Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut

Michał Cieślak (25-2, 19 KO) awansował na dziewiąte miejsce w rankingu wagi junior ciężkiej magazynu "The Ring". Wcześniej pięściarz z Radomia klasyfikowany był na dziesiątej pozycji.

Z zestawienia z powodu nieaktywności usunięty został Yuniel Dorticos. Mistrzowski pas "Biblii Boksu" w tym przedziale wagowym posiada Jai Opetaia, który na ring wróci prawdopodobnie 18 maja walką rewanżową z Mairisem Briedisem.

Ranking "The Ring" wagi junior ciężkiej: Mistrz - Jai Opetaia, 1. Mairis Briedis, 2. Badou Jack, 3. Chris Billam-Smith, 4. Noel Gevor Mikaeljan, 5. Lawrence Okolie, 6. Richard Riakporhe, 7. Arsen Goulamirian, 8. Solan Asbarow, 9. Michał Cieślak, 10. Ryan Rozicki.

Add a comment

Grupa Boxxer zorganizuje walkę o mistrzostwo Europy wagi junior ciężkiej pomiędzy Michałem Cieślakiem (25-2, 19 KO) i Isaakiem Chamberlainem (16-2, 8 KO) - informuje Europejska Unia Boksu.

Na dzisiaj zaplanowany był przetarg mający wyłonić organizatora tego pojedynku. Pas EBU w limicie do 90,7 kg należy do Michała Cieślaka, a Brytyjczyk jest oficjalnym pretendentem do tego tytułu.

Polak po raz ostatni boksował na początku listopada. Anglik ostatnią zawodową walkę stoczył w październiku, wygrywając z Mikaelem Lawalem. Stawką pojedynku były tytuły mistrza Wielkiej Brytanii i Wspólnoty Brytyjskiej.

Add a comment

Michał Cieślak (25-2, 19 KO) i Fiodor Czerkaszyn (22-1, 14 KO) są jedynymi Polakami w zaktualizowanych rankingach federacji IBF. 

Cieślak, który być może w kolejnej walce bronić będzie pasa EBU w starciu z Isaakiem Chamberlainem (16-2, 8 KO), na liście challengerów wagi junior ciężkiej jest ósmy.

Szykujący się do występu na gali Knockout Boxing Night: Kalisz Czerkaszyn w kategorii średniej plasuje się na czternastej pozycji.

Add a comment

Na 17 stycznia przesunięto przetarg, który ma wyłonić organizatora walki o mistrzostwo Europy wagi junior ciężkiej pomiędzy Michałem Cieślakiem (25-2, 19 KO) i Isaakiem Chamberlainem (16-2, 8 KO).

Promotorzy pięściarzy otrzymali od Europejskiej Unii Boksu dodatkowe dwa tygodnie na osiągnięcie porozumienia w tej sprawie. Pas EBU w limicie do 90,7 kg należy do Michała Cieślaka, a Brytyjczyk jest oficjalnym pretendentem do tego tytułu.

Polak po raz ostatni boksował na początku listopada. Anglik ostatnią zawodową walkę stoczył w październiku.

Add a comment

Federacja IBF zaktualizowała swoje rankingi. Na najnowszych listach International Boxing Federation znalazły się dwa polskie nazwiska.

Siódme miejsce w rankingu wagi junior ciężkiej IBF zajmuje Michał Cieślak. Pięściarz z Radomia w ostatnim występie obronił tytuł mistrza Europy, wygrywając przed czasem z Tommym McCarthym.

Dwa pierwsze miejsca w tej kategorii wagowej pozostają nieobsadzone, a najwyżej klasyfikowanym pięściarzem na trzeciej pozycji jest Mairis Briedis. Niewykluczone, że wkrótce tytuł mistrzowski IBF w tej dywizji będzie wakujący.

Czternaste miejsce w wadze średniej utrzymał Fiodor Czerkaszyn. Pięściarz grupy KnockOut Promotions na ring ma wrócić na początku przyszłego roku.

Add a comment

Isaac Chamberlain (16-2, 8 KO) jest optymistycznie nastawiony przed potencjalnym pojedynkiem z Michałem Cieślakiem (25-2, 19 KO). Brytyjczyk niedawno został wyznaczony oficjalnym pretendentem do tytułu mistrza Europy wagi junior ciężkiej, który posiada Polak.

- To będzie dla mnie duży pojedynek. Pokaże się tą walką światu - zapowiada Anglik w mediach społecznościowych.

29-letni Chamberlain w ostatnim profesjonalnym występie wygrał z niepokonanym wcześniej Mikaelem Lawalem, zdobywając pasy mistrza Wielkiej Brytanii i Wspólnoty Brytyjskiej. Anglik na zawodowych ringach przegrywał jedynie z Chrisem Billamem-Smithem i Lawrencem Okoliem.

Obozy pięściarzy otrzymały miesiąc na wypracowanie porozumienia w sprawie organizacji walki. Jeśli porozumienia nie uda się wypracować, na 4 stycznia zaplanowany został przetarg, który ma wyłonić organizatora pojedynku.

