Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Przemysław Zyśk (19-2, 6 KO) kończy kolejny tydzień sparingów przed walką z Rafałem Wołczeckim (11-0, 7 KO). "Ostrołęcki Taran" stoczy w ten sposób drugi tegoroczny pojedynek i nie ukrywa, że intensywne tempo startów mu odpowiada.

- Kiedy walczę często, to mogę się rozwijać i nabierać doświadczenia. Do walki z Rafałem przygotowuję się na miejscu. Baza formy pozostała po ostatnim cyklu przygotowań. O samej walce wiedzieliśmy z odpowiednim wyprzedzeniem. Druga strona prowadziła dłuższe negocjacje, no ale Rafał jest niepokonany i walczy u siebie więc rozumiem - mówi Zyśk.

Pięściarz grupy KnockOut Promotions udowodnił w ostatnich latach, że nie obawia się wyzwań i jest gotowy przyjmować także zagraniczne pojedynki. Tym razem Zyśk skrzyżuje rękawice z niepokonanym wrocławianinem podczas gali organizowanej w rodzinnym mieście rywala. Pojedynek będzie główną atrakcją gali KnockOut Boxing Night 34, która odbędzie się 20 kwietnia w stolicy Dolnego Śląska.

- Rafał będzie jednym z największych wyzwań w mojej karierze. Przewiduję, że będzie chciał mi urwać głowę na swojej ziemi. Na pewno damy piorunujący pojedynek - zapowiada Zyśk.

Główną atrakcją gali KBN 34 we Wrocławiu będzie pojedynek niedawnego pretendenta do tytułu mistrza świata Mateusza Masternaka z byłym mistrzem Unii Europejskiej Jeanem Jacquesem Olivierem. Kibice zobaczą także pojedynki z udziałem m.in. Kamila Bednarka i Kamila Gardzielika oraz rewanż Kamila Ślendaka z Cristianem Lopezem.

KUP BILET NA GALĘ KBN34 WE WROCŁAWIU! >>

Add a comment

Po niezbyt aktywnych dwóch latach, Przemysław Zyśk (19-2, 6 KO) przygotowuje się do drugiego ringowego występu na przestrzeni kilku tygodni. 20 kwietnia na gali KnockOut Boxing Night 34, "Ostrołęcki Taran" skrzyżuje rękawice z Rafałem Wołczeckim (11-0, 7 KO).

Pojedynek został zakontraktowany w limicie wagi średniej. Zyśk większość profesjonalnych pojedynków stoczył w lżejszej kategorii, jednak podjął wyzwanie i zmierzy się z niepokonanym wrocławianinem.

- Był znak zapytania dotyczący kategorii wagowej. Rafał nie jest w stanie zejść niżej, a będziemy boksować jeszcze z kilogramem tolerancji. To oczywiście nie było mi na rękę, ale wyzwanie przyjęte. Robimy to! - deklaruje Zyśk.

- Pojedynek z Wołczeckim traktuję bardzo poważnie. Czy bardziej ambicjonalnie niż pozostałe? Nie sądzę. To dla mnie kolejna furtka do większych walk. Trzeba dać z siebie wszystko. Rafał jest niepokonany, więc było by bardzo miło wygrać z nim we Wrocławiu - dodaje pięściarz grupy KnockOut Promotions.

Pięściarz z Ostrołęki liczy na zwycięstwo i większą aktywność w najbliższych miesiącach. W ostatnim zawodowym występie Zyśk wygrał na punkty z Kamilem Urbańskim.

- Ostatnie dwa lata i tylko dwie walki zagraniczne w tym czasie nie spełniają moich ambicji. Potrzebuję startów, jak najwięcej walk, ponieważ podczas przygotowań dajesz z siebie dużo więcej, robisz sparingi, szkolisz technikę, stajesz się lepszy. Im częściej będę walczył, tym będę lepszy - zapowiada 31-latek.

Główną atrakcją gali KBN 34 we Wrocławiu będzie pojedynek niedawnego pretendenta do tytułu mistrza świata Mateusza Masternaka z byłym mistrzem Unii Europejskiej Jeanem Jacquesem Olivierem. Kibice zobaczą także pojedynki z udziałem m.in. Kamila Bednarka i Kamila Gardzielika.

KUP BILET NA GALĘ KBN34 WE WROCŁAWIU! >>

Add a comment

Przemysław Zyśk (19-2, 6 KO) wygrał jednogłośnie na punkty z Kamilem Urbańskim (3-2, 2 KO) podczas gali KnockOut Boxing Night 33 w Białymstoku. Po ośmiu rundach bardzo intensywnego pojedynku sędziowie punktowali 76-75 i dwukrotnie 78-73 dla "Ostrołęckiego Tarana".

