Patronat medialny


 


Mateusz Tryc (12-0, 7 KO) okazał się nieznacznie cięższy od Javiera Francisco Maciela (33-14, 23 KO) podczas oficjalnej ceremonii ważenia przed galą w Wyszkowie. Polak wniósł na wage 77,2 kg, zaś Argentyńczyk 76,5 kg.

Dla wyszkowianina będzie to trzeci tegoroczny występ i pierwsza walka wieczoru przed własną publicznością. Były pretendent do tytułu mistrza świata z Ameryki Południowej po raz trzeci zaboksuje na gali organizowanej nad Wisłą. Transmisja gali w TVP Sport.

Pozostałe wyniki ważenia:
Maciej Sulęcki (73,3 kg) - Fouad El Massoudi (72,5 kg)
Adam Balski (90,7 kg) - Wadim Nowopaszyn (90,8 kg)
Rafał Wołczecki (73,8 kg) - Sergiej Guliakiewicz (73,9 kg)
Łukasz Pławecki (80,1 kg) - Denys Checheta (78,1 kg)

Add a comment

Mateusz Tryc (11-0, 6 KO) jest zmotywowany przed walką w rodzinnym Wyszkowie z twardym Javierem Franciso Macielem (33-14, 23 KO). Pojedynek będzie główną atrakcją gali KnockOut Boxing Night Extra (transmisja w TVP Sport).

Add a comment

- Nad różnymi rzeczami pracujemy, ale swojego stylu nie zmienię - mówi Mateusz Tryc (11-0, 6 KO), który w piątek na gali Knockout Boxing Night Extra w Wyszkowie (bilety na ebilet.pl) zmierzy się z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata Javierem Franciso Macielem (33-14, 23 KO).

Dla podopiecznego trenera Huberta Migaczewa będzie to trzeci tegoroczny wysęp. Coraz wyżej notowany w światowych rankingach pięściarz wagi super średniej nadrabia w ten sposób mało aktywny ubiegły rok, kiedy jego sportowe plany krzyżowały problemy zdrowotne.

- W Wyszkowie liczę na pełną halę kibiców, a ja ze swojej strony pokażę to co zawsze: presję, twardą postawę i aktywność. Mojej mentalności się nie zmieni, zawsze będę zawodnikiem, który idzie do przodu - przekonuje wyszkowianin.

- Pracujemy z trenerem Migaczewem nad poruszaniem się na nogach, techniką oraz precyzują ciosów. Siła swoją drogą, ale precyzja i celność ciosów to jest wszystko, co potrzebne, żeby przewrócić rywala - podsumowuje Tryc.

W Wyszkowie wystąpi także Adam Balski (15-1, 9 KO), który za rywala miał będzie Wadima Nowopaszyna (6-3, 2 KO), zaś Maciej Sulęcki (29-2, 11 KO) stanie naprzeciw pogromcy Patryka Szymańskiego Fouada El Massoudi (17-15-1, 2 KO).Ponadto po raz drugi na przestrzeni kilku tygodniu do ringu wyjdzie obiecujący Rafał Wołczecki (4-0, 3 KO). Transmisja w TVP Sport.

Kup bilety na galę Knockout Boxing Night Extra w Wyszkowie >> 

 

Add a comment

W serwisie ebilet.pl kilka dni temu ruszyła sprzedaż biletów na galę Knockout Boxing Night Extra, która odbędzie się w piątek w Wyszkowie. Od dzisiaj bilety dostępne także w kasach wyszkowskiej hali WOSiR - ul. Geodetów 45. 

W walce wieczoru wystąpi ulubieniec miejscowych kibiców Mateusz Tryc (12-0, 7 KO). Niepokonany zawodnik kategorii super średniej, który zajmuje 29. miejsce w światowym rankingu Boxrec.com, zmierzy się z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata Javierem Francisco Macielem (33-14, 23 KO).

Specjalną atrakcją gali w Wyszkowie będzie powrót na ring Macieja Sulęckiego (29-2, 11 KO). Pięściarz z Warszawy skrzyżuje rękawice z Francuzem Fouadem El Massoudim (17-15-1, 2 KO) i wystąpi między linami po raz pierwszy od ponad roku.

