onet.pl sportPrzegląd Sportowy

Patronat medialny

 

W sobotę na gali Seaside Boxing Show w Międzyzdrojach swój drugi tegoroczny występ zaliczy boksujący w kategorii półciężkiej Paweł Głażewski (22-2, 5 KO). Białostoczanin jest świadomy, że walka z Amerykaninem Rowlandem Bryantem (18-3, 12 KO) nie będzie dla niego łatwa, ale zapewnia, że obóz przygotowawczy przepracował bardzo ciężko.

- Po bardzo ciężkich przygotowaniach zbliża się moja walka. Przede mną trudny rywal z mocnym uderzeniem, więc na pewno trzeba będzie cały czas uważać - mówi popularny "Głaz".

- Bryant jest zawodnikiem całkowicie w moim zasięgu. Wiem, że tylko takie walki doprowadzą mnie do czegoś większego. Cieszę się też na szansę pokazania się większemu gronu kibiców, ponieważ walka będzie pokazywana w otwartym Polsacie - zapowiada Głażewski, który w Międzyzdrojach boksował już dwukrotnie, notując dwa zwycięstwa.

Dla pięściarza grupy Babilon Promotion sobotni pojedynek będzie drugim występem na zawodowych ringach od czasu rozpoczęcia współpracy z nowym trenerem Piotrem Jankowskim.