Patronat medialny


 


Oglądaj walkę Joshua vs Usyk na DAZN

Frank Warren nie ma nic przeciwko walce Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO) z Davidem Hayem (28-4, 26 KO), który rzucił wyzwanie "Królowi Cyganów" po zwycięskim pojedynku pokazowym z Joe Fournierem. Promotor czempiona WBC wagi ciężkiej zastrzega jednak, że "Haymaker" musiałby będzie najpierw udowodnić, że zasługuje na starcie z Furym. 

- Jestem przekonany, że Haye wyzywa do walki Tysona, bo ten pojedynek byłby wielkim wydarzeniem, nie mam co do tego wątpliwości. Ale według mnie powinien najpierw coś zrobić. Niech chociaż wskoczy w rankingi - powiedział Frank Warren w wywiadzie dla IFL TV.

Tyson Fury w swoim najbliższym występie, 9 października w Las Vegas, skrzyżuje rękawice z Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO). Plany Davida Haye nie są jeszcze znane.

Add a comment

David Haye (28-4, 26 KO) po zwycięstwie w pokazowej walce z  Joe Fournierem zapragnął wrócić na szczyt wagi ciężkiej i rzucił wyzwanie Tysonowi Fury'emu (30-0-1, 21 KO). 

"Hayemaker" w przeszłości dwukrotnie wycofywał się z zakontraktowanych walk z Furym, tłumaczą się kontuzją, jednak ja twierdzi, zarówno teraz jak i kiedyś byłby w stanie pokonać obecnego czempiona WBC.

- Wiem, jak z nim wygrać, naprawdę! I jestem śmiertelnie poważny. Ja wiem, dlaczego on jest taki skuteczny, a nikt inny tego nie dostrzega. Jestem wciąż wystarczająco dobry, by mi się udało. I w 2013 roku też bym to zrobił. On o tym wie! - oświadczył w rozmowie z IFL TV Haye, który ostatni oficjalny pojedynek stoczył w 2018 roku, przegrywając z Tonym Bellew.

Add a comment

Zdjęcie. Mike Tyson i Tyson Fury

Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) stwierdził w rozmowie z IFL TV, że gdyby nie udało się mu zakontraktować na grudzień walki z Dillianem Whytem (28-1, 19 KO), to chętnie wyszedłby do ringu z Mikem Tysonem, który niedawno po latach powrócił do boksu. 

- Bardzo spodobał mi się powrót i występ Tysona, stoczyłbym z nim pojedynek pokazowy. Jeśli nie będzie walki z Whytem, to wziąłbym pokazówkę z Mikem - oznajmił "Król Cyganów", dodając: - Tyson vs Tyson. Przeszłość kontra teraźniejszość!

Póki co Fury'ego czeka jednak dużo poważniejsze wyzwanie niż konfrontacja z 55-letnim ex-czempionem. Brytyjczyk 9 października po raz trzeci stanie naprzeciw Deontaya Wildera (42-1-1, 41 KO). 

Add a comment

Gdy wczoraj Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) zadeklarował, że w grudniu zamierza spotkać się w ringu z Dillianem Whytem (18-2, 19 KO), dodając przy tym, że starcie z rodakiem będzie dla niego łatwą robotą, można było się spodziewać, że wkrótce pięściarze wdadzą się w sprzeczkę na Twitterze. Doszło do niej dzisiaj...

- Tyson, ty ćpunie, jeśli serio chcesz ze mną walczyć, to razem ze swoim rybiookim Frankiem Warrenem skończcie gadać bzdury i przejdźmy do rzeczy. Przestań wypisywać te bzdety w internecie, wiesz, gdzie mnie znaleźć! - zagaił "The Body Snatcher". 

Na odpowiedź "Króla Cyganów" nie trzeba było długo czekać. - Najpierw mam do stoczenia prawdziwą walkę, a potem zawalczę z tobą dla podtrzymania formy. Zrobię cię z ręką za plecami - napisał Fury, dodając: - Whyte to kupa gówna z kruchą szczęką i obsraniec - dawali ci 5 milionów za pojedynek z AJ-em i odmówiłeś. Mam na ciebie oko, leszczu. Postaraj się tylko nie przegrać, zanim cię zmiażdżę na rozgrzewkę przez zmiażdżeniem Joshuy!

