a comment

Mimo gładkiego zwycięstwa w rewanżu nad Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO) czempion WBC wagi ciężkiej Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) nie lekceważy swojego rywala przed trzecią konfrontacją. 

- To jest nadal groźny przeciwnik, wciąż głodny zwycięstwa, który będzie chciał udowodnić swoją wartość, udowodnić, że może zostać dwukrotnym mistrzem świata - ocenił "Król Cyganów" w rozmowie ze Sky Sports. 

- Może być nawet jeszcze groźniejszy niż ostatnio, z całą pewnością. To w końcu tylko walka bokserska - raz wygrywasz, raz przegrywasz. Nigdy nie można tego przewidzieć - dodał Fury.

Bokserska trylogia z udziałem Tysona Fury'ego i Deontaya Wildera powinna zostać domknięta w ostatnich miesiącach 2020 roku. Jako możliwe lokalizacje mistrzowskiego boju podawane są ostatnio Makao i Australia.

Add a comment

 

Promujący mistrza świata WBC wagi ciężkiej Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO) Bob Arum ujawnił w rozmowie z talkSPORT, że do trzeciego starcia jego zawodnika z Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO) może dojść w Australii. 

Wcześniej ekipa "Króla Cyganów" anonsowała już, że jako lokalizację pojedynku niemal na pewno wykluczyć należy USA i Wielką Brytanię i że pojawiła się propozycja, by walkę zorganizować w chińskim Makao.

Zdaniem drugiego z promotorów Fury'ego ostateczny wybór gospodarza mistrzowskiego boju nastąpić powinien w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

Add a comment

Bob Arum zdementował plotki, że Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO) oczekiwał 10 milionów dolarów za czasowe odstąpienie od zakontraktowanej trzeciej walki o pas WBC wagi ciężkiej z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO). Amerykański promotor zdradził, że "Bronze Bomber" w ogóle nie był zainteresowany takim scenariuszem, bez względu na cenę.

- Wszystkie artykuły na ten temat były nieprawdziwe. Wilder od razu był negatywnie nastawiony do tego pomysłu i poinformował, że nie ma kwoty, która przekona go, żeby odpuścił - stwierdził szef grupy Top Rank.

Sugestie, że Wilder może dłużej poczekać na trylogię z Furym pojawiły się w momencie rozpoczęcia rozmów o potencjalnej walce Fury'ego z Anthonym Joshuą. Taki pojedynek mógł się odbyć pod koniec roku, ale poza Wilderem, walkę z Joshuą musiałby także odpuścić Kubrat Pulew.

Już wiadomo, że realizacja takiego planu jest bardzo mało prawdopodobna. Fury i Joshua posiadają wszystkie najważniejsze mistrzowskie pasy wagi ciężkiej, ale na ich bezpośrednią walkę trzeba będzie poczekać co najmniej do przyszłego roku.

 

Add a comment

Bob Arum nie jest zdziwiony pomocą, jaką George Foreman zaoferował Deontayowi Wilderowi (42-1-1, 41 KO) po przegranym rewanżu "Bronze Bombera" z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO).

- George to empatyczny gość. Na pewno przypomniał sobie, jak poczuł się zawstydzony, gdy przegrał z Alim w Zairze. Tam też nie chodziło tylko o porażkę ale jej styl, o nokaut - stwierdził promotor Fury'ego w rozmowie z boxingscene.com. - Myślę, że zaraz po przegranej Wildera Foreman mu zaczął współczuć i poczuł z nim więź, bo dokładnie wiedział, co Wilder czuje. 

- Wilder mógł trafić gorzej niż do Foremana. George to kompetentny człowiek w boksie i może tylko pomóc Deontayowi - dodał Arum. 

Trzeci pojedynek Fury'ego z Wilderem odbyć miał się 18 lipca, jednak ze względu na epidemię koronawirusa został odwołany. Nowa data walki na razie nie została ogłoszona.

Add a comment

10 milionów dolarów - takiej zapłaty oczekuje podobno Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO) za czasowe odstąpienie od zakontraktowanej trzeciej walki o pas WBC wagi ciężkiej z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO) - zdradził w swoim felietonie w The Athletic Lance Pugmire.

