Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Cztery polskie nazwiska znalazły się w lutowych rankingach federacji WBO. Na czwarte miejsce w zestawieniu wagi junior ciężkiej World Boxing Organization awansował dwukrotny mistrz świata Krzysztof Włodarczyk.

"Diablo" ostatnie zawodowe zwycięstwo odniósł pod koniec lutego, a na przestrzeni ostatniego roku stoczył cztery wygrane walki. Drugie miejsce w rankingu wagi junior ciężkiej zajmuje Michał Cieślak, zaś trzynasty jest Mateusz Masternak, który wróci na ring 20 kwietnia podczas gali KnockOut Boxing Night 34 we Wrocławiu.

Na dziesiąte miejsce w wadze średniej awansował Fiodor Czerkaszyn, który w lutym na gali w Białymstoku wygrał na punkty z Jairo Delgado.

Add a comment

 

Dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof Włodarczyk (65-4-1, 44 KO) był bardzo aktywny w ostatnich miesiącach, co pozwoliło mu odbudować pozycje w światowych rankingach. "Diablo" aktualnie klasyfikowany jest w czołówkach rankingów organizacji WBC, IBF i WBO.

We wszystkich wymienionych organizacjach Włodarczyk posiada prawa pretendenta do tytułu mistrza świata. Pięściarz grupy KnockOut Promotions zdradził po ostatniej wygranej, że wkrótce odbędą się istotne dla jego dalszej kariery rozmowy.

- Zobaczymy, w którą stronę pójdziemy. Na pewno będzie to zależeć od wielu czynników - tłumaczy "Diablo".

- Niedługo mamy zaplanowane poważne rozmowy. Zobaczymy jak to się wszystko potoczy i wtedy pewnie będziemy wiedzieć więcej - dodaje Włodarczyk.

Były czempion organizacji WBC i IBF ostatni raz boksował w sobotę na gali KBN 33 w Białymstoku. Włodarczyk wygrał na punkty z Argentyńczykiem Pablo Villenuevą.

 

Add a comment

Dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof Włodarczyk (65-4-1, 44 KO) wygrał jednogłośnie na punkty z Pablo Cesarem Villanuevą (12-5-1) podczas gali Knockout Boxing Night 33 w Białymstoku. Po ośmiu rundach sędziowie punktowali 80-72 i dwukrotnie 79-73 dla "Diablo".

W pierwszych minutach Argentyńczyk starał się korzystać z szybkości rąk i punktować dynamicznymi akcjami w półdystansie. Włodarczyk wywierał presję i rozkręcał się z rundy na rundę. W drugiej połowie walki pięściarz grupy KnockOut Promotions kilka razy wstrząsnął rywalem, który chwiał się na nogach po jego mocnych ciosach, ale ostatecznie nie padł na deski. Argentyńczyk ustał kilka firmowych lewych sierpowych byłego czempiona WBC i IBF.

"Diablo" po serii pięciu nokautów, tym razem przeboksował pełen dystans. Włodarczyk, który jest klasyfikowany w czołówce rankingów najważniejszych prestiżowych organizacji, zaliczył w ten sposób czwarte zwycięstwo na przestrzeni niecałego roku.

Add a comment

Dzisiaj na gali KnockOut Boxing Night 33 w Białymstoku kolejny zawodowy pojedynek stoczy Krzysztof Włodarczyk (64-4-1, 44 KO). Dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej zmierzy się z Pablo Cesarem Villanuevą (12-4-1) i będzie to czwarty występ "Diablo" na przestrzeni kilku miesięcy.

Aktywność Włodarczyka sprawiła, że były czempion powrócił do rankingów najbardziej prestiżowych pięściarskich organizacji. Jak zdradził w rozmowie z TVP Sport Andrzej Wasilewski, obóz "Diablo" aktualnie najmocniej patrzy w kierunku mistrzowskiego pasa federacji WBO.

- Wydaje się, że coś ciekawego może się tutaj wydarzyć. Jest tam kilka możliwych scenariuszy i przynajmniej jeden czy dwa są dla nas ciekawe. Stąd tak wysoka pozycja "Diablo" w rankingu - powiedział prezes KnockOut Promotions.

Włodarczyk zajmuje szóste miejsce w najnowszym rankingu World Boxing Organization. Mistrzowski pas tej organizacji posiada Chris Billam-Smith.

