Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Sławomir ZiemlewiczSławomir Ziemlewicz (22-8-2, 4 KO) przegrał przez nokaut w szóstej rundzie z Patrickiem Bogerem (7-1, 2 KO) na gali w szwedzkim Karlstad. Był to pierwszy zawodowy występ Polaka od października ubiegłego roku i druga w zawodowej karierze porażka przed czasem.

Podczas tej samej gali były pretendent do mistrzowskiego tytułu wagi ciężkiej Danny Williams (44-10, 33 KO) pokonał niejednogłośnie na punkty Alfreda Cole'a (35-16-3, 16 KO).

Add a comment

Sławomir Ziemlewicz3 września na gali w szwedzkim Karlstad na ring powróci Sławomir Ziemlewicz (22-7-2, 4 KO). Pięściarz skrzyżuje rękawice z Patrickiem Bogere (6-1, 1 KO) w pojedynku zakontraktowanym na sześć rund.

"Dziki" miał stoczyć swój pierwszy tegoroczny pojedynek w maju na gali w Czechach, jednak jego rywal doznał kontuzji na kilka dni przed walką i pojedynek został odwołany. Ostatni profesjonalny bój 32-letni pięściarz stoczył w październiku.

Add a comment

Sławomir ZiemlewiczByć może 27 maja w czeskim Uściu na gali niemieckiej grupy SES swoją kolejną wyjazdową walkę stoczy Sławomir Ziemlewicz (22-7-2, 4 KO). Rywalem "Dzikiego" miałby być niepokonany Gruzin Sergio Vartanov (9-0, 4 KO).

- Faktycznie, otrzymaliśmy taką propozycję. Jest całkiem prawdopodobne, że z niej skorzystamy i Sławek zaboksuje z Vartanowem - potwierdził  w rozmowie z ringpolska.pl Andrzej Wasilewski.

Sławomir Ziemlewicz po raz ostatni wychodził między liny w październiku ubiegłego roku, kiedy na gali w warszawskim Hiltonie pokonał na punkty Borisa Berga.

Add a comment

Prezentujemy wywiad ze Sławomirem Ziemlewiczem (22-7-2, 4 KO), który w sobotę na "Wojak Boxing Night" w hotelu Hilton pokonał jednogłośnie na punkty Borisa Berga (3-1-1, 2 KO).

http://www.youtube.com/watch?v=o-2t5AAW7Wo

Add a comment

Sławomir ZiemlewiczW pojedynku kategorii półśredniej gali "Wojak Boxing Night" rozgrywanej w warszawskim hotelu "Hilton", Sławomir Ziemlewicz (22-7-2, 4 KO) pokonał jednogłośnie na punkty Borisa Berga (3-1-1, 2 KO). Po zakończeniu zakontraktowanego dystansu wszyscy sędziowie jednomyślnie wskazali zwycięstwo Polaka.

Zdecydowanie mniejszy fizycznie przybysz z Niemiec, który nie tak dawno sensacyjnie zremisował z Maciejem Zeganem, od pierwszej rundy miał ogromne problemy z dosięgnięciem ciała Ziemlewicza. Pięściarz grupy KnockOut Promotions skutecznie trzymał Berga na dystans lewym prostym, a zapędy rywala zawodnika znad Wisły jeszcze bardziej studziły szybko wyprowadzane prawe sierpowe. Ciosy te często dochodziły do szczęki Niemca, ale ten wcale nie przestraszył się mocniej zbudowanego oponenta i ruszył w odwecie do przodu.

Ziemlewicz cały czas starał się nie dopuszczać do starć w półdystansie wyprowadzając mnóstwo ciosów prostych, ale nieugięty Berg nieustannie szedł do przodu i narzucił Polakowi bardzo wysokie tempo. "Dziki" pewnie wygrywał wszystkie starcia, ale nawet przez moment w powietrzu nie wisiało zwycięstwo przed czasem. Ambitny Niemiec  wywierał presję na Ziemlewiczu, ale nie popierał jej równie dużą ilością wyprowadzanych uderzeń. Dla Polaka była to druga wygrana od czasu czerwcowej porażki z Philem Lo Greco.

Add a comment

ZiemlewiczTrzy tygodnie temu Boris Berg (3-0-1, 2 KO) sprawił ogromną sensację, remisując z byłym pretendentem do tytułu czempiona wagi lekkiej Maciejem Zeganem. Remis z niemieckim pięśiarzem kosztował "Boom Booma" utratę szansy na walkę o mistrzostwo świata i spadek w rankingu federacji WBO.

W najbiższą sobotę Berg na gali "Hilton Boxing Night" zmierzy się z kolejnym Polakiem - Sławomirem Ziemlewiczem (21-7-2, 4 KO).

- Muszę przyznać, że Berg podbudowany świetną walką z Zeganem ani chwilę nie zastanawiał się nad przyjazdem nad Wisłę, zapewne jest przekonany, że znów zafunduje naszym kibicom niemiłą niespodziankę. Teraz w rękach Sławka jest, by pokazać Niemcowi, co potrafią polscy pięściarze - mówi promotor Ziemlewicza Andrzej Wasilewski.

Główną walką wieczoru warszawskiej gali będzie starcie w wadze półciężkiej pomiędzy Dawidem Kosteckim i Gujańczykiem Seanem Corbinem.

Add a comment

Zapraszamy do wysłuchania krótkiej rozmowy ze Sławomirem Zielmewiczem (21-7-2, 4 KO), który w niedzielę na gali w Łomiankach pewnie wypunktował Konstantinsa Sakarę (6-15-1, 6 KO).

http://www.youtube.com/watch?v=i9abMUez9eM

Add a comment

Jutro na gali w Łomiankach Sławomir Ziemlewicz (20-7-2, 4 KO) zmierzy się w sześciorundowym pojedynku z Konstantinsem Sakarą (6-14-1, 5 KO). Dla "Dzikiego" będzie to pierwsza walka od czasu czerwcowej porażki z Philem Lo Greco w starciu o pas WBC INternational wagi półśredniej.

http://www.youtube.com/watch?v=wXIY2cqLN40

Bezpośrednią transmisję z niedzielnej gali, której główną atrakcją będzie starcie Krzysztofa Cieślaka z Dariuszem Snarskim o tytuły WBC Baltic, BBU i Międzynarodowego Mistrza Polski wagi lekkiej, przeprowadzi TVP Info - początek programu o godz. 17.05.

Add a comment