Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof Włodarczyk (64-4-1, 44 KO) nie zwalnia tempa i przygotowuje się do występu na gali Knockout Boxing Night 33 w Białymstoku. 24 lutego podczas imprezy organizowanej w Operze i Filharmonii Podlaskiej, "Diablo" stoczy czwarty zawodowy pojedynek na przestrzeni 10 miesięcy.

- Trochę czuje się już jak senior, może trochę jak ojciec tej całej grupy, która z nami trenuje na sali KnockOut Promotions. Czuję się dobrze, przygotowania idą zgodnie z planem i cały czas mam chęć, aby wchodzić do ringu i sprawdzać się - przekonuje pięściarz grupy KnockOut Promotions.

Tak aktywny Włodarczyk nie był od ponad dekady. Podopieczny trenera Andrzeja Liczika, który pięć ostatnich zawodowych starć wygrał przez nokaut, chce w ten sposób godnie zaznaczyć finałowy etap swojej zawodowej kariery.

- Leci u mnie 29 lat jak trenuję boks, a cały czas robię to z radością. Nieustannie widzę, że mogę coś poprawić, pomyśleć nad czymś, coś udoskonalić - tłumaczy "Diablo".

Krzysztof Włodarczyk stoczył 12 walk o zawodowe mistrzostwo świata. Wśród pięściarzy, którzy przystępowali do pojedynków o tytuł pod polską flagą jest rekordzistą i cały czas celuje w jeszcze jedną dużą walkę.

- Mam cały czas swoje cele i marzenia. Chciałbym w niedalekiej przyszłości zaboksować o tytuł mistrza Europy, jeśli Michał Cieślak zrezygnuje z tego pasa. Mam nadzieję, że niedługo będzie okazja, żeby zaboksować o tytuł EBU, ewentualnie WBC Silver, tak aby z przytupem pewien etap życia zakończyć - podsumowuje 42-latek.

KUP BILETY NA GALĘ KBN 33 - ZOBACZ W AKCJI DIABLO I SZEREMETĘ >>

W walce wieczoru gali KBN 33 w Białymstoku dojdzie do walki o byłego mistrza Europy Kamila Szeremety z Abelem Miną. Kibice zobaczą w akcji również m.in. Fiodora Czerkaszyna, Rafała Wołczeckiego i Ihosvanego Garcię. Sponsorem Głównym wydarzenia jest ORLEN Paliwa.