Add a comment

 

Już w sobotę w wyjątkowej Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku odbędzie się gala boksu zawodowego KnockOut Boxing Night 33. W walce wieczoru bohater lokalnej publiczności Kamil Szeremeta zmierzy się z pochodzącym z Ekwadoru Abelem Miną, a stawką pojedynku będzie tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski wagi super średniej.

To nie koniec wrażeń na deskach białostockiej opery. W pozostałych walkach zobaczymy m.in. powrót nadziei polskiej wagi średniej - Fiodora Czerkaszyna. Jego przeciwnikiem będzie kolumbijski bombardier Jairo Delgado. W ringu pojawi się również były dwukrotny mistrz świata, Krzysztof "Diablo" Włodarczyk. Kibice mogą zacierać ręce także na polsko-polski pojedynek Przemysława Zyśka z Kamilem Urbańskim. Kartę walk dopełni występ mieszkającego w Polsce Kubańczyka Ihosvanego Garcii oraz wrocławianina Rafała Wołczeckiego.

W ramach tzw. fightweeku zawodników będzie można zobaczyć podczas otwartego treningu i oficjalnej ceremonii ważenia. Oba wydarzenia odbędą się w Alfa Centrum (ul. Świętojańska 15, Białystok) i będą otwarte dla kibiców. W czwartek o godz. 18 pięściarze wezmą udział w medialnych treningu, zaś w piątek o godz. 18 staną naprzeciw siebie podczas oficjalnego ważenia. Sponsorem Głównym gali Knockout Boxing Night 33 w Białymstoku jest ORLEN Paliwa, a partnerem strategicznym Województwo Podlaskie.

Pełna treść artykułu w "Super Expressie" >>

 

Add a comment

Cztery polskie nazwiska znalazły się w lutowych rankingach federacji WBO. Szóste miejsce w zestawieniu wagi junior ciężkiej World Boxing Organization utrzymał dwukrotny mistrz świata Krzysztof Włodarczyk, który w ubiegłym roku stoczył trzy zawodowe pojedynki.

"Diablo" wróci na ring już w sobotę podczas gali Knockout Boxing Night 33 w Białymstoku. Włodarczyk wejdzie między liny po raz czwarty na przestrzeni dziesięciu miesięcy. Były czempion organizacji WBC i IBF tak aktywny nie był od kilkunastu lat.

Drugie miejsce w rankingu wagi junior ciężkiej zajmuje Michał Cieślak, zaś trzynasty jest Mateusz Masternak, który niedawno przez kontuzję przegrał walkę o mistrzowski pas z czempionem WBO Chrisem Billamem-Smithem.

Na trzynaste miejsce w wadze średniej awansował Fiodor Czerkaszyn, który również pokaże się kibicom podczas sobotniej gali KBN 33 organizowanej w Operze i Filharmonii Podlaksiej.

Add a comment

Trzech polskich pięściarzy znalazło się w pierwszym tegorocznym rankingu federacji IBF. Do zestawienia International Boxing Federation powrócił Krzysztof Włodarczyk.

"Diablo", który w przeszłości dzierżył tytuł mistrza świata IBF wagi junior ciężkiej, znalazł się na czternastej pozycji. Szósty w tej samej kategorii wagowej jest Michał Cieślak.

Pas IBF w kategorii cruiser jest aktualnie wakujący, a dwa pierwsze miejsca w rankingu są nieobsadzone. Czternasty w wadze średniej jest z kolei Fiodor Czerkaszyn, który podobnie jak Włodarczyk, kolejną zawodową walkę stoczy 24 lutego na gali Knockout Boxing Night 33 w Białymstoku.

Add a comment

Dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof Włodarczyk (64-4-1, 44 KO) nie zwalnia tempa i przygotowuje się do występu na gali Knockout Boxing Night 33 w Białymstoku. 24 lutego podczas imprezy organizowanej w Operze i Filharmonii Podlaskiej, "Diablo" stoczy czwarty zawodowy pojedynek na przestrzeni 10 miesięcy.

- Trochę czuje się już jak senior, może trochę jak ojciec tej całej grupy, która z nami trenuje na sali KnockOut Promotions. Czuję się dobrze, przygotowania idą zgodnie z planem i cały czas mam chęć, aby wchodzić do ringu i sprawdzać się - przekonuje pięściarz grupy KnockOut Promotions.

Tak aktywny Włodarczyk nie był od ponad dekady. Podopieczny trenera Andrzeja Liczika, który pięć ostatnich zawodowych starć wygrał przez nokaut, chce w ten sposób godnie zaznaczyć finałowy etap swojej zawodowej kariery.

- Leci u mnie 29 lat jak trenuję boks, a cały czas robię to z radością. Nieustannie widzę, że mogę coś poprawić, pomyśleć nad czymś, coś udoskonalić - tłumaczy "Diablo".

Krzysztof Włodarczyk stoczył 12 walk o zawodowe mistrzostwo świata. Wśród pięściarzy, którzy przystępowali do pojedynków o tytuł pod polską flagą jest rekordzistą i cały czas celuje w jeszcze jedną dużą walkę.

- Mam cały czas swoje cele i marzenia. Chciałbym w niedalekiej przyszłości zaboksować o tytuł mistrza Europy, jeśli Michał Cieślak zrezygnuje z tego pasa. Mam nadzieję, że niedługo będzie okazja, żeby zaboksować o tytuł EBU, ewentualnie WBC Silver, tak aby z przytupem pewien etap życia zakończyć - podsumowuje 42-latek.

KUP BILETY NA GALĘ KBN 33 - ZOBACZ W AKCJI DIABLO I SZEREMETĘ >>

W walce wieczoru gali KBN 33 w Białymstoku dojdzie do walki o byłego mistrza Europy Kamila Szeremety z Abelem Miną. Kibice zobaczą w akcji również m.in. Fiodora Czerkaszyna, Rafała Wołczeckiego i Ihosvanego Garcię. Sponsorem Głównym wydarzenia jest ORLEN Paliwa.

Add a comment

24 lutego w Białymstoku odbędzie się gala Knockout Boxing Night 33. Doskonale znany kibicom cykl pięściarskich wydarzeń organizowanych przez największą polską grupę promotorską wraca do stolicy Podlasia, gdzie swoje kolejne zawodowe walki stoczą m.in. dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof Włodarczyk (64-4-1, 44 KO), były mistrz Europy Kamil Szeremeta (25-2-1, 8 KO) i notowany w czołówce światowych rankingów wagi średniej Fiodor Czerkaszyn (22-1, 14 KO).

KUP BILETY NA GALĘ KBN 33 W BIAŁYMSTOKU >>

W walce wieczoru gali organizowanej w Operze i Filharmonii Podlaskiej pochodzący z Białegostoku Kamil Szeremeta skrzyżuje rękawice z Ekwadorczykiem Abelem Miną (17-3, 9 KO). Stawką tego pojedynku będzie tytuł międzynarodowego mistrza Polski kategorii super średniej.

Szeremeta, który w przeszłości boksował o mistrzostwo świata, stoczy swój trzeci profesjonalny pojedynek przed białostocką publicznością. Mina miał okazję boksować o pasy WBO Latino i WBA Inter-continental, a ostatnią zawodową walkę stoczył w maju.

Przeciwnikiem Czerkaszyna będzie były pretendent do tytułu młodzieżowego mistrza świata Jairo Delgado (11-2, 8 KO). 28-latek nie boksował od sierpnia, ale zachowuje wysokie miejsca w światowych rankingach wagi średniej. Czerkaszyn klasyfikowany jest w czołowych piętnastkach przed federacje IBF i WBO.

Delgado poza walką o młodzieżowy mistrzowski tytuł federacji WBC, ma na koncie również zdobyty tytuł zawodowego mistrza Kolumbii. 24-latek w ubiegłym roku był bardzo aktywny, tocząc aż 5 walk. Po raz ostatni boksował w październiku, wygrywając z doświadczonym Aristidesem Perezem.

Podczas gali KBN 33 na ring wróci również Krzysztof Włodarczyk, który przygotowuje się do finałowego akcentu swojej zawodowej kariery. "Diablo" stoczył 12 pojedynków o mistrzostwo świata, a ostatnie miesiące były dla niego bardzo aktywne. W ubiegłym roku Włodarczyk zapisał się w pamięci białostockich kibiców efektownym nokautem w walce z Sylverą Louisem i ponownie wystąpi przed podlaską widownią.

Przed białostockimi kibicami w ringu zaprezentują się także Rafał Wołczecki (10-0, 7 KO) i mieszkający w Polsce Kubańczyk Ihosvany Garcia (11-0, 8 KO). Bilety na galę Knockout Boxing Night 33 dostępne są w serwisie ebilet.pl. Transmisja z wydarzenia w TVP Sport. Sponsorem Głównym gali Knockout Boxing Night 33 jest ORLEN Paliwa.

Add a comment