- A może powiesz, jak dwa razy proponowano ci walkę ze mną a ty wydygałeś, cygański tchórzu! Łatwo mnie znajdziesz, ćpunie, daj znać, chłopaku! - odparł Whyte - Gdy byłem młody, sprzedawałem kokę takim ćpunom jak ty!

- OK, zatem dostaniesz wypłatę za pojedynek ze mną, znokautuję cię, a potem wrócisz do handlu koką, menelu! - zakończył dyskusję Fury.

Add a comment

Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) nie należy do pięściarzy gryzących się w język i często podczas wywiadów zdarzają mu się kąśliwe lub wręcz obraźliwe wypowiedzi pod adresem ludzi boksu. Zdarza się jednak, że "Król Cyganów" trafi na godnego siebie rywala i wystawia się wówczas na kontrę. 

Tak stało się w tym tygodniu, gdy Fury skrytykował Eddiego Hearna, promotora swojego wielkiego rywala Anthony'ego Joshuy (24-1, 21 KO), nazywając go "parówą z południa". Szef Matchroom Boxing czempionowi WBC wagi ciężkiej zniewagi płazem nie puścił.

- Powiedział, że nie jestem mistrzem. Oczywiście, że nie, jestem promotorem. Ale mamy jedną rzecz wspólną z Furym - tyle samo obron pasów kategorii ciężkiej - absolutnie zero! - stwierdził Hearn. 

Tyson Fury, choć od 2015 roku jest tzw. linearnym mistrzem wszech wag, nigdy nie stanął do walki w obronie żadnego z tytułów federacyjnych. 

Add a comment

Dillian Whyte - Aleksander Powietkin 18 kwietnia?

Dillian Whyte (18-2, 19 KO) skomentował na Instagramie słowa Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO), który we wczorajszym wywiadzie dla BT Sport oświadczył, że zniszczy go w ringu jeszcze w grudniu. 

- Widzę, że ten tchórz Fury znów leci na białych kreskach - napisał "The Body Snatcher", opatrując swój post hasztagiem "nie ćpaj".

Whyte, który między liny powrócić ma 30 października, jest posiadaczem pasa WBC Interim, choć status obowiązkowego challengera do tytułu należącego aktualnie do Fury'ego stracił, przegrywając  Aleksandrem Powietkinem. Fury'ego 9 października czeka trzecia konfrontacja z Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO).

Add a comment

Stacja BT Sport oficjalnie anonsowała dziś, że będzie brytyjskim nadawcą zaplanowanej na 9 października trzeciej walki Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO) z Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO) o pas WBC kategorii ciężkiej. Transmisja dostępna będzie w systemie PPV. Cena nie została jeszcze ogłoszona. 

Tymczasem w pojedynek, który pierwotnie odbyć miał się w lipcu, nadal nie wierzy Eddie Hearn. Promotor Anthony'ego Joshu twierdzi, że walka nie ma racji bytu bez brytyjskich fanów, którzy nadal nie mogą swobodnie podróżować do USA.

- Nie sprzedano żadnych biletów i nie ma absolutnie żadnej reklamy tej walki. Jestem pewien, że jeśli pojedynek się odbędzie, to ludzie obejrzą go w telewizji, ale nikt nie poleci do Vegas. Według mnie 75 procent widzów na rewanżu to byli Brytyjczycy, którzy przylecieli zza Oceanu. Teraz nie mogą - tłumaczy Hearn i dodaje, że w przypadku ponownego odwołania walki Fury powinien stracić pas WBC.

- Rozumiem, że dwuletnia absencja to skutek Covidu, ale gdy mijają dwa lata i wszyscy inni jakoś boksują, to trzeba na to jakoś zareagować! - apeluje szef Matchroom Boxing.

Add a comment

9 października w Las Vegas Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) stanie do trzeciej walki o pas WBC kategorii ciężkiej z Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO). Tymczasem ojciec brytyjskiego czempiona oczyma wyobraźni już widzi swojego syna rywalizującego w przyszłości z powodzeniem w MMA. 

- Przy odpowiednim treningu na pewno świetnie da sobie radę - mówi "Big" John Fury. - Widziałem go wygrywającego w innych sportach, takich jak zapasy, więc mam pojęcie, na co go stać. Wiem, że potrafi zrobić użytek nie tylko z pięści. 