Walka od początku była bardzo aktywna z obu stron. Urbański od pierwszego gongu starał się zepchnąć rywala do obrony, ale Zyśk odpowiadał mocnymi kombinacjami ciosów prostych. Urbański już po pierwszej rundzie schodził do narożnika z rozbitym nosem.

Obaj pięściarze wyprowadzali wiele ciosów, co przełożyło się na trochę wolniejsze tempo w finałowych rundach. Pod koniec siódmego starcia Zyśk zachwiał przeciwnikiem po serii ciosów sierpowych. W ósmej rundzie Urbański ostatecznie padł na deski, czym pięściarz z Ostrołęki przypieczętował swoje zwycięstwo.

W pojedynku otwierającym kartę walk gali KBN 33, boksujący w kategorii ciężkiej Piotr Łącz (8-0, 6 KO) wygrał jednogłośnie na punkty z Pavlo Krolenko (3-14-1, 2 KO). Po sześciu rundach sędziowie punktowali 59-54 i dwukrotnie 60-53.

Add a comment

- Ponad 2 lata nie boksowałem w Polsce, moja kariera trochę zwolniła, dlatego mam nadzieję, że to początek czegoś nowego - mówi Przemysław Zyśk (18-2, 6 KO) przed sobotnią galą Knockout Boxing Night 33 w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku.

- Bardzo się cieszę, że zaboksuję na tej gali. Spodziewam się świetnego eventu sportowego, a chociażby ze względu na Kamila Szeremetę, którego miasto Białystok mocno wspiera – powiedział Przemysław Zyśk, który spotka się w ringu z innym zawodnikiem KnockOut Promotions Kamilem Urbańskim (3-1, 2 KO).

Pochodzący z Ostrołęki Przemysław Zyśk przegrał w 2022 roku walkę o tytuł mistrzowski IBO w super półśredniej z Samem Eggingtonem, a w 2023 roku z Roarke Knappem. Wymienione pojedynki stoczył w Anglii i Republice Południowej Afryki. Z kolei Kamil Urbański podczas letniej gali w Mrągowie poniósł porażkę z Yanielem Evanderem Riverą. - To trochę jakby nasza weryfikacja. On ostatnio zawiódł, a ja również. Kamil Urbański będzie chciał wygrać, mój plan i cel jest taki sam. Świetnie, że dostanę szansę już na początku roku - dodał "Ostrołęcki Taran".

Z 20 zawodowych walk, Przemysław Zyśk wygrał 18, w tym kilka w swoim "regionie", tzn. w Ostrołęce, Suwałkach, Łomży, Mrągowie i Augustowie. - Nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa i mocno wierzę, że jestem w stanie boksować na wysokim poziomie. Muszę się tylko odbudować i częściej walczyć. Bo dzięki regularnym pojedynkom mogę wejść na stopień wyżej - ocenił.

Opowiadając o Kamilu Urbański, Przemysław Zyśk przyznał: - Mimo że zaczął niedawno karierę zawodową, jest bardzo groźnym i mocnym przeciwnikiem. Wiązano z nim duże nadzieje, tak jak ze mną zresztą. Każdy z nam zostawi serce w ringu. Na muszę udowodnić, że nie byłem 47 na świecie z przypadku i że można na mnie stawiać.

Doświadczony pięściarz podkreślił, że przed walkami oglądam swoich rywali. - Mój trener Adrian Ali Ahmad również studiuje pojedynki przeciwników i bardzo dobrze wie, jak musimy podejść do rywalizacji. Plan jest, a teraz tylko trzeba go zrealizować. Jeżeli chodzi o studiowanie moich walk przez Kamila, to na na pewno nie ostatnie, bo nie pokazałem w nich zupełnie nic. I pozostał duży niedosyt.

Cele na 2024 rok? - Przynajmniej 3-4 walki. Tego chcę! Powtórzę, że chciałbym częściej boksować, zająć się na 100 procent sportem, a to mi da tylko systematyczność pojedynków. Pozdrawiam wszystkich kibiców pieściarstwa. Jeszcze wrócę – dodał Przemysław Zyśk, który zadebiutuje w białostockiej Operze i Filharmonii Podlaskiej. W walce wieczoru gali KnockOut Boxing Night 33 w Białymstoku dojdzie do pojedynku byłego Mistrza Europy kategorii średniej Kamila Szeremety z Abelem Miną o tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski. Kibice zobaczą w akcji również m.in. 2-krotnego Mistrza Świata Krzysztofa Włodarczyka, Fiodora Czerkaszyna, Rafała Wołczeckiego i mieszkającego w Polsce Kubańczyka Ihosvanego Garcię. Sponsorem Głównym wydarzenia jest ORLEN Paliwa.

