Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Grupa Tymex Boxing Promotion wraca po wakacjach swoją 22. galą, na której na ringu zaprezentuje się między innymi Robert "Mr. KO" Parzęczewski (28-2, 17 KO). Transmisja w TVP Sport. Kto będzie rywalem ambitnego częstochowskiego wojownika? - To na razie niespodzianka. Kibice czekają na takie pojedynki, więc wkrótce hitowa walka - mówią szefowie Tymexu.

Pod koniec 2021 roku Robert Parzęczewski wygrał w walce wieczoru Tymex Boxing Night 19 w Radomsku jednogłośnie na punkty z Ukraińcem Tarasem Golovashchenko (6-5) i obronił tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski wagi super średniej. Jak się okazuje, za kilka tygodni wystąpi w nowej kategorii. - Robert Parzęczewski wraca do wagi półciężkiej, w której był bardzo wysoko w rankingach światowych. Naszym celem jest powrót do czołówki list największych federacji. Wierzymy, że na najbliższej gali wykona ważny krok – powiedział Mariusz Konieczyński, prezes grupy Tymex Boxing Promotion.

Współpracujący z MB Promotions Mateusza Borka i Queensberry Polska Mariusza Krawczyńskiego włodarze Tymexu zapowiadają kolejne polsko-polsko starcia. - Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom kibicom, którzy chcą oglądać oraz więcej pojedynków między Polakami? - dodają.

Czy przeciwnika-rodaka może spodziewać się "Mr. KO" Parzęczewski. A jeśli, kogo spróbuje znokautować na TBN 22? Odpowiedzi na te pytania poznamy niebawem. - Na najbliższej gali między liny wraca także m.in. niepokonany zawodowiec Kamil "Kundzia" Kuździeń, notowany na 5 miejscu krajowej listy boxrec kategorii super półśredniej. To kolejny z częstochowskich pięściarzy, z którym wiążemy duże nadzieje na przyszłość - dodał Mariusz Konieczyński.