- Tyson jest szybki, lekki na nogach i naprawdę wierzę, że z topowym trenerem MMA mógłby w tym sporcie zajść daleko - przekonuje ojciec "Króla Cyganów".

Tyson Fury ma już na swoim koncie oficjalną walkę federacji wrestlingowej, jednak jego występ nie miał nic wspólnego z prawdziwą walką.

Add a comment

Fury do Wildera: to koniec, nie dostaniesz już walki ze mną!

9 października w Las Vegas dojść ma do trzeciej walki o pas WBC wagi ciężkiej pomiędzy Tysonem Fury (30-0-1, 21 KO) i Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO). Tommy Fury, przyrodni brat brytyjskiego czempiona, twierdzi, że "Król Cyganów" mimo przerw w treningach spowodowanych sprawami prywatnymi, jest w znakomitej formie.

- Tyson prezentuje się spektakularnie na obozie - zachwala brata Tommy Fury w rozmowie z Fighthype. - Jest w dobrej formie fizycznej, zdrowy i gotowy na walkę. On ma już sposób na Wildera. Zrobił Wildera dwa razy, więc 9-go będzie powtórka z rozrywki.

- Tyson jest wyluzowany, spokojny i nie może doczekać się pojedynku. A Wilder? Wiadomo - ma dewastujący cios, ale Tyson to wie. Gdy już znajdziesz na kogoś sposób, to trudno to zapomnieć - ocenia Fury i dodaje: - Myślę, że skończy się teraz tak samo, ale trochę szybciej. Załatwi go w pięć rund!

Add a comment

Eddie Hearn ma wątpliwości, czy 9 października faktycznie dojdzie do trzeciej walki Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO) z Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO). Wcześniej walkę planowano na 25 lipca, jednak obóz Fury'ego poinformował, że "Król Cyganów" zachorował na koronawirusa. 

- Nie sądzę, by ten pojedynek się odbył. Poprzednio mówiłem, że walki nie będzie i jej nie było. Gdyby ktoś powiedział wam teraz, że pojedynek Fury - Wilder odbędzie się na 100 procent, to co byście odparli? - zapytał retorycznie Hearn w wywiadzie dla IFL TV.

Oficjalnym powodem odwołania lipcowego terminu starcia Fury - Wilder była choroba czempiona, jednak pojawiały się niepotwierdzone spekulacje, że decyzja o zmianie daty mogła wynikać z utrzymania w mocy zakazu podróży do Stanów Zjednoczonych dla obywateli Wielkiej Brytanii, czyli dużej części nabywców biletów na galę. Zakaz mimo upływu kolejnych tygodni nadal obowiązuje. 

Add a comment

Ciężkie chwile przeżywał ostatnio Tyson Fury (30-0-1, 21 KO), którego nowonarodzona córka Athena przez kilka dni walczyła o życie tuż po narodzinach.

Dziewczynka, będąca szóstym dzieckiem i trzecią córką Tysona i Paris Furych, wedle relacji prasowych przez trzy minuty po tym, jak przyszła na świat, pozostawała nieprzytomna. Lekarzom udało się jednak ją uratować, choć jeszcze przez długi czas musiała być podłączona do respiratora. Dziś "Król Cyganów" poinformował w mediach społecznościowych, że stan zdrowia Atheny znacznie się poprawił.

- Mamy nadzieję, że dzięki Bogu nasz maluszek wyjdzie ze szpitala w środę i będę mógł rozpocząć treningi do walki z tym wielkim menelem Deontayem Wilderem. Zostało mi jeszcze siedem i pół tygodnia, wystarczy na takiego leszcza - powiedział Fury, który 9 października stanie do obrony pasa WBC wagi ciężkiej.

Add a comment

Trener Deontaya Wildera (42-1-1, 41 KO) Malik Scott podczas instagramowego Q&A odpowiedział na pytanie o swoje sparingi sprzed lat z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO). 

- Poleciałem do Brukseli, sam. Zrobiłem z Furym kilka sparingów. Był bardzo dobry i mobilny jak na dużego faceta. Wielka osobowość ale widać było, że brak mu piątej klepki - napisał Scott.