W co-main evencie KBN Extra kibice zobaczą Adama Balskiego (15-1, 9 KO). Pięściarz grupy KnockOut Promotions stoczy pierwszy pojedynek od czasu majowej porażki z Mateuszem Masternakiem. Kartę walk uzupełnią utalentowany Rafał Wołczecki (4-0, 3 KO) oraz Łukasz Łukasz Pławecki (3-0-1, 1 KO). Galę pokaże na żywo TVP Sport. 

Kup bilety na galę Knockout Boxing Night Extra w Wyszkowie >> 

 

Add a comment

Mateusz Tryc (11-0, 6 KO) rozpoczął finałowy tydzień sparingów przed występem na gali Knockout Boxing Nght Extra w Wyszkowie. 17 grudnia niepokonany pięściarz wagi super średniej zmierzy się z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata Javierem Franciso Macielem (33-14, 23 KO).

- Współczuję Krzyśkowi Głowackiemu, ponieważ początkowo ta grudniowa gala miała być w Wałczu, ale kontuzja odebrała mu występ przed własną publicznością. Gala została przeniesiona do Wyszkowa, a Andrzej Wasilewski i Jacek Szelągowski osiągnęli błyskawiczne porozumienie z miastem. Dla mnie to coś pięknego - opowiada Tryc.

Bilety na galę KBN Extra od kilku dni dostępne są w sprzedaży online. Od wtorku (14 grudnia) wejściówki będą dostępne także w kasach wyszkowskiej hali WOSiR - ul. Geodetów 45.

- Zostało mało czasu, ale gala w moim rodzinnym mieście, to zawsze coś wspaniałego. Mam nadzieję, że sala się zapełni i będę słyszał głośny doping kibiców - mówi podopieczny trenera Huberta Migaczewa.

Mateusz Tryc w tym roku stoczył już dwie zwycięskie walki. 30-latek, który klasyfikowany jest na 29. miejscu w światowym rankingu Boxrec, zadebiutował niedawno w rankingu federacji WBC i liczy, że wkrótce jego notowania będą jeszcze mocniejsze.

- Presja związana z występem przed własną publicznością na pewno się pojawi, ale będzie to pozytywna presja. Czuję ogromną radość i motywację, na pewno nie należę do zawodników, którzy mają problemy ze snem przed walkami - zapowiada zawodnik KnockOut Promotions.

W Wyszkowie wystąpi także Adam Balski (15-1, 9 KO), który za rywala miał będzie Wadima Nowopaszyna (6-3, 2 KO), zaś Maciej Sulęcki (29-2, 11 KO) stanie naprzeciw pogromcy Patryka Szymańskiego Fouada El Massoudi (17-15-1, 2 KO).Ponadto po raz drugi na przestrzeni kilku tygodniu do ringu wyjdzie obiecujący Rafał Wołczecki (4-0, 3 KO). Transmisja w TVP Sport.

Kup bilety na galę Knockout Boxing Night Extra w Wyszkowie >>

Add a comment

W serwisie ebilet.pl ruszyła sprzedaż biletów na galę Knockout Boxing Night Extra, która odbędzie się 17 grudnia w Wyszkowie. W walce wieczoru wystąpi ulubieniec miejscowych kibiców Mateusz Tryc (12-0, 7 KO). Niepokonany zawodnik kategorii super średniej w tym roku stoczył dwie walki. Notowany na 29. miejscu w światowym rankingu Boxrec wyszkowianin ostatni raz boksował w lipcu.

Specjalną atrakcją gali w Wyszkowie będzie powrót na ring Macieja Sulęckiego (29-2, 11 KO). Były pretendent do tytułu mistrza świata wagi średniej wystąpi między linami po raz pierwszy od ponad roku. W co-main evencie KBN Extra kibice zobaczą Adama Balskiego (15-1, 9 KO). Pięściarz grupy KnockOut Promotions stoczy pierwszy pojedynek od czasu majowej porażki z Mateuszem Masternakiem. Kartę walk uzupełni utalentowany Rafał Wołczecki (4-0, 3 KO). Od wtorku (14 grudnia) bilety będą dostępne także w kasach wyszkowskiej hali WOSiR - ul. Geodetów 45. Galę pokaże na żywo TVP Sport. 

Kup bilety na galę Knockout Boxing Night Extra w Wyszkowie >>

Add a comment

Nie dojdzie niestety do skutku planowany wcześniej na 17 grudnia w Wałczu powrót na ring Krzysztofa Głowackiego (31-3, 19 KO). Dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej złamał palec i nie zaboksuje na podczas najbliższej gali KnockOut Boxing Night.