Add a comment

24 lutego na gali Knockout Boxing Night 33 w Białymstoku dojdzie do walki pomiędzy Przemysławem Zyśkiem (18-2, 6 KO) i Kamilem Urbańskim (3-1, 2 KO).

Polska wojna w kategorii super półśrdniej zapowiada się bardzo ciekawie. Obaj pięściarze w ostatnich zawodowych występach ponieśli porażki, co oznacza, że motywacja z obu stron, aby powrócić na zwycięski szlak, będzie bardzo duża.

Zyśk przed tym pojedynkiem odbył obóz sparingowy w Wielkiej Brytanii. W narożniku Urbańskiego tradycyjnie pojawi się niedawny pretendent do tytułu mistrza świata Mateusz Masternak.

Główną atrakcją gali KBN 33 organizowanej w Filharmonii i Operze Podlaskiej będzie pojedynek o tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski pomiędzy Kamilem Szeremetą i Abelem Miną. W Białymstoku kolejne zawodowe pojedynki stoczą także m.in. dwukrotny mistrz świata Krzysztof Włodarczyk, Fiodor Czerkaszyn i Rafał Wołczecki.

KUP BILETY NA GALĘ KBN 33 - ZOBACZ W AKCJI DIABLO I SZEREMETĘ >>

Bilety na galę Knockout Boxing Night 33 dostępne są w serwisie ebilet.pl. Transmisja z wydarzenia w TVP Sport. Sponsorem Głównym gali Knockout Boxing Night 33 jest ORLEN Paliwa.

Add a comment

Przemysław Zyśk (18-2, 6 KO) skomentował sobotnią porażkę z Roarke Knappem (17-1-1, 12 KO). Polak przegrał przez techniczny nokaut w piątej rundzie na gali organizowanej w Republice Południowej Afryki.

- Walka nie potoczyła się po mojej myśli, Roarke dusił mnie tymi dołami od pierwszej rundy, by w piątej posłać mnie na deski i pierwszy raz w karierze policzyć do ośmiu. A później dokonać dzieła zniszczenia pod linami - wspomina "Ostrołęcki Taran".

- Tego dnia Roarke był po prostu lepszy i silniejszy. Nie byłem w stanie sobie z tym poradzić. Poddanie słuszne czy nie, walczyć chciałem, dlatego oddawałem ciosy, aby właśnie sędzia nie poddał pojedynku. No ale sędzia ringowy jest po to by dbać o nasze zdrowie - analizuje Zyśk.

Dla Polaka była to pierwsza na zawodowych ringach porażka przed czasem. 31-letni Zyśk zapowiada, że postara się wyciągnąć wnioski z tego występu.

- Zostaje mi tylko przełknąć porażkę i obiecać, że wrócę silniejszy. Nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa ! Wracamy do Polski mądrzejsi o nowe doświadczenia - kończy pięściarz grupy KnockOut Promotions.

Add a comment

Przemysław Zyśk (18-2, 6 KO) przegrał przez techniczny nokaut w piątej rundzie z Roarke Knappem (17-1-1, 12 KO) na gali organizowanej w Kempton Park.

Pięściarz z RPA okazał się zbyt silny dla Polaka, który nie był w stanie bronić się przed jego skutecznymi atakami. W finałowej rundzie Zyśk był liczony po ciosie z prawej ręki. Pięściarz z Ostrołęki nie dał się wyliczyć, ale Knapp zasypał go serią uderzeń i sędzia przerwał pojedynek.

Polak przegrał po raz drugi na zawodowych ringach i po raz pierwszy przed czasem. Dla Knappa była to druga tegoroczna wygrana.

Add a comment

Przemysław Zyśk (18-1, 6 KO) jest zmotywowany przed sobotnią walką z Roarke Knappem (16-1-1, 11 KO). Pojedynek będzie jedną z głównych atrakcji gali organizowanej w Kempton Park.

- Po ważenie czas na to co misie lubią najbardziej, czyli ładowanie akumulatorów. Lekceważą nas i myślą, że walka ze mną to bedzie spacerek. A ja zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby tak nie było - zapowiada "Ostrołęcki Taran".