- Na pierwszym sparingu zostałem trafiony prawym sierpem. Zatkało mi bębenek w uchu. Tego dnia zrobiliśmy osiem rund. Potem były jeszcze dwa sparingi. Z uchem było coraz gorzej, więc uznałem, że starczy tego, bo byłem wówczas jeszcze aktywnym pięściarzem i powiedziałem Peterowi [Fury'emu], że wyjeżdżam. Zapłacili mi, dali na bilet na pociąg, ja pożyczyłem im powodzenia i to koniec historii - dodał szkoleniowiec "Bronze Bombera". 

Tyson Fury i Deontay Wilder skrzyżują rękawice 9 października w Las Vegas. Będzie to już trzecie spotkanie charyzmatycznych dwumetrowców. Pierwsze zakończyło się remisem, w drugim górą był Brytyjczyk.

Add a comment

Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) skończył wczoraj 33 lata. "Król Cyganów", zanim został mistrzem świata wagi ciężkiej, długo był niedoceniany przez bokserskich ekspertów... W 2013 roku Przemysław Saleta nawet dawał szanse na wygraną z Furym Arturowi Szpilce. I żeby było jasne - nie tylko były czempion Starego Kontynentu nie cenił wówczas Fury'ego najwyżej.

Add a comment

Bob Arum jest spokojny o kondycję fizyczną i psychiczną Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO), który w ostatnim czasie dwukrotnie musiał zmieniać swoje sportowe plany. "Król Cyganów" najpierw zmuszony został przerwać przygotowania do starcia z Anthonym Joshuą, by zacząć szykować się na Deontaya Wildera (42-1-1, 41 KO), a później zachorował na koronawirusa i jego walka z "Bronze Bomberem" została przełożona z 24 lipca na 9 października.

- Nie jestem psychiatrą, ale spędziłem z Furym dość czasu po arbitrażu [w sprawie Wildera], a potem po diagnozie i wydaje mi się, że to wszystko nie zrobiło na nim wrażenia. Raczej mnie nie oszukiwał, ani siebie samego - powiedział Arum Sky Sports.

Promotor mistrza WBC wagi ciężkiej zapewnił, że gdy jego czempion ponownie zawita do gymu w Las Vegas, zostaną przedsięwzięte wszelkie możliwe środki, by zapobiec powtórzeniu się sytuacji sprzed kilku tygodni. 

- Jesteśmy [w Top Rank] ekspertami od [antycovidowych] baniek. Zrobiliśmy je jeszcze przed NBA. Gym znajdzie się w bańce, nikt się nie dostanie do środka bez testu. Jeśli masz negatywny test - wchodzisz, jeśli negatywny - do widzenia! Cały gym będzie urządzony pod Tysona - powiedział Bob Arum.

Add a comment

Fury: jeśli Wilder przegra, chcę zwycięzcę Ruiz - Joshua

9 października w Las Vegas Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) po raz trzeci stanie do walki o pas WBC wagi ciężkiej z Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO). Ojciec "Króla Cyganów" John twierdzi że jego syn ponownie rozprawi się z "Bronze Bomberem" przed czasem. - Tyson go wyśle na OIOM! - grzmi w wywiadzie dla IFL TV Fury Senior.

- Lepiej kup sobie dużo papieru toaletowego, bo będziesz go potrzebował  - apeluje do Wildera "Big John". - Ciężko trenujemy, by przesuwać góry, a ty jesteś tylko wybojem na naszej drodze, przyjacielu! Dostaniesz w głowę, ty menelu! Zasuwamy ostro! Mój mózg i mózg Tysona... gdy jesteśmy razem, jesteśmy niezwyciężeni!

- Ty znasz tylko jedną sztuczkę i masz cieniutkie nogi. Tyson strzeli cię mocno w szczękę i połamie te bocianie nóżki. Więcej już nie zaboksujesz, pogódź się z tym! - odgraża się John Fury.

W opinii bukmacherów faworytem październikowego starcia będzie Fury, na którego zwycięstwo kurs wynosi aktualnie 1,36.

Add a comment

Fury do Wildera: to koniec, nie dostaniesz już walki ze mną!

Michael Hunter (19-1-1, 13 KO) w rozmowie z Fighthype skomentował wycofanie się Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO) z planowanego na 24 lipca pojedynku z Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO).

