Patronat medialny


 


7 września ostatni zawodowy pojedynek stoczy Krzysztof Cieślak (23-7, 7 KO). 34-letni "Skorpion" pożegna się z ringiem podczas organizowanej przez Dariusza Snarskiego gali w Białymstoku.

Jesienią ubiegłego roku Cieślak wrócił na ring po ponad 3-letniej przerwie, jednak w marcu przegrał na punkty z Artemem Ayvazidim i jesienią wejdzie między liny po raz ostatni. Nazwisko jego rywala na razie nie jest jeszcze znane.

"Skorpion" boksuje zawodowo od września 2007 roku. Podczas imprezy w Białymstoku kibice zobaczą w akcji także m.in. Przemysława Gorgonia, Timura Kuzachmedowa oraz Aleksandra Babanowa.

Add a comment

Tomasz Babiloński, promotor Tomasza Babilońskiego, był bardzo zadowolony z postawy Michała Cieślaka (19-0, 13 KO) w zwycięskiej walce z Olanrewaju Durodolę (29-7, 27 KO). Szef Babilon Promtion uważa, że niepokonany radomianin może pójść w ślady Krzysztofa Głowackiego i sięgnąć niebawem po mistrzowski pas kategorii junior ciężkiej.

Add a comment

Dziś na gali w Białymstoku na ring po ponad 3-letniej przerwie powróci były młodzieżowy mistrz świata IBF wagi super piórkowej Krzysztof Cieślak (22-6, 7 KO). Rywalem "Skorpiona" na gali w Białymstoku będzie Andrei Sudas (8-22-1, 6 KO).

Add a comment

7 kwietnia na gali w Legionowie kolejną walkę stoczy niepokonany na zawodowych ringach Michał Cieślak (15-0, 10 KO). Pięściarz z Radomia w swoim poprzednim występie zadebiutował w wadze ciężkiej, jednak promotor Tomasz Babiloński przekonuje, że jego podopieczny nie pójdzie w ślady Tomasza Adamka i Artura Szpilki i nie zmieni kategorii wagowej.

- W wadze junior ciężkiej Adamek byłby jeszcze długo mistrzem świata, zaś Szpilka sięgnąłby po pas czempiona. Obydwu to się nie udało w ciężkiej. Cieślaka nie stać na tak pochopny krok, bowiem jest za "mały" na królewską kategorię, w której jest wielu zawodników mających 2 metry wzrostu i ważących 110 kg. On zdecydowanie odbiegałby warunkami fizycznymi - stwierdził Babiloński w rozmowie z Polską Agencją Prasową.

Nazwisko przeciwnika Michała Cięślaka na galę w Legionowie nie zostało jeszcze ogłoszone. Podczas tej samej imprezy w ringu zaprezentować mają się także Mateusz Tryc (5-0, 4 KO) i Rafał Grabowski (1-0, 1 KO).

Add a comment

7 kwietnia na gali w Legionowie na ring powrócić ma były młodzieżowy mistrz świata wagi super piórkowej Krzysztof Cieślak (22-6, 7 KO). Dla 32-letniego pięściarza będzie to powrót na ring po blisko trzyletniej przerwie. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu, przed Wami Krzysztof "Golden Scorpion King Money Way" Cieślak!

Add a comment

7 kwietnia na gali w Legionowie wróci na ring były młodzieżowy mistrz świata wagi super piórkowej Krzysztof Cieślak (22-6, 7 KO). Dla 32-letniego pięściarza będzie to powrót na ring po blisko trzyletniej przerwie.

- Wracam i zobaczę, czy ja jeszcze potrafię to robić. Na razie myślę, żeby robić to bardziej dla przyjemności, niż celować w walki z mocnymi zawodnikami, ale wszystko okaże się po moim pierwszym pojedynku - tłumaczy Cieślak.

W Legionowie jego przeciwnikiem będzie prawdopodobnie Białorusin Aliaksandr Abramienka. Podczas tej samej gali kibice mają zobaczyć w akcji także m.in. Michała Cieślaka, Mateusza Tryca i Rafała Grabowskiego.

Add a comment

Dwaj czołowi polscy junior ciężcy Mateusz Masternak (36-4, 26 KO) i Michał Cieślak (11-0, 7 KO) będą gośćmi dzisiejszego wydania magazyny sportów walki "Puncher". Emisja w Polsacie Sport News o godz. 20.00.

