Patronat medialny


 


Karolina Owczarz

- Z kimś tak zawziętym jeszcze nie walczyłam – mówi Karolina Owczarz (3-0, 1 KO) na temat swojej najbliższej rywalki Adriany Tertilte (3-6, 1 KO). Do starcia pięściarek dojdzie 24 marca podczas organizowanej przez grupę Babilon Promotion gali w Oświęcimiu.

- Być może Tertilte nie ma potencjału przyszłej mistrzyni świata, ale pokazuje w ringu niesamowity charakter. Widziałam jej walki w Kickboxingu i tam udowodniła, że potrafi w ringu znieść naprawdę dużo. Mówili mi, że Hana Horakova, z którą boksowałam w Stalowej Woli będzie zawzięta, ale tutaj czeka mnie na pewno jeszcze więcej walki – mówi zawodniczka pochodząca z Łodzi, która dawno nie miała okazji pojedynkować się z nikim młodszym od siebie.

- Na zawodowych ringach taka sytuacja jeszcze mi się nie zdarzyła. Na pewno takie zawodniczki są mniej przewidywalne, więc walczy się z nimi trochę trudniej. Zwłaszcza gdy wykazują taką wolę walki jak Tertilte – twierdzi Owczarz.

- Na początku lutego przyjadę do Warszawy, gdzie zacznę finałową fazę przygotowań. Trener Łukasz Landowski radzi mi, abym pracowała przede wszystkim nad siłą fizyczną. W grudniu zaczęłam intensywnie robić siłownie, ale potem rozchorowałam się i cała praca poszła niestety na marne. Za kilka dni rozpocznę już jednak właściwą pracę i liczę, że do walki uda zbudować mi się właściwą formę – kończy zawodniczka Babilon Promotion.