Rezygnacja "Brązowego Bombardiera" z natychmiastowego rewanżu z Furym to jeden z dwóch głównych warunków, jakie muszą zostać spełnione, by doprowadzić do unifikacyjnego pojedynku Brytyjczyka z czempionem WBO, WBA i IBF Antonym Joshuą (23-1, 21 KO). Drugim warunkiem jest chwilowa rezygnacja Kubrata Pulewa (28-1, 14 KO) z egzekucji swoich praw do mistrzowskiego starcia z Anthonym Joshuą. 

Póki co nie jest jasne, kto miałby wyłożyć pieniądze na "odstępne" dla Wildera i Pulewa, ale sugeruje się, że przedsięwzięcie miałby sfinansować inwestor z Półwyspu Arabskiego, który potraktowałby to jako część kosztów organizacji walki Fury - Joshua.

Add a comment

Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO) zapowiedział, że wkrótce w jego otoczeniu zajdą spore zmiany. Amerykanin zasugerował, że w ostatnim czasie, z jego obozy wychodziło zbyt wiele poufnych informacji.

- Pozbywam się wszystkich żmij z mojego ogródka. Zamierzam przyjrzeć się każdemu z mojego sztabu szkoleniowego i sprawdzić, co tak naprawdę się dzieje - mówi "Bronze Bomber".

- Chcę stworzyć nową ekipę, właściwą i bez zbędnych ludzi. Kiedy minie pandemia koronawirusa, chcę wystartować z nową drużyną. Złoto-zielony pas wróci do "Bomb Squad" - zapowiada pięściarz z USA.

W lutym Wilder przegrał rewanżowy pojedynek z Tysonem Furym przez techniczny nokaut w siódmej rundzie. Do trzeciej walki pięściarzy dojdzie najwcześniej pod koniec roku.

Add a comment

Po jednostronnym "laniu", jakie Deontayowi Wilderowi (42-1-1, 41 KO) zafundował 22 lutego Tyson Fury (42-1-1, 41 KO), wielu kibiców miało poważne wątpliwości, czy "Bronze Bomber" zdecyduje się wykorzystać klauzulę rewanżową i wyjść po raz trzeci do ringu za swoim pogromcą. Amerykanin przekonuje jednak, że ani przez moment, nie wahał się w tej sprawie. 

- Nikogo to nie powinno dziwić. Jestem kim jestem - jestem Deontayem "Brązowym Bombardierem" Wilderem i nic w tej sprawie się nie zmieniło! - oświadczył olbrzym z Alabamy w podcaście PBC. 

- Tak naprawdę to nie mogę doczekać się trzeciej walki. Nie mogę doczekać się, by pokazać ludziom to, na co czekają - dodał Wilder, który w potyczce z Furym doznał pierwszej porażki w zawodowej karierze. 

Jeszcze przed wybuchem pandemii koronawirusa trylogię Fury - Wilder planowano dopiąć 18 lipca. Aktualnie trudno powiedzieć, kiedy do pojedynku mogłoby dojść.

Add a comment

Mauricio Sulaiman nie ma wątpliwości, że Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO) powinien wyegzekwować zapis w kontakcie na lutową walkę z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO) i po raz trzeci spróbować sił z niepokonanym Brytyjczykiem. 

- Wilder to bokser o wielkiej dumie. Przegrał i zdaje sobie z tego sprawę. Ale teraz ma wszystko do zyskania i nic do stracenia. Jeśli przegra, to będzie OK, bo mam już na koncie porażkę. Teraz po prostu musi spróbować wygrać. W innym wypadku jego kariera będzie skończona - ocenił szef federacji WBC. 

Rozegrany 22 lutego drugi pojedynek Tysona Fury'ego z Deotayem Wilderem zakończył się wygraną Wyspiarza przez techniczny nokaut w siódmej rundzie. 

Add a comment

Charles Martin nie "kupuje" tłumaczeń Deontaya Wildera (42-1-, 41 KO), który swoją słabą postawę w przegranej walce z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO) tłumaczył zbyt ciężkim kostiumem, w którym wyszedł do ringu. 

