Patronat medialny


 


W karcie walk MB Boxing Night 6 pozostało coraz mniej wolnych miejsc. Grupa MB Promotions umieściła w rozpisce pojedynek niepokonanych pięściarzy. W polsko-białoruskiej konfrontacji Kamil Gardzielik (9-0, 3 KO) skrzyżuje rękawice z Mikalaiem Kuzmitskim (11-0, 9 KO). Wydarzenie odbędzie się już 23 listopada w Dąbrowie Górniczej.

Grupa MB Promotions przygotowała dla kibiców kolejne ciekawe zestawienie, które znalazło się w rozpisce nadchodzącego wielkimi krokami wydarzenia. W karcie walk wylądowała walka dwóch młodych i nadal niepokonanych pięściarzy, którzy skrzyżują rękawice już 23 listopada w Dąbrowie Górniczej. Na MB Boxing Night 6 jubileuszową, dziesiątą walkę zawodową stoczy Kamil Gardzielik. Dla 27-latka będzie to pojedynek wyjątkowy również ze względu na debiut w nowej grupie promotorskiej. Oficjalnie pięściarz rozpoczął współpracę z Mateuszem Borkiem i zespołem MB Promotions.

Gardzielik to utytułowany amator, który w 2016 roku postanowił spróbować swoich sił w zawodowym boksie. Od tamtej pory stoczył dziewięć pojedynków i bez większych problemów wszystkie zwyciężył. Na swoim rozkładzie ma wygrane m.in. z Artemem Karpetsem, Damianem Mielewczykiem, Przemysławem Gorgoniem czy byłym rywalem Damiana Jonaka - Marcosem Jesusem Cornejo. Przed nowym nabytkiem grupy MB Promotions kolejne wyzwanie. Już 23 listopada Gardzielik skrzyżuje rękawice z niepokonanym Mikalaiem Kuzmitskim. Białorusin stoczył do tej pory jedenaście zawodowych pojedynków i wszystkie wygrał. Co więcej, dziewięciu swoich przeciwników posyłał na deski.

Walka została zakontraktowana w limicie kategorii junior średniej na dystansie ośmiu rund. Bilety dostępne na ebilet.pl.

Add a comment

Wczoraj na gali w Poznaniu Kamil Gardzielik (7-0, 3 KO) zastopował Gruzina Giorgija Jincharadze (14-10, 8 KO). Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z pięściarzem Fight Events, który powróci między liny 4 maja w Kościerzynie.

Add a comment

17 marca na gali w Poznaniu kolejną walkę stoczy Kamil Gardzielik (6-0,2 KO). Pięściarz z Konina, który za rywala miał będzie Giorgiego Jincharadze (14-9, 8 KO), do zbliżającej się walki przygotowuje się pod okiem Andrzeja Liczika.

Add a comment

13 października na gali w Nowym Dworze Mazowieckim kolejną walkę stoczy promowany przez grupę Fight Events Kamil Gardzielik (4-0, 2 KO). Rywalem pięściarza z Konina będzie Artiom Karpec (21-5, 6 KO). Pojedynek zakontraktowano na 6 rund w kategorii średniej. 

Główną atrakcją październikowej gali będzie rewanżowe starcie pomiędzy Jordanem Kulińskim (4-0-1, 1 KO) i Norbertem Dąbrowskim (20-7-1, 8 KO). Między linami zaprezentuje się także Mateusz Tryc (3-0, 3 KO).

Bilety na galę w Nowym Dworze Mazowieckim dostępne są w sprzedaży internetowej w cenie od 20 PLN na stronie eventim.pl.

Kup bilet na galę w Nowym Dworze Mazowieckim >> 

Add a comment

Wołodymir Romanenko (6-6, 5 KO) będzie rywalem Kamila Gardzielika (3-0, 1 KO) podczas gali, która odbędzie się 16 września w Koninie. Pojedynek zakontraktowano na sześć rund.

Dla 25-letniego Gardzielika będzie to trzeci tegoroczny występ. Ostatni raz boksował w maju, wygrywając na punkty z Przemysławem Gorgoniem.

Głównym wydarzeniem tej imprezy będzie walka o mistrzostwo Polski wagi średniej pomiędzy Aleksandrem Streckim i Bartłomiejem Grafką.

Add a comment