Jak poinformował na Twitterze Andrzej Wasilewski, wobec kontuzji "Główki" możliwe jest przeniesienie imprezy do Warszawy lub Wyszkowa, czyli rodzinnego miasta Mateusza Tryca (12-0, 7 KO), którego pojedynek mógłby się stać nową główną atrakcją wieczoru. 

Tryc już od kilku tygodni szykuje się do startu w grudniu. Jak dowiedziała się redakcja ringpolska.pl, propozycję skrzyżowania rękawic z podopiecznym Huberta Migaczewa otrzymał między innymi Ryan Ford, jednak odrzucił przestawioną mu ofertę.

Add a comment

W pojedynku wieczoru piątkowej gali Challenger's Boxing Night by GIA w Turku boksujący w kategorii średniej Kamil Gardzielik (13-0, 3 KO) pokonał jednogłośnie na punkty byłego pretendenta do tytuł mistrza świata Joela Julio (39-7, 33 KO).

Walka toczona była w szybkim tempie i mogła się podobać. Kolumbijczyk wbrew obawom nie okopał się w defensywie, a Gardzielik dotrzymał słowa i pokazał boks na większym ryzyku. Julio miał swój moment w rundzie szóstej, gdy na chwilę zamroczył lokalnego faworyta. Polak odpowiedział w siódmej odsłonie, posyłając rywala na deski . Ostatecznie po ośmiu starciach sędziowie punktowali 80-72, 80-72, 78-74.

Wcześniej podczas tej samej imprezy super średni Mateusz Tryc (12-0, 7 KO) przełamał fizycznie i zastopował w czterech rundach Meksykanina Uriela Gonzaleza (18-8-1, 14 KO), zaś w boju w dywizji ciężkiej Piotr Łącz (2-0, 2 KO) wygrał przez techniczny nokaut w drugiej odsłonie z Alainem Banongo (3-3, 2 KO). 

Zwycięstwa zanotowali także m.in. Jan Czerklewicz (6-1, 2 KO), Mateusz Wojtasiński (1-0, 1 KO), Aleksander Bereżewski (3-0, 3 KO), Przemysław Kulig (2-2, 2 KO), Łukasz Pławecki (2-0, 1 KO) i Bartłomiej Szczęsny (3-0-1, 2 KO).

Add a comment

Mateusz Tryc (11-0, 6 KO) zakończył przygotowania przed drugą tegoroczną walką. W piątek na gali Challenger's Boxing Night by GIA 2 pięściarz grupy KnockOut Promotions zmierzy się z Urielem Gonzalezem (18-7-1, 14 KO).

- Mój rywal boksował m.in. z Jaime Munguią oraz kilkoma innymi zawodnikami. To bitny Meksykanin, który jest w ringu twardy oraz agresywny. Myślę, że nasza walka będzie widowiskowa - analizuje pięściarz z Wyszkowa.

Pochodzący z Meksyku pięściarz po raz ostatni walczył w grudniu. Na zawodowych ringach 36-latek poza byłym mistrzem świata wagi super półśredniej Jaime Munguią, miał okazję boksować m.in. niedawnym pretendentem do pasa mistrzowskiego w wadze średniej Stevenem Butlerem czy Patricem Volnym.

- Styl Gonzaleza bardzo mi pasuje. Myślę, że to będzie ringowa wojna i bitka, która spodoba się kibicom. Wychodzimy do ringu, dajemy z siebie wszystko i kto wytrzyma, ten wytrzyma - mówi podopieczny trenera Huberta Migeczewa.

W walce wieczoru lipcowej gali Kamil Gardzielik skrzyżuje rękawice z Joelem Julio. Kibice zobaczą także w akcji m.in. Jana Czerklewicza, Aleksandra Bereżewskiego czy Piotra Łącza. Transmisja w TVP Sport.

Add a comment

9 lipca na gali Challenger's Boxing Night by GIA 2 kolejny zawodowy pojedynek stoczy Mateusz Tryc (11-0, 6 KO). Najlepszy według portalu Boxrec.com polski pięściarz kategorii super średniej zmierzy się z Urielem Gonzalezem (18-7-1, 14 KO). - Będzie wojna, będzie bitka i który wytrzyma, ten wytrzyma - mówi podopieczny Huberta Migaczewa przed zbliżającą się walką.

Add a comment