onet.pl sportPrzegląd Sportowy

Patronat medialny

 

- Przede mną jeszcze trzy sesje sparingowe, szczyt formy powinien przyjść na walkę, ale na razie nie mogę narzekać na dyspozycję - zapowiada Maciej Miszkiń (15-2, 4 KO), który 18 października na gali Wojak Boxing Night w Nowym Dworze Mazowieckim stanie do walki z Aliaksandrem Suszczycem (17-3-1, 10 KO). Pięściarz z Sokółki tym występem zadebiutuje w kategorii super średniej.

- Nastawiam się na trudny pojedynek, duży trudniejszy, niż oczekują tego chociażby bukmacherzy. Cieszę się, że pojedynek został zakontraktowany z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. To pozwala mi przygotować się pod konkretnego rywala, ale dzięki temu mój przeciwnik też będzie w dobrej formie. Lubię, kiedy moi rywale są dobrze przygotowani i wychodzą do ringu po wygraną, a nie przyjeżdżają tylko po wypłatę. Takich walk mi potrzeba - mówi Miszkiń, który przygotowując się do gali w Nowym Dworze Mazowieckim sparuje m.in. z Dawidem Kosteckim.

Głównym wydarzeniem październikowej gali Wojak Boxing Night będzie walka o pas WBO Inter-Continental wagi junior ciężkiej pomiędzy Krzysztofem Głowackim (22-0, 14 KO) i Thierrym Karlem (31-5, 19 KO).

Kup bilet na galę Wojak Boxing Night w Nowym Dworze Mazowieckim >>