W ostatnich dniach pięściarzy mieli się okazję spotkać podczas konferencji prasowej oraz oficjalnej ceremonii ważenia.

- Mimo wszystko organizacja, opieka nad nami, hotel i podejście do nas teamu przeciwnika oraz samego Roarke jest naprawdę bardzo w porządku. Brak złych zachowań oraz kultura z którą się tu spotkaliśmy jest na wysokim poziomie. Bardzo mnie to cieszy. W ringu ogień - dodaje pięściarz grupy KnockOut Promotions.

Pojedynek w kategorii super półśredniej zakontraktowano na dziesięć rund. Transmisja gali w Republice Południowej Afryki na żywo w TVP Sport.

Add a comment

Przemysław Zyśk (18-1, 6 KO) i Roarke Knapp (16-1-1, 11 KO) stanęli naprzeciw siebie podczas oficjalnej ceremonii ważenia przed galą organizowaną w Kempton Park, w Republice Południowej Afryki.

Zakontraktowany na dziesięć rund pojedynek pięściarzy będzie jedną z głównych atrakcji gali, która zostanie na żywo pokazana przez TVP Sport. Zyśk w RPA przebywa od kilku dni ze swoim sztabem szkoleniowem oraz Jackiem Szelągowski, wiceprezesem KnockOut Promotions.

"Ostrołęcki Taran" wróci w ten sposób na ring po ubiegłorocznym pojedynku z Samem Eggingtonem. Knapp klasyfikowany jest w czołowej piętnastce rankingu WBC i posiada prawa pretendenta do tytułu mistrza świata tej organizacji.

Add a comment

W sobotę na gali w Kempton Park, w Republice Południowej Afryki Przemysław Zyśk (18-1, 6 KO) zmierzy się z Roarke Knappem (16-1-1, 11 KO). W środę pięściarze spotkali się na konferencji prasowej.

- Oglądałem jego walki, to wojownik. Jest twardy i silny oraz wyżej klasyfikowany ode mnie. Bardzo się cieszę, że będę mógł stoczyć taki pojedynek, a jego pozycje w rankingach są dla mnie motywacją - mówił podczas spotkania z mediami Polak.

- W sobotę moja wielka szansa. Zrobiliśmy wszystko co trzeba by nie mieć sobie nic do zarzucenia. Dwa obozy sparingowe w Anglii, setki wojen przez te kilka miesięcy, hektolitry wylanych litrów potu i krwi, to tylko namiastka, co przeszedłem w okresie przygotowawczym. Kiedy jak nie teraz - dodał zawodnik z Ostrołęki.

Dla Zyśka będzie to powrót na ring po ubiegłorocznej porażce z Samem Eggingtonem oraz drugi na zawodowych ringach pojedynek stoczony poza Polską.

- Kiedy zaczynałem zawodową karierę, miałem wielkie marzenia. Teraz one powoli stają się rzeczywistością. Dziękuję Zyśkowi, że przyjął wyzwanie i zgodził się na walkę w RPA. W sobotę zamierzam wykonać kolejny ważny krok w mojej karierze i wygrać pojedynek - zadeklarował Knapp.

Pojedynek w kategorii super półśredniej zakontraktowano na dziesięć rund. Wydarzenie pokaże na żywo TVP Sport.

Add a comment

Przemysław Zyśk (18-1, 6 KO) zakończył przygotowania do walki z Roarke Knappem (16-1-1, 11 KO). Pojedynek będzie jedną z głównych atrakcji gali organizowanej w sobotę w Kempton Park w Republice Południowej Afryki.

W trakcie treningów do najbliższego występu, "Ostrołęcki Taran" zaliczył dwa obozy sparingowe w Wielkiej Brytanii. Dla Zyśka, który wkrótce wyleci do RPA, będzie to drugi zawodowy pojedynek poza granicami Polski.

Zwycięstwo byłoby największym profesjonalnym sukcesem pięściarza grupy KnockOut Promotions. Knapp klasyfikowany jest w czołowej piętnastce rankingu federacji WBC.

Podczas tej samej gali dojdzie także do walki o pas IBO wagi super muszej pomiędzy Ricardo Malajiką i Kevinem Munozem oraz pojedynku o regionalny tytuł wagi super półśredniej pomiędzy Shervantaighem Koopmanem i Brandonem Thysse. Wydarzenie pokaże na żywo TVP Sport.

Add a comment