- On powiedział, że ten kostium ważył 18 kilo? To po co go zakładał? - zapytał retorycznie były czempion IBF wszech wag cytowany przez portal boxingscene.com. - Przecież nie przynieśli mu go w dniu walki i nie powiedzieli: tutaj masz 18-kilogramowy strój, zakładaj! Dlaczego on to założył? To jego wina, nikogo innego, tylko jego samego!

- To przecież głupota zakładać na siebie 18-kilogramowy kostium, gdy masz takie cienkie nóżki. Trzeba myśleć! Kto coś takiego robi? Dla mnie spoko, ja mogę walczyć i z Wilderem i z Furym - dodał Martin, który w lutym w eliminatorze IBF pokonał przed czasem Geralda Washingtona.

Add a comment

Tony Bellew przestrzega, by nie deprecjonować Deontaya Wildera (42-1-1, 41 KO) tylko dlatego, że w rewanżowym pojedynku został zdeklasowany przez Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO).

- Za walkę z Furym należy mu się szacunek, bo zbierał straszne lanie i pokazał serce lwa. On jeszcze wróci - powiedział ekspert pięściarski Sky Sports i były mistrz świata w podcaście Colin Murray's 52.

- Nie każdy jest w stanie poradzić sobie z taktyką Fury'ego, więc nie sądzę, by inni mogliby teraz z Wilderem powtórzyć to, co zrobił Fury. Mało kto potrafiłby narzucić swoje warunki walki Wilderowi, jak zrobił to Fury. Tyson Fury to po prostu bokserski wirtuoz - ocenił Bellew.

Tysona Fury'ego i Deontaya Wildera, zgodnie z kontraktem, czeka jeszcze trzecie spotkanie. Póki co nie wiadomo, gdzie i kiedy dojdzie do walki.

Add a comment

David Haye nie rozumie stanowiska Deotaya Wildera (42-1-1, 41 KO), który mimo porażki przed czasem z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO) stwierdził kilka dni temu w rozmowie z PBC, że nie uważa Brytyjczyka za mistrza świata, bo on w ringu 22 lutego nie był sobą. W opinii Amerykanina "Król Cyganów" musi go pokonać ponownie, by udowodnić, że jest prawdziwym czempionem. 

- Nie potrafię sobie wyobrazić, że on powiedział coś takiego - stwierdził "Hayemaker" w wywiadzie dla Boxing Social.

- Wilder będzie miał jednak teraz okazję, by poprzeć czynami swoje deklaracje. Jeśli wyjdzie i znokautuje Fury'ego w pierwszej rundzie, wtedy będzie mógł powiedzieć: to jest prawdziwy Deontay Wilder! Do jego wypowiedzi naprawdę będzie można się odnieść dopiero po trzeciej walce - wtedy się okaże, czy wygadywał bzdury czy nie - dodał David Haye.

Add a comment

Roy Jones Jr skrytykował Deontaya Wildera (42-1-1, 41 KO) za słowa, które padły z jego ust w wywiadzie, jakiego Amerykanin udzielił Premier Boxing Champions. "Bronze Bomber" stwierdził w nim, że mimo lutowej porażki nie uważa Tysona Fury'ego za mistrza, bo mają do rozegrania jeszcze trzeci pojedynek.

- Nie można nazwać Fury'ego inaczej niż prawdziwym mistrzem! - powiedział Jones IFL TV. - Ten gość cię pokonał, walczyliście siedem rund, a wcześniej dwanaście i on wygrał z tych 19 rund 14 albo 15, jak można mówić, że nie jest prawdziwym mistrzem?

- On cię pobił, odebrał ci pas, jak możesz mówić, że nie jest prawdziwym mistrzem?! - skomentował wypowiedź rodaka legendarny czempion.

Zgodnie z kontraktem na ostatni pojedynek z Furym Wilder ma prawo do starcia numer trzy. Na chwilę obecną roboczym terminem dla brytyjsko-amerykańskiej konfrontacji jest 3 października.

Add a comment