Patronat medialny


 

Artur Szpilka i Siergoej Radczenko niczym Mike Tyson i Evander Holyfield - kiedyś ze sobą rywalizowali, dziś pozostają w dobrych relacjach. Na Instagramie Radczenki ukazały się właśnie podziękowania dla "Szpili" za pomoc na rzecz fundacji wspomagającej poszkodowanych przez rosyjską napaść na Ukrainę. Szpilka kolejną walkę stoczy na gali KSW 21 stycznia, mierząc się z Arkadiuszem Wrzoskiem.

Add a comment

8 lat temu w Krakowie odbyła się jedna z najlepszych gal w historii polskiego boksu zawodowego: Adamek - Szpilka. Szybki "Góral", "Szpila" na ważeniu w poważnej bieliźnie, emocji było co niemiara!

Add a comment

Choć Artur Szpilka przekonuje, że póki co ma dość boksu i poświęcił się całkowicie karierze w MMA, jest gotów pomóc Mateuszowi Masternakowi (47-5, 31 KO) pomóc przygotować się do walki o pas IBF wagi junior ciężkiej z leworęcznym Jayem Opetaią (22-0, 17 KO).

- To uzdolniony zawodnik, potrafi boksować technicznie, świetny pod kątem wydolnościowym. Wszystko zależy od Masternaka, od jego nastawienia. Będę na pewno kibicował Mateuszowi w pojedynku z Opetaią. Powiedziałem mu w niedzielę, że jeśli będzie potrzebował mojej pomocy, zawsze jestem dostępny, przyjadę na sparingi i pomogę mu za darmo, bo to zawsze może mu się przydać - stwierdził w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" Szpilka, który 28 stycznia stoczy swoją drugą walkę w KSE, mierząc się z Arkadiuszem Wrzoskiem.

Cały tekst na stronie Onet.pl >>

Add a comment

Artur Szpilka w rozmowie z ringpolska.pl skomentował zbliżający się pojedynek Deontaya Wildera (42-2-1, 41 KO) z Robertem Heleniusem (31-3, 20 KO). "Szpila" opowiedział też o swoich wrażeniach z mistrzowskiego boju z "Bronze Bomberem". 

Add a comment

Artur Szpilka w rozmowie z ringpolska.pl skomentował porażkę Adama Kownackiego z Alim Demirezenem i, bazując na własnych doświadczeniach z przeszłości, podzielił się opinią, jak postąpiłby teraz na miejscu "Babyface'a".

Add a comment

Brak opisu.

Artur Szpilka zamieścił w mediach społecznościowych swój komentarz do sobotniej walki Adama Kownackiego z Alim Demirezenem. Polak przegrał jednogłośnie na punkty z Turkiem podczas gali w Nowym Jorku.

- Przede wszystkim nie daj sobie wmówić co masz robić itp. Sam wiesz najlepiej co nie gra, co jest nie tak ale na pewno rozbity nie jesteś i to było widać w ostatniej walce - ocenia "Szpila".

- Na pewno nie jesteś już taki głodny jak byłeś, ale to może wrócić. Wszystko zależy od Ciebie, trzymam kciuki i nie patrz wstecz tylko tu i teraz - dodaje były pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej.

Artur Szpilka niedawno zadebiutował w formule MMA i pokonał Sergieja Radczenkę. We wrześniu "Szpila" stoczy swój drugi oficjalny pojedynek w klatce.

Add a comment

Artur Szpilka poznał oficjalnie nazwisko rywala, z którym zmierzy się 17 września w walce w formule MMA na gali organizowanej przez federację High League.

Przeciwnikiem "Szpili" będzie Denis "Bad Boy" Załęcki, który w przeszłości występował już na galach mieszanych sztuk walki i organizacji walk na gole pięści GROMDA.

- No i fruu sportowy pojedynek MMA z mistrzem Polski w K1 zaliczam walkę do tych z kategorii wyzwanie, tym bardziej ze Denis ma doświadczenie w walkach na ulicy - skomentował na Twitterze dzisiejszy komunikat Szpilka, który w swoim debiucie w MMA pokonał Siergieja Radczenkę.

Add a comment