Miasto Wałcz

Patronat medialny


 

17 września na gali organizowanej w Johannesburgu dojdzie do walki Mariusza Wacha (36-8, 19 KO) z Kevinem Lereną (27-1, 14 KO). Wydarzenie odbędzie się w kompleksie Emperors Palace.

Pięściarz z Republiki Południowej Afryki w przeszłości toczył walki w kategoriach junior ciężkiej i bridger. W ostatnim czasie Lerena postanowił skupić się na pojedynkach w wadze ciężkiej.

Dla Wacha będzie to drugi tegoroczny występ. W ostatnim pojedynku Polak przegrał przed czasem z Arslanbkiem Machmudowem.

Add a comment

28 maja w Sanoku odbędzie się charytatywna gala Bieszczadzka Zadyma Bokserska 2. W walce wieczoru powracający Marcin Brzeski (4x mistrz Polski, 8-0 zawodowy rekord) podejmie Mariusza Wacha w starciu 8-rundowym.

Ponadto w ringu zaprezentują się między innymi bracia Maciej i Damian Kiwiorowie. Podczas imprezy wylicytowane zostaną rękawice Tysona Fury'ego - dochód z aukcji zasili zbiórkę na rzecz podopiecznego fundacji Pełna Moc Mariusza Wacha.

Add a comment

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Piotrem Wilczewskim, trenerem Mariusza Wacha (36-8, 19 KO) i Damiana Knyby (5-0, 3 KO), który dziś na gali w Szczytnie zmierzy się z Knife Didierem (6-6, 5 KO).

Add a comment

Mariusz Wach (36-8, 19 KO) przegrał przez techniczny nokaut w szóstej rundzie z Arslanbekiem Machmudowem (14-0, 14 KO) w walce o pasy NABA i NABF wagi ciężkiej. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z "Wikingiem".

Add a comment

 

Mariusz Wach (36-8, 19 KO) przegrał przez techniczny nokaut w szóstej rundzie z Arslanbekiem Machmudowem (14-0, 14 KO) w walce wieczoru gali organizowanej w Montrealu. 32-letni Rosjanin obronił w ten sposób pasy NABA i NABF wagi ciężkiej.

Polak dobrze wszedł w pojedynek i trafiał agresywnie nastawionego rywala ciosami prostymi. W kolejnych starciach Machmudow cały czas starał się atakować, jednak "Wiking" aktywnie odpowiadał. Wach odważnie wchodził w wymiany z Rosjaninem i często go wyprzedzał.

Kryzys pięściarza z Krakowa rozpoczął się w piątej rundzie. Aktywność Wacha spadła, a podopieczny trenera Piotra Wilczewskiego stał się bardziej statycznym celem dla przeciwnika. Machmudow wykorzystał to, zyskując wyraźną przewagę.

W szóstym starciu Wach został zepchnięty do narożnika, gdzie przy biernej postawie zainkasował kilka mocnych ciosów z prawej ręki. Ostatecznie Polak padł na deski i chociaż nie dał się wyliczyć, to nie był w stanie kontynuować walki, która została zastopowana przez sędziego.

Add a comment

Jutro na gali w Montrealu Mariusz Wach (36-7, 19 KO) zmierzy się z rosyjskim królem nokautu Arslanbekiem Machmudowem (13-0, 13 KO). Dziś na wadze "Wiking: okazał się niespełna kilogram cięższy od swojego rywala. Transmisja w TVP Sport.

Add a comment

- Mam dla niego wielki szacunek, ale nie mam respektu dla jego siły - mówi Mariusz Wach (36-7, 19 KO) przed sobotnią walką z rosyjskim królem nokautu Arslanbekiem Machmudowem (13-0, 13 KO). Transmisja pojedynku w TVP Sport.

Add a comment