Patronat medialny


 


7 września ostatni zawodowy pojedynek stoczy Krzysztof Cieślak (23-7, 7 KO). 34-letni "Skorpion" pożegna się z ringiem podczas organizowanej przez Dariusza Snarskiego gali w Białymstoku.

Jesienią ubiegłego roku Cieślak wrócił na ring po ponad 3-letniej przerwie, jednak w marcu przegrał na punkty z Artemem Ayvazidim i jesienią wejdzie między liny po raz ostatni. Nazwisko jego rywala na razie nie jest jeszcze znane.

"Skorpion" boksuje zawodowo od września 2007 roku. Podczas imprezy w Białymstoku kibice zobaczą w akcji także m.in. Przemysława Gorgonia, Timura Kuzachmedowa oraz Aleksandra Babanowa.

Add a comment

Tomasz Babiloński, promotor Tomasza Babilońskiego, był bardzo zadowolony z postawy Michała Cieślaka (19-0, 13 KO) w zwycięskiej walce z Olanrewaju Durodolę (29-7, 27 KO). Szef Babilon Promtion uważa, że niepokonany radomianin może pójść w ślady Krzysztofa Głowackiego i sięgnąć niebawem po mistrzowski pas kategorii junior ciężkiej.

Add a comment

Dziś na gali w Białymstoku na ring po ponad 3-letniej przerwie powróci były młodzieżowy mistrz świata IBF wagi super piórkowej Krzysztof Cieślak (22-6, 7 KO). Rywalem "Skorpiona" na gali w Białymstoku będzie Andrei Sudas (8-22-1, 6 KO).

Add a comment

7 kwietnia na gali w Legionowie kolejną walkę stoczy niepokonany na zawodowych ringach Michał Cieślak (15-0, 10 KO). Pięściarz z Radomia w swoim poprzednim występie zadebiutował w wadze ciężkiej, jednak promotor Tomasz Babiloński przekonuje, że jego podopieczny nie pójdzie w ślady Tomasza Adamka i Artura Szpilki i nie zmieni kategorii wagowej.

- W wadze junior ciężkiej Adamek byłby jeszcze długo mistrzem świata, zaś Szpilka sięgnąłby po pas czempiona. Obydwu to się nie udało w ciężkiej. Cieślaka nie stać na tak pochopny krok, bowiem jest za "mały" na królewską kategorię, w której jest wielu zawodników mających 2 metry wzrostu i ważących 110 kg. On zdecydowanie odbiegałby warunkami fizycznymi - stwierdził Babiloński w rozmowie z Polską Agencją Prasową.

Nazwisko przeciwnika Michała Cięślaka na galę w Legionowie nie zostało jeszcze ogłoszone. Podczas tej samej imprezy w ringu zaprezentować mają się także Mateusz Tryc (5-0, 4 KO) i Rafał Grabowski (1-0, 1 KO).

Add a comment

7 kwietnia na gali w Legionowie na ring powrócić ma były młodzieżowy mistrz świata wagi super piórkowej Krzysztof Cieślak (22-6, 7 KO). Dla 32-letniego pięściarza będzie to powrót na ring po blisko trzyletniej przerwie. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu, przed Wami Krzysztof "Golden Scorpion King Money Way" Cieślak!

Add a comment

7 kwietnia na gali w Legionowie wróci na ring były młodzieżowy mistrz świata wagi super piórkowej Krzysztof Cieślak (22-6, 7 KO). Dla 32-letniego pięściarza będzie to powrót na ring po blisko trzyletniej przerwie.

- Wracam i zobaczę, czy ja jeszcze potrafię to robić. Na razie myślę, żeby robić to bardziej dla przyjemności, niż celować w walki z mocnymi zawodnikami, ale wszystko okaże się po moim pierwszym pojedynku - tłumaczy Cieślak.

W Legionowie jego przeciwnikiem będzie prawdopodobnie Białorusin Aliaksandr Abramienka. Podczas tej samej gali kibice mają zobaczyć w akcji także m.in. Michała Cieślaka, Mateusza Tryca i Rafała Grabowskiego.

Add a comment

Dwaj czołowi polscy junior ciężcy Mateusz Masternak (36-4, 26 KO) i Michał Cieślak (11-0, 7 KO) będą gośćmi dzisiejszego wydania magazyny sportów walki "Puncher". Emisja w Polsacie Sport News o godz. 20.00.

Masternak i Cieślak to uczestnicy zaplanowanej na 2 kwietnia w Krakowie piątej edycji gali Polsat Boxing Night - pierwszy zmierzy się z Erikiem Fieldsem (24-3, 16 KO), zaś drugiego czeka konfrontacja z Francisco Palaciosem (23-3, 14 KO). Obaj pięściarze w trakcie przygotowań do zbliżającego się występu mieli okazję sparować ze sobą a także z głównym bohaterem krakowskiej imprezy - Tomaszem Adamkiem (50-4, 30 KO).

Add a comment

Były młodzieżowy mistrz świata wagi super piórkowej Krzysztof Cieślak (22-6, 7 KO) rozpoczyna swoją trenerską przygodę. 30-letni "Skorpion" będzie w najbliższym czasie prowadził zajęcia w klubie "Pięściarz" przy ulicy Kondratowicza 25 w Warszawie.

- Zapraszam wszystkich na zajęcia, podczas których będę starał się przekazać swoją wiedzę i doświadczenie. Zapraszam na zajęcia grupowe, jak i treningi indywidualne. Szczegółów należy dowiadywać się z klubie Pięściarz - mówi Cieślak, który jesienią ma zamiar stoczyć pożegnalną walkę bokserską.

- Mój ostatni występ pokazał, że nie mam już zdrowia do tego sportu. Czas poszukać nowej drogi. Chcę pozostać przy boksie, dlatego będę teraz pracował jako trener - zapowiada występujący na zawodowych ringach od 2007 roku Cieślak.

Add a comment