Masternak i Cieślak to uczestnicy zaplanowanej na 2 kwietnia w Krakowie piątej edycji gali Polsat Boxing Night - pierwszy zmierzy się z Erikiem Fieldsem (24-3, 16 KO), zaś drugiego czeka konfrontacja z Francisco Palaciosem (23-3, 14 KO). Obaj pięściarze w trakcie przygotowań do zbliżającego się występu mieli okazję sparować ze sobą a także z głównym bohaterem krakowskiej imprezy - Tomaszem Adamkiem (50-4, 30 KO).

Add a comment

Były młodzieżowy mistrz świata wagi super piórkowej Krzysztof Cieślak (22-6, 7 KO) rozpoczyna swoją trenerską przygodę. 30-letni "Skorpion" będzie w najbliższym czasie prowadził zajęcia w klubie "Pięściarz" przy ulicy Kondratowicza 25 w Warszawie.

- Zapraszam wszystkich na zajęcia, podczas których będę starał się przekazać swoją wiedzę i doświadczenie. Zapraszam na zajęcia grupowe, jak i treningi indywidualne. Szczegółów należy dowiadywać się z klubie Pięściarz - mówi Cieślak, który jesienią ma zamiar stoczyć pożegnalną walkę bokserską.

- Mój ostatni występ pokazał, że nie mam już zdrowia do tego sportu. Czas poszukać nowej drogi. Chcę pozostać przy boksie, dlatego będę teraz pracował jako trener - zapowiada występujący na zawodowych ringach od 2007 roku Cieślak.

Add a comment

- Doradziłem Krzysztofowi "Skorpionowi" Cieślakowi definitywne zakończenie sportowej kariery - mówi organizator sobotniej gali Tymex Boxing Promotion Mariusz Grabowski, na której ten pięściarz przegrał na punkty z Rumunem Oszkarem Fiko.

- Abstrahując od werdyktu, czy był sprawiedliwy czy też nie, Krzysztof Cieślak powinien zakończyć karierę. Jak na boksera nie jest starym zawodnikiem, ma 30 lat, ale widać, że dawne wypadki drogowe zrobiły swoje. Szkoda jego zdrowia i lepiej aby pożegnał się z pięściarstwem. Rewanż z Fiko? Ale w jakim celu i co miałby nim udowodnić - powiedział Mariusz Grabowski, który dla odmiany zamierza kontynuować współpracę z Damianem Jonakiem.

W głównej walce w Inowrocławiu Damian Jonak wypunktował po 10 rundach Tunezyjczyka Ayouba Nefziego i odniósł już 39 zwycięstwo na zawodowych ringach. - Podczas sobotniej na gali z mojej grupy Tymex najlepiej zaprezentowali się Michał Żeromiński i Ewa Brodnicka. Michał był dobrze przygotowany, a nie przetrenowany jak to się zdarzało. Jego występ wyglądał bardzo obiecujący w perspektywie kolejnych pojedynków. Z kolei Ewa miała najtrudniejszą rywalkę w karierze, bardzo agresywną Włoszkę Gentili. W rankingu boxrec wyprzedziła już Ewę Piątkowską - mówił promotor.

Bardzo możliwe, że do wyczekiwanej walki Ewy Brodnickiej z Ewą Piątkowską dojdzie we wrześniu na Polsat Boxing Night w Łodzi. - My już się zgodziliśmy, czekamy na ruch z drugiej strony. Ale być może usłyszymy, że Ewa Piątkowka ma inne plany - dodał Mariusz Grabowski.

Zadowolony był z debiutu Marcina Siwego oraz drugiego zwycięstwa Michała Leśniaka, znacznie niżej ocenił kolejny występ Nikodema Jeżewskiego. - Waga ciężka wzbudza zainteresowanie, a Marcin Siwy wciąż nie pokazał polskim kibicom na co go stać. Michał Leśniak zdemolował swego przeciwnika, co z jednej strony cieszy, a z drugiej chciałbym zobaczyć go na pełnym dystansie 4, a potem więcej rund. Słabo wypadł Nikodem Jeżewski i musimy znaleźć tego przyczyny - podsumował szef Tymexu.

Za miesiąc - 19 czerwca kolejna gala w Ostrowcu Św. Wydarzeniem będzie kolejna walka wracającego na szczyt w kategorii ciężkiej Mariusza Wacha. Kto będzie jego rywalem? Odpowiedź poznamy podczas czwartkowej konferencji prasowej, o g. 14:30 w hali MOSiR w Ostrowcu.

Add a comment