Polak wywalczył pas EBU w kwietniu, a kilka tygodni temu obronił tytuł, wygrywając przed czasem z Tommym McCarthym. Niedawno Cieślak awansował na drugie miejsce w rankingu federacji WBC i został wyznaczony do turnieju mającego wyłonić oficjalnego pretendenta do tytułu mistrza świata World Boxing Council

Add a comment

Michał Cieślak (25-2, 19 KO) zastąpił Mateusza Masternaka (47-6, 31 KO) w rankingu wagi junior ciężkiej magazynu "The Ring". Pięściarz grupy KnockOut Promotions jest aktualnie jedynym Polakiem w zestawieniach "Biblii Boksu".

Masternak stracił miejsce w czołowej dziesiątce "The Ring" po niedzielnej porażce z Chrisem Billamem-Smithem. Stawką pojedynku był tytuł mistrza świata WBO.

Cieślak w tym roku wygrywał z Dylanem Bregeonem i Tommym McCarthym. Radomianin dzierży aktualnie także tytuł mistrza Europy w kategorii cruiser.

Ranking "The Ring" wagi junior ciężkiej: Mistrz - Jai Opetaia, 1. Mairis Briedis, 2. Yuniel Dorticos, 3. Badou Jack, 4. Noel Gevor Mikaeljan, 5. Chris Billam-Smith, 6. Lawrence Okolie, 7. Richard Riakporhe, 8. Arsen Goulamirian, 9. Soslan Asbarow, 10. Michał Cieślak.

Add a comment

Isaac Chamberlain (16-2, 8 KO) został wyznaczony oficjalnym pretendentem do tytułu mistrza Europy wagi junior ciężkiej, który posiada Michał Cieślak (25-2, 19 KO).

Obozy pięściarzy otrzymały miesiąc na wypracowanie porozumienia w tej sprawie. Jeśli porozumienia nie uda się wypracować, na 4 stycznia zaplanowany został przetarg, który ma wyłonić organizatora walki.

Polak wywalczył pas EBU w kwietniu, a kilka tygodni temu obronił tytuł, wygrywając przed czasem z Tommym McCarthym. Niedawno Cieślak awansował na drugie miejsce w rankingu federacji WBC i został wyznaczony do turnieju mającego wyłonić oficjalnego pretendenta do tytułu mistrza świata World Boxing Council.

Chamberlain w tym roku stoczył dwie walki. Po raz ostatni Anglik boksował w październiku, wygrywając z Mikaelem Lawalem.

Add a comment

 

Michał Cieślak (25-2, 19 KO) z dużymi nadziejami patrzy na kolejne miesiące, które mogą zapewnić mu pojedynek o mistrzostwo świata. Pięściarz z Radomia dzięki ostatnim wygranym oraz pracy wykonanej przez KnockOut Promotions podczas konwencji WBC, awansował na drugie miejsce w rankingu wagi junior ciężkiej World Boxing Council.

- Dobre informacje z Uzbekistanu. Awans w rankingu przyniesie w nowym roku nowe, wielkie wyzwania. Na to czekam - zapowiedział aktualny mistrz Europy.

Cieślak został także wyznaczony do turnieju eliminacyjnego, który ma wyłonić oficjalnego pretendenta do tytułu mistrza świata WBC. Poza Polakiem, do turnieju zostali wyznaczeni Thabiso Mchunu (23-6, 13 KO), Yamil Peralta (16-1, 9 KO) i Richard Riakporhe (16-0, 12 KO).

Federacja WBC potwierdzi dyspozycyjność oraz plany wszystkich wymienionych pięściarzy. Mistrzem świata WBC wagi cruiser jest aktualnie Noel Gevor Mikaeljan.

Add a comment

 

Michał Cieślak (25-2, 19 KO) awansował na drugie miejsce w najnowszym rankingu federacji WBC. Polak został także wyznaczony do wzięcia udziału w turnieju eliminacyjnym do tytułu mistrza świata wagi junior ciężkiej World Boxing Council.

Poza Cieślakiem, w turnieju wezmą udział Thabiso Mchunu (23-6, 13 KO), Yamil Peralta (16-1, 9 KO) i Richard Riakporhe (16-0, 12 KO). Wkrótce ma odbyć się losowanie par półfinałowych. Zwycięzcy zmierzą się w finałowym eliminatorze, a wygrany będzie oficjalnym pretendentem do walki z mistrzem WBC wagi cruiser, którym od niedawna jest Noel Gevor Mikaeljan.

Pięściarz z Armenii w najbliższym występie przystąpi do obowiązkowej obrony tytułu ze zwycięzcą walki eliminacyjnej pomiędzy Ryanem Rozickim i Olanrewaju Durodolą. Ten pojedynek odbędzie się 2 grudnia, a Gevor będzie zobowiązany do skrzyżowania rękawic ze zwycięzcą najpóźniej do marca.

Add a comment