- Wiemy, że Tyson nie radził sobie na sali treningowej za dobrze, ale nie na tyle, by odwołać walkę - stwierdził Amerykanin, który podobnie jak "Król Cyganów" ćwiczy w Las Vegas. 

- Dla mnie to było trochę śmieszne, bo najpierw powiedzieli, że ktoś w teamie ma Covid, a potem usłyszeliśmy, że to Tyson, to było podejrzane, ale teraz każdy używa Covidu jako tłumaczenia, więc nie jestem zaskoczony - dodał Hunter, który dziś w Nowym Jorku zaboksuje z Mikem Wilsonem (21-1, 10 KO) w eliminatorze WBA wagi ciężkiej.

Starcie Tysona Fury'ego z Deontayem Wilderem, którego stawką jest pas WBC królewskiej dywizji, ostatecznie przeniesione zostało na 9 października.

Add a comment

Bob Arum ma już przygotowany plan dla Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO) na wypadek, gdyby 25 września Anthony Joshua (24-1, 21 KO) przegrał z Oleksandrem Usykiem (18-0, 13 KO) i zamiast szykować się do wielkiej unifikacji w wadze ciężkiej z "Królem Cyganów" musiał po raz drugi wychodzić do ringu z Ukraińcem, by odzyskać utracone pasy mistrzowskie.

- Jest mnóstwo ciężkich, z którymi Tyson mógłby się zmierzyć - przekonuje Arum w rozmowie ze Sky Sports. - Tyson ze względu na swoją osobowość przyciąga amerykańską publiczność i jest bardzo lubiany w USA. Jest wielki, mówi prosto z mostu, Amerykanie go kochają! 

- Dlatego moglibyśmy zrobić Tysonowi pojedynek w Stanach, czekając aż Joshua załatwi swoje sprawy - dodaje szef Top Rank, który zapewnia, że choć to wbrew jego interesowi finansowemu w konfrontacji Joshuy z Usykiem kibicować będzie "swojemu przyjacielowi" z Ukrainy. 

Warto pamiętać, że aby doszło do unifikacyjnego boju pomiędzy Joshuą i Furym, również Brytyjczyk musi przetrwać jesień jako mistrz świata, a 9 października czeka go trzecia walka z potężnie bijącym Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO).

Add a comment

Znalezione obrazy dla zapytania: wilder fury ringpolska.pl

Tyson Fury (30-0-1, 21 KO), powrócił po dłuższej przerwie do treningów, ale powrócił też do mediów społecznościowych. Wczoraj na Instagramie zamieścił filmiki z sali treningowej, zaś dziś na Twitterze zaatakował Deontaya Wildera.

"Ten gość to typ spod ciemnej gwiazdy. Mistrz wymówek. Żaden z niego wojownik ani mężczyzna. Pokonałem frajera dwa razy. Zmiażdżyłem jego i jego trenera, a oni nadal mielą ozorami. Prawdziwe piz** - napisał "Gypsy King".

Do konfrontacji Fury'ego z Furym miało dojść 24 lipca, jednak przełożono ją na 9 października, gdy ogłoszono, że Wyspiarz miał pozytywny wynik testu na Covid.

Add a comment

Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) powrócił do treningów po przerwie spowodowanej infekcją koronawirusem i wznowił przygotowania do przełożonej na 9 października walki z Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO) o pas WBC wagi ciężkiej.

Add a comment

Arum zabronił Hearnowi rozmawiać o walce Fury - Joshua

Bob Arum apeluje, by zaraz po rozstrzygnięciu jesiennych walk Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO) z Deontayem Wilderem (30-0-1, 21 KO) i Anthony'ego Joshuy (24-1, 21 KO) z Oleksandrem Usykiem (18-0, 13 KO) przystąpić do rozmów na temat organizacji unifikacyjnego starcia Fury - Joshua (oczywiście o ile Brytyjczycy zachowają swoje pasy). 

- Moje stanowisko jest takie: jeśli Fury i Joshua wygrają, to pieprzyć obowiązkowe obrony! Fury - Joshua to walka, którą ludzie chcą zobaczyć. I jest łatwa do zrobienia - stwierdził promujący "Króla Cyganów" szef Top Rank. 

