Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Karolina OwczarzKarolina Owczarz (4-0, 1 KO) rozpoczęła treningi z Jarosławem Soroko, szkoleniowcem pomagającym w przygotowaniach m.in. pięściarzom grupy Portfel.pl oraz Michałowi Żeromińskiemu. Wcześniej 20-latka z Łodzi trenowała pod okiem Łukasza Landowskiego.

Owczarz ostatni raz boksowała rok temu podczas gali w Oświęcimiu. W ostatnim czasie pięściarka rozstała się z dotychczasowym promotorem, przeprowadziła się do Warszawy i rozpoczęła pracę w redakcji sportowej telewizji Polsat. Na ring Owczarz planuje wrócić jeszcze w pierwszej połowie roku.

Add a comment

Karolina Owczarz20-letnia Karolina Owczarz (4-0, 1 KO) zasiliła niedawno szeregi redakcji sportowej telewizji Polsat. W sobotę pięściarka z Łodzi zadebiutowała w roli reporterki podczas warszawskiej gali KSW 22, a wkrótce widzowie będą mogli ją także zobaczyć podczas pracy przy galach bokserskich. Owczarz zapewnia, że nie porzuciła jeszcze sportowych ambicji i niedługo planuje powrót na ring.

- Miesiąc temu przeprowadziłam się do Warszawy, wznowiłam treningi i być może za dwa miesiące będę już mogła stoczyć kolejną walkę - mówi niepokonana na zawodowych ringach pięściarka, która ostatni pojedynek stoczyła rok temu podczas gali w Oświęcimiu.

Add a comment

Karolina OwczarzGrupa Babilon Promotion zdecydowała się zakończyć współpracę ze zdobywającą jeszcze niedawno coraz większą popularność Karoliną Owczarz (4-0, 1 KO). Pięściarka z Łodzi ostatni pojedynek stoczyła w marcu ubiegłego roku podczas gali w Oświęcimiu.

19-latka z Łodzi przed rozpoczęciem zawodowej kariery stoczyła dwa nieoficjalne pojedynki w meksykańskim reality show pokazywanym przez telewizję MTV. Według portalu Boxrec obie walki zakończyły się porażkami Polki.

Add a comment

Karolina OwczarzKarolina Owczarz (4-0, 1 KO) szybko rozwiała wątpliwości odnośnie kontynuacji jej przygody z zawodowym boksem. 19-letnia zawodniczka grupy Babilon Promotion przebywa obecnie na urlopie w górach, jednak już za kilka tygodni zamierza powrócić do treningów.

- Już za około dwa tygodnie, a być może nawet kilka dni będę wiedziała więcej na temat mojej przyszłości. Na razie przebywam w górach, tutaj też cały czas się ruszam. Pozostaję aktywna - zapewnia Owczarz.

- Nie zamierzam jeszcze kończyć przygody z boksem, trochę chcę jeszcze powojować. Studia z pewnością nie będą mi w tym przeszkadzać - mówi pięściarka z Łodzi, która ostatni zawodowy występ zaliczyła w marcu podczas gali w Oświęcimiu.

Add a comment

Karolina OwczarzWygląda na to, że dłuższa przerwa od zawodowych startów czeka Karolinę Owczarz (4-0, 1 KO). Boksująca w kategorii lekkiej 19-latka pozostaje poza ringiem od marca, kiedy to pokonała jednogłośnie na punkty Irene Gambrah podczas gali w Oświęcimiu.

Owczarz od wiosny nie trenuje ze swoim stałym szkoleniowcem Łukaszem Landowskim. W maju zdała szkolny egzamin dojrzałości, jesienią rozpocznie studia. Kontynuacja jej bokserskiej kariery stoi pod znakiem zapytania. W gronie profesjonalistek łodzianka zadebiutowała we wrześniu ubiegłego roku.

Add a comment

Karolina OwczarzPrzygodę z dorosłym boksem i zawodowymi ringami Karolina Owczarz (4-0, 1 KO) rozpoczęła we wrześniu ubiegłego roku. W piątek 19-letna pięściarka grupy Babilon Promotion rozpoczęła zdawanie szkolnych egzaminów maturalnych.

- Pierwszy egzamin poszedł pomyślnie, ale to była tylko rozgrzewka przed kolejnymi siedmioma - uśmiecha się była już uczennica sportowego liceum w Łodzi.

Ostatni zawodowy pojedynek Owczarz stoczyła w Oświęciumiu, pokonując czarnoskórą Irene Gambrah. Na ring pięściarka wróci najprawdopodobniej 18 sierpnia podczas gali w Międzyzdrojach.

Add a comment

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Karoliną Owczarz (4-0, 1 KO), która wczoraj w Oświęcimiu po zaciętej walce pokonała jednogłośnie na punkty Irene Gambrah (1-1, 0 KO).

http://www.youtube.com/watch?v=r5rlcQL-FVw

Add a comment

Karolina Owczarz (4-0, 1 KO) pokonała jednogłośnie na punkty Irene Gambrah (1-1, 0 KO) podczas gali w Oświęcimiu. Pojedynek od pierwszych sekund był bardzo wyrównana, a Polka rozkręcała się wraz z upływającym czasem.

Na pierwszą rundę łodzianka wyszła mocno zestresowana i wyraźnie oddała to starcie rywalce z Ghany, która była skuteczniejsza i bardziej aktywna. W drugim starciu rywalizacja wyrównała się. Owczarz zaczęła wyprowadzać coraz więcej ciosów, choć w dalszym ciągu mało z nich dochodziło do celu.

W dwóch kolejnych odsłonach obraz walki dalej był bardzo chaotyczny. Niemka często klinczowała i nie pozwalała na wymiany w półdystansie. Dla Polki był to zdecydowanie najtrudniejszy pojedynek w zawodowej karierze.

Add a comment

Karolina OwczarzW bojowym nastroju przybyła do Oświęcimia Irene Gambrah (1-0, 0 KO), która dzisiaj podczas gali organizowanej przez grupę Babilon Promotion zmierzy się z Karoliną Owczarz (3-0, 1 KO). Niemka zapowiada, że łatwo pokona 19-letnią Polkę i po raz pierwszy wygra w zawodowej karierze wygra przed czasem.

- Po prostu ją zniszczę. Jestem od niej silniejsza, widziałam jej kilka walk, znam jej słabe strony. Jestem pewna, że wygram przed czasem. Ona jest za delikatna do boksu - powiedziała Gambrah.

- Ja też mogę mówić, że ją zniszczę, ale co to da? - ripostuje Owczarz. Wiem o niej niewiele, widziałam jedną walkę w kickboxingu sprzed dwóch lat. Wszystko okaże się w ringu. Miałam dobre przygotowania i czuję się dużo silniejsza fizycznie w porównaniu z poprzednimi pojedynkami.

Głównym wydarzeniem gali w Oświęcimiu będzie rewanżowa walka Krzysztofa Cieślaka z Felixem Lorą. Transmisja na żywo w Canal+ Sport od 22:45

Add a comment