Patronat medialny


 


Portal Sportico opublikował listę listę najlepiej zarabiających atletów w historii sportu, sumując ich zarobki w ciągu całych karier i korygując je o dane dotyczące inflacji na przestrzeni lat. 

Liderem rankingu został oczywiście legendarny koszykarz Michael Jordan z sumarycznym przychodem wysokości 3,3 miliarda dolarów. MJ wyprzedził Tigera Woodsa (golf, 2,5 mld) i Arnolda Palmera (golf, 1,7 mld). 

W zestawieniu znalazło się ośmiu pięściarzy: 8. Floyd Mayweather Jr (1,4 mld), 16. Mike Tyson (875 mln), 21. Manny Pacquiao (725 mln), 24. George Foreman (680 mln), 27. Oscar De La Hoya (665 mln), 38. Evander Holyfield (600 mln), 48, Saul Alvarez (525 mln). 

Add a comment

Floyd Mayweather stoczył kolejną walkę pokazową. Na gali w Londynie były czempion pięciu kategorii wagowych przeboksował 8 rund z Aaronem Chalmersem.

Walka zakończyła się bez oficjalnej decyzji. Wydarzenie nie cieszyło się zbyt dużym zainteresowaniem, a trybuny w O2 Arena świeciły pustkami.

W ringu Mayweather był zdecydowanie lepszy, jednak walkę można było wygrać jedynie, kończąc pojedynek przed czasem. W ubiegłym roku stoczył trzy walki pokazowe.

Add a comment

Aaron Chalmers będzie ostatecznie przeciwnikiem Floyda Mayweathera Jr w walce pokazowej, która będzie główną atrakcją gali organizowanej 25 lutego w Londynie. Chalmers to uczestnik popularnego brytyjskiego reality show, który ma na koncie zawodowe walki w boksie i MMA.

Wcześniej zapowiadano, że Mayweather podczas tej imprezy zmierzy się z Liamem Harrisonem, który doznał kontuzji. Pojedynek nie będzie oficjalnie sankcjonowany przez żadną sportową komisję. W ostatnich miesiącach były mistrz świata pięciu kategorii wagowych pozostaje bardzo aktywny.

W ubiegłym roku stoczył trzy walki pokazowe. W ostatnim takim występie wygrał przez techniczny nokaut w szóstej rundzie Danielem "Dejim" Olatunjim. Pojedynek był główną atrakcją gali Global Titans organizowanej w Dubaju.

Add a comment

Floyd Mayweather Jr potwierdził datę swojej kolejnej walki pokazowej. 25 lutego na gali organizowanej w Londynie zmierzy się z Liamem Harrisonem, zawodnikiem Muay Thai.

Pojedynek nie będzie oficjalnie sankcjonowany przez żadną sportową komisję. W ostatnich miesiącach były mistrz świata pięciu kategorii wagowych pozostaje bardzo aktywny.

W ubiegłym roku stoczył trzy walki pokazowe. W ostatnim takim występie wygrał przez techniczny nokaut w szóstej rundzie Danielem "Dejim" Olatunjim. Pojedynek był główną atrakcją gali Global Titans organizowanej w Dubaju.

Add a comment

Floyd Mayweather Jr wygrał przez techniczny nokaut w szóstej rundzie Danielem "Dejim" Olatunjim. Pojedynek był główną atrakcją gali Global Titans organizowanej w Dubaju.

Walka była jednostronnym widowiskiem, w którym Mayweather doskonale się bawił i wygrywał kolejne rundy. Deji nawet przez moment nie był w stanie nawiązać walki z byłym mistrzem świata pięciu kategorii wagowych. 

Był to trzeci tegoroczny występ Mayweathera, który regularnie zamierza toczyć pojedynki, które nie są oficjalnie sankcjonowane przez sportowe komisje. We wrześniu Amerykanin wygrał przed czasem z zawodnikiem MMA Mikuru Asakurą.

Add a comment

W niedzielę na gali w Dubaju odbędzie się walka pokazowa Floyda Mayweathera Jr z Danielem "Dejim" Olatunjim. Pięściarze stanęli twarzą w twarz podczas oficjalnej ceremonii ważenia przed tym wydarzeniem. Gala zostanie pokazana w serwisie streamingowym DAZN - w niektórych krajach, m.in. w USA, będzie to Pay-Per-View.

 

Add a comment

W niedzielę na gali w Dubaju odbędzie się walka pokazowa Floyda Mayweathera Jr z Danielem "Dejim" Olatunjim. Były mistrz świata pięciu kategorii wagowych wziął udział w otwartym treningu promującym to wydarzenie. Gala zostanie pokazana w serwisie streamingowym DAZN - w niektórych krajach, m.in. w USA, będzie to Pay-Per-View.

 

Add a comment

13 listopada na gali w Dubaju odbędzie się walka Floyda Mayweathera Jr z Danielem "Dejim" Olatunjim. Były mistrz świata pięciu kategorii wagowych w piątek podczas konferencji prasowej w Londynie promował to wydarzenie. Gala zostanie pokazana w serwisie streamingowym DAZN - w niektórych krajach, m.in. w USA, będzie to Pay-Per-View.

 

Add a comment

Serwis streamingowy DAZN przeprowadzi transmisję z najbliższego pojedynku pokazowego z udziałem Floyda Mayweathera Jr. Były mistrz świata pięciu kategorii wagowych tym razem zmierzy się z Danielem "Dejim" Olatunjim, który popularność zdobył na platformie Youtube.

Wydarzenie będzie w USA dostępne za pośrednictwem usługi Pay-Per-View, a cena wyniesie 19,99 dolarów. DAZN w systemie PPV pokazywało również niedawną walkę Giennadija Gołowkina z Saulem Alvarezem, jednak cena płatnej transmisji wynosiła wówczas 85 dolarów.

Pojedynek odbędzie się 13 listopada na gali organizowanej w Dubaju. Podczas tego wydarzenia dojdzie do kilku innych walk, w których wystąpią osoby znane z mediów społecznościowych oraz telewizyjnych programów reality-show.

Będzie to pierwszy przypadek współpracy Mayweathera i DAZN. Wcześniejsze walki pokazowe Amerykanina pokazywane były głównie przez telewizję Showtime.

Add a comment

 

Serwis streamingowy DAZN przeprowadzi transmisję z najbliższego pojedynku pokazowego z udziałem Floyda Mayweathera Jr. Były mistrz świata pięciu kategorii wagowych tym razem zmierzy się z Danielem "Dejim" Olatunjim, który popularność zdobył na platformie Youtube. Wydarzenie będzie w USA dostępne za pośrednictwem usługi Pay-Per-View.

Pojedynek odbędzie się 13 listopada na gali organizowanej w Dubaju. Zawodnicy spotkali się na konferencji prasowej rozpoczynającej promocję gali. Podczas tego wydarzenia dojdzie do kilku innych walk, w których wystąpią osoby znane z mediów społecznościowych oraz telewizyjnych programów reality-show.

Pierwszą walkę pokazową w tym roku Mayweather stoczył w maju, boksując pełen dystans w niepokonanym Donem Moorem. We wrześniu na gali w Japonii emerytowany pięściarz znokautował w drugiej rundzie zawodnika MMA Mikuru Asakurę. Będzie to pierwszy przypadek współpracy Mayweathera i DAZN.

Add a comment

Oficjalnie potwierdzono datę trzeciej tegorocznej walki pokazowej Floyda Mayweathera Jr. Były mistrz świata pięciu kategorii wagowych tym razem zmierzy się z Danielem "Dejim" Olatunjim, który popularność zdobył na platformie Youtube.

Pojedynek odbędzie się 13 listopada na gali organizowanej w Dubaju. Podczas tego wydarzenia ma dojść do kilku innych walk, w których wystąpią osoby znane z mediów społecznościowych oraz telewizyjnych programów reality-show.

Pierwszą walkę pokazową w tym roku Mayweather stoczył w maju, boksując pełen dystans w niepokonanym Donem Moorem. W niedzielę na gali w Japonii emerytowany pięściarz znokautował w drugiej rundzie zawodnika MMA Mikuru Asakurę.

Add a comment