Wbrew obawom Aruma szanse na to, że któraś z federacji w najbliższym czasie nakaże jednemu z mistrzów obligatoryjną obronę, są praktycznie równe zeru. Największe "niebezpieczeństwo" czyha ze strony WBC, gdzie praw challengera domaga się Dillian Whyte.

Add a comment

Choć Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO) czeka 9 października obrona pasa WBC wagi ciężkiej z Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO), w świecie boksu wciąż żywy jest temat unifikacyjnego pojedynku "Króla Cyganów" z czempionem WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej Anthonym Joshuą (24-1, 21 KO). Bob Arum chciałby, aby do hitowego starcia doszło w Wielkiej Brytanii, a nie jak planowano wcześniej w Arabii Saudyjskiej.

- Mam nadzieję, że walka odbędzie się w UK. Pieniądze mnie nie interesują. Obaj pięściarze są winni kibicom to wspaniałe wydarzenie na Wembley lub w Cardiff, a nie w jakimś innym kraju - oświadczył promotor Fury'ego w rozmowie ze Sky Sports, dodając: - To jest łatwy pojedynek do zrobienia!

Warto przypomnieć, że pierwotnie Fury i Joshua mieli zmierzyć się na Bliskim Wschodzie, a nie w swojej ojczyźnie, nie tylko ze względu na covidowe obostrzenia, ale również dlatego, że saudyjscy inwestorzy wyłożyli na gaże dla bokserów olbrzymie pieniądze. 

Add a comment

Bob Arum w rozmowie z Danem Rafaelem opublikowanej na World Boxing News podzielił się swoimi refleksjami po odwołaniu lipcowego terminu walki Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO) z Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO). Pojedynek został przełożony na 9 października, bo Brytyjczyk zachorował na koronawirusa.

- Byłem mocno wkur***ny! - przyznał promotor Fury'ego. - W gymie nie było żadnej kontroli. Każdy sparingpartner przyprowadzał kogoś ze sobą, SugarHill [Steward] miał tych swoich Rosjan [których trenuje], nie przedsięwzięto żadnych środków ostrożności, co było w dużej mierze naszą winą. Teraz nie wpuścimy do gymu nikogo, kto nie będzie tam niezbędny. Żadnej prasy i nikogo, kto nie będzie miał szybkiego testu na Covid.

Arum zdradził też, w jakim stanie był Fury, gdy zdiagnozowano u niego koronawirusa. - Miał wtedy problemy, ale nie z oddychaniem, jednak jego płuca były wypełnione śluzem czy czymś takim. Rozmawialiśmy, stojąc na przeciwległych końcach pokoju, mieliśmy założone maseczki. Tyson był ospały. Nie żeby się nadawał na OIOM, ale miał przytkane płuca - powiedział szef grupy Top Rank.

Add a comment

Frank Warren jest zdania, że póki co trudno przewidzieć, gdzie dojdzie do ewentualnej walki o cztery pasy wagi ciężkiej pomiędzy Tysonem Fury (30-0-1, 21 KO) i Anthonym Joshuą (24-1, 21 KO). - Nikt nie potrafi przewidzieć, jak się rozwinie sytuacja z Covid - tłumaczy promotor "Króla Cyganów" w rozmowie z talkSPORT.

- Popatrzcie na to, co dzieje się w ostatnich dniach, liczba zachorowań rośnie. Zbliża się zima i poza zadaszonym stadionem w Cardiff nie ma innego, na którym można by tę walkę [w Wielkiej Brytanii] zorganizować. Mówi się, że zimą Covid przybierze na sile, sytuacja jest zmienna i rozwojowa. Połowa Australii jest już zamknięta. Izrael tak dobrze radził sobie z pandemią, a teraz znów coraz więcej ludzi tam choruje - mówi szef Queensberry Promotions. 

- To dzieje się wszędzie, po prostu musimy iść z prądem i w momencie, gdy będzie miało do walki dojść, wykorzystać to, co będziemy mieli. Ja mam nadzieję, że do tego czasu pokonamy Covid i dostępnych opcji będzie więcej - dodaje Warren.

Póki co zarówno Fury'ego jak i Joshuę czekają jesienią starcia z innymi wymagającymi rywalami - "Gypsy King" 9 października zmierzy się z Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO), zaś AJ 25 września spotka się z Oleksandrem Usykiem (18-0, 